Jump to content
wielobranzowy

Świadczę usługi : Obsługa Sprzedaży Internetowej

Recommended Posts

wielobranzowy

Dzień dobry,

mam do zaoferowania usługi w sprzedaży internetowej : 

- obsługa sprzedaży Allegro, OLX, Facebook
- administracja sklepów internetowych
- obsługa Social Media

* tworzenie opisów
* edycja zdjęć
* research informacji o produkcie i konkurencji

Posiadam kilkuletnie doświadczenie w administrowaniu sklepów internetowych, aukcji sprzedażowych  w wielu branżach( rtv -agd, sport, kosmetyki, odzież, dom i ogród ... ).

Mam również aktywne od 12 lat konto Allegro i OLX

Zainteresowane osoby proszę o kontakt :

email : wielobranzowy85@gmail.com

 

Share this post


Link to post
Pieku

można jakieś informacje uzyskać np jak wygląda współpraca jak z rozliczeniem itp

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

 • Similar Topics

  • Reklama strony na facebooku czy reklama strony internetowej w Google Adwords ?

   W zależności od branży stosuje się różne metody na pozyskanie klientów dla jednych odpowiednia będzie strona na facebooku a dla innych reklama na Adwrods. Z Facebooka korzystają już praktycznie wszyscy ale tak naprawdę ile osób szuka na facebooku  usług ?  Na facebooku łatwiej sprzedaje się produkty typu sukienki, bluzki itp. ale czy profesjonalne usługi np. budowlane czy elektrotechniczne ? Moim zdaniem najważniejsze na początek jest stworzenie dobrej strony internetowej. Polecę wam tutaj https://stronadlafirm.pl/ tworzą nowoczesne strony i możecie zainteresować nimi klientów.Bo jezeli macie starą stronę nie bawcie się w Adsy stracicie tylko kasę. Adsy najlepiej róbcie sami będziecie wiedzieć za co płacicie.  Jeżeli chodzi o Adwordsy prowadzę je sam i moim zdaniem jest to najlepszy sposób na pozyskanie dużej ilości klientów na swoje usługi ale potrzeba tutaj dobrej  strony internetowej.Ile to mniej więcej kosztuje ? Jak chcecie coś porządnego to ja zapłaciłem 1600 zł w https://stronadlafirm.pl/ ale strona naprawdę daje mi dużo klientów praktycznie 90% ponieważ ci co wpadają z polecenia to zazwyczaj i tak osoba która mnie poleca była ze strony.  Więcej osób wyszukuje w Google niż na Facebook, a głównie inni przedsiębiorcy. Widział ktoś żeby jakiś prezes firmy zazwyczaj w podeszłym wieku szukał usług pisząc post na facebooku " Szukam firmy budowlanej do wybudowania 2 magazynów o powierzchni 1000 m2 ? " na pewno pisałby tłumy.   Co wy o tym sądzicie ?

