Skocz do zawartości

konat77

Użytkownik
 • Zawartość

  7
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Opinie Handlarzy

  0%

Reputacja

0 Nowy

O konat77

 • Ranga
  Nowicjusz
 1. Masz rację. Nie pamiętam kiedy ostatnio widziałem fakturę pisaną odręcznie. Wszyscy mają już programy i drukarki na których je wystawiają. Także skuteczność powinna być bardzo wysoka w tym przypadku. Pewnie bardzo blisko 100%.
 2. Szukam firmy, która podejdzie kompleksowo do stworzenia sklepu oraz opracowania i wdrożenia rozwiązań marketingowych do jego promocji. Sklep nie duży, z własnymi produktami. Wygląd jak najbardziej designerski. Szukamy firmy która zagwarantuje odpowiednią jakość i fajne rozwiązania. Polecicie kogoś?
 3. A powiedz mi jak duża jest skuteczność skanowania dokumentów. Bo chyba sam OCR raczej w 100% sprawny nie jest. Wszystko też zależy od samej faktury, jak wygląda i w jakim jest stanie (a czasami potrafią kurierzy przywieźć fakturę w tak beznadziejnym stanie, że tylko ich strzelić można).
 4. Nie wszystkie rozwiązania online są dobre. Na rynku są platformy które oferują niby prowadzenie ksiąg itd. ale nie biorą odpowiedzialności jak się coś źle wprowadzi. Bo to nie usługa biura rachunkowego tylko narzędzie do samodzielnej księgowości. A to zupełnie inny poziom księgowości. Najlepszym rozwiązaniem jest normalne biuro rachunkowe (czy też podatkowe, różnie nazywają) które robi wszystko i bierze za to odpowiedzialność. Dostęp online to już pomału chyba standard. Tośka a to ciekawe co piszesz. Papierowych faktur ciągle się używa i raczej ręcznie wprowadza. Potrzeba zawsze kogoś, kto zrobi tą brudną robotę. Skaner i jakiś automat to interesujące rozwiązanie i na pewno coś nowego, innowacyjnego. Ma to jakąś nazwę?
 5. Jak ma etat to dotacji z PUP nie dostanie. Musi być na bezrobociu.
 6. Jaki kurs warto zrobić

  A w czym czujesz się dobry/dobra?
 7. Biura rachunkowe, księgowi muszą ciągle się doszkalać, jeździć na szkolenia itd. Wiadomo - wiedza w tej branży to podstawa. Tylko czy cała księgowość trochę nie została z tyłu jeżeli chodzi o innowacje? Mało jest biur, z którymi można kontaktować się online, mało jest firm korzystających z nowoczesnych programów. Też macie takie wrażenie?
×