Skocz do zawartości

Ami

Użytkownik
 • Zawartość

  7
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1
 • Opinie Handlarzy

  0%

Ami wygrał w ostatnim dniu 11 Marzec

Ami ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

3 Nowy

O Ami

 • Ranga
  Nowicjusz
 1. Nasze hobby

  Przesiawszy się na rower odkrywam nowe ścieżki i drogi wiodące do pięknych miejsc, których wcześniej nie zauważałam.
 2. Konat77 tak jak to przedstawił jackB obecnie faktury są bardzo czytelne i nie ma z nimi żadnego problemu. Program je rozpoznaje prawie w 100%. Niestety sporadycznie zdarzają się i takie, które należy wprowadzić ręcznie lub po zeskanowaniu nanieść na nie poprawki. Jest to jednak tak mały procent, że prawie niezauważalny w stosunku do błędów jakie występowały u mnie wcześniej przy ręcznym wpisywaniu danych do programu.
 3. Korzystam od jakiegoś czasu z takiego programu, który po zeskanowaniu dokumentu wprowadza go bezpośrednio do mojego systemu. Invoice Digitizer znacznie ułatwił mi pracę i zniwelował potrzebę zatrudniania pracownika na końcówkę roku, gdy tych dokumentów do wprowadzania mam najwięcej. Odkąd go stosuję znacznie szybciej przebiega obieg dokumentów i mam do nich dostęp w każdej chwili, nawet zdalnie. Uważam, że warto inwestować i usprawniać sobie pracę w firmie.
 4. Cześć

  Hej:) Będąc na innym forum natrafiłam na Waszą reklamę
 5. Księgarnia internetowa

  Najlepiej zwróć się z zapytaniem do kilku wydawnictw i zapytaj o ofertę współpracy. Będziesz miał wówczas informacje z pierwszej ręki i nie będziesz musiał bazować na domysłach.
 6. Nasze hobby

  Uwielbiam podróżować i odkrywać nieznane dla mnie zakątki mojej okolicy, naszego kraju i świata.
 7. Cześć

  Jestem Ami miło, ze mogłam do Was dołączyć
×