Skocz do zawartości

Tablica liderów


Popularna zawartość

Pokazuje zawartość z najwyższą reputacją od 18.05.2018 we wszystkich miejscach

 1. 1 punkt
  Tak jak sam zauważyłeś, nie ma sensu od razu inwestować dużych pieniędzy w coś, co nie ma gwarancji, że się uda. Skorzystaj zatem z rozwiązania zamówienia kilkudziesięciu próbek od podwykonawcy i zobacz, jak się temat rozwinie. Jako klient wolałbym mieć gotowy produkt. Ale samo szukanie klientów możesz rozpocząć na każdym etapie przedsięwzięcia. Tego nie wiem. Najlepiej jakbyś znał kogoś z branży i dowiedział się, jak to funkcjonuje. Niestety, czasami trzeba samemu do czegoś dojść. Każda większa "sieciówka" ma swoje normy co do dostawców. Na pewno trzeba zwracać uwagę na to, że to "sieciówka" z reguły dyktuję ceny. I trzeba mieć ugruntowaną pozycję na rynku, funkcjonować X lat, mieć dobrą kondycję finansową itd.
 2. 1 punkt
  To może być dobry pomysł. Ale zanim zaczniesz znajdź dobrych dostawców materiałów. Ja mogę podrzucić namiar na firmę, gdzie dostaniesz stal kwasoodporną, nierdzewną, pręty, rury, profile, blacha aluminiowa. Wszystko to przyda się na budowie. Oprócz tego na miejscu jest cięcie wodą i gięcie blachy. Takie usługi na miejscu, gdzie kupujesz towar, to oszczędność, bo nie płacisz za odpady.
 3. 1 punkt
  Dzień dobry jestem zainteresowany marketingiem mlm. Co to za branża?
 4. 1 punkt
  Witam, W celu oszustw, które już się tutaj odbyły, otwieram publiczny temat spis osób, które oszukują. Lista będzie aktualizowana na bieżąco. Jeśli zostałeś ofiarą przestępstwa, skontaktuj się ze mną za pomocą "prywatna wiadomość", oraz przedstaw jakiekolwiek dowody, a oszust zostanie tutaj umieszczony. Pozdrawiam.
×