   in Marketing i Reklama

  • CreativeHeads Liderbudowlany Usługi Design Web, Grafika i Reklama

   Creativeheads.pl W jaki sposób wyróżnić swoją firmę na rynku? Bezbłędnie wykonanym profesjonalnym projektem graficznym. Opowiedz nam o swoich wymogach, przemyśleniach czy wstępnych pomysłach a my stworzymy z nich wspaniałą grafikę, od której nie będziesz mógł odciągnąć wzroku. Jesteśmy w stanie zaprojektować grafiki użytkowe tudzież ulotki, plakaty, baner czy też loga w dowolnym stylu. Dzięki naszej grafice wyróżnisz się na rynku oraz Twoja firma uzyska swój własny charakter na rynku.  W naszej ofercie znajduje się również projektowanie stron internetowych. Stron NIE tworzymy na szablonach wręcz przeciwnie, każda strona projektowana jest indywidualnie pod klienta aby spełnić jego wszelkie wymagania i zapewnić doskonałą jakość wykonania. Poza naszymi grafikami oraz stronami WWW oferujemy również:
   FOTOGRAFIA REKLAMOWA
   WIRTUALNY SPACER GOOGLE
   MARKETING INTERNETOWY
   SEO COPYWRITING, TEKSTY SEO, BLOG SEO
   FILMY REKLAMOWE DLA FIRM  
   -------------------------------------------------------------
   Liderbudowlany.pl Liderbudowlany.pl to internetowy portal branżowy , którego dziennikarze piszą, publikują i promują artykuły o najnowszych technologiach z branży budowlanej. Misją platformy jest promowanie najlepszych firm budowlanych w Polsce oraz ich produktów i usług. Dotarcie do szerokiego grona odbiorców odbywa się poprzez publikację rzetelnych i unikalnych treści oraz wzmożoną kampanię reklamowa. W przeciwieństwie do wielu stron i portali związanych z branżą, portal liderbudowlany.pl nie kopiuje gotowych treści bezpośrednio ze stron firm. Artykuły publikowane na platformie pisane są od podstaw przez profesjonalnych dziennikarzy branżowych, których wiedza i doświadczenie pozwalają na stworzenie unikatowej, wiarygodnej treści, W tekstach zwarte są informacje istotne zarówno dla firmy, której dotyczą jak i odbiorcy. A całość przekazana jest przystępnym językiem.  Katalog reklamowy firmy Liderbudowlany.pl to zbiór wizytówek firm budowlanych z całej Polski. W wizytówkach znajdują się dane firmy i kontakt do jej przedstawicieli, szczegółowa oferta, zakres usług, link do strony internetowej przedsiębiorstwa oraz fotografię. Katalog podzielony jest na sekcje: Ogród, Usługi budowlane, Wyposażenie wnętrz, Instalacje, Materiały budowlane, Maszyny  i sprzęt oraz Przemysł, dzięki czemu w łatwy sposób można znaleźć interesujący czytelnika temat.  Kampanię reklamową wzbogacamy również o banery reklamowe, które sami tworzymy dla naszych klientów. Baner są umieszczane na portalu Liderbudowlany.pl. Po kliknięciu na baner, czytelnik przekieruje się na stronę firmy, aby móc dokładniej zapoznać się z jej ofertą Reklama w Internecie to w dzisiejszych czasach najlepsza i najszybsza forma promocji i nagłośnienia wielkiego typu imprez i wydarzeń. Portal Liderbudowlany.pl specjalizuje się w tego typu działaniach i chętnie obejmuje patronatem medialnym najciekawsze wydarzenia w branży. 
   ------------------------------------------------------------- Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą zapraszamy do bezpośrednio kontaktu z naszymi pracownikami, którzy doradzą najlepszą ofertę oraz w łatwy i zrozumiały sposób przedstawią system działania naszych kampanii reklamowych. Zapraszamy również na creativeheads.pl oraz liderbudowlany.pl

   in Sklepy Internetowe

  • Kurier w jeden dzień

   możesz też obejrzeć na Youtubie:
   Pomysł na biznes wart miliony Kurier w jeden dzień, czyli dostarczanie przesyłek tego samego dnia do odbiorcy na określonym obszarze. Początkowym miejscem rozwoju tej usługi będą miasta wojewódzkie. Biznes będzie polegał na tym, że dostarczamy przesyłki tego samego dnia, czyli można zamówić coś w sklepie internetowym lub w sklepie stacjonarnym i dostać to tego samego dnia! Do dostarczania przesyłek będą używane samochody elektryczne, rowery elektryczne lub skutery.  Model biznesowy firmy Model biznesowy tej firmy zawiera w sobie kilka pozycji. Pozycja nr 1 – przynosząca tylko część przychodów firmy to oczywiście koszt nadania przesyłki. Kolejna pozycja, która już jest ważniejszą rzeczą w tym modelu biznesowym to koszt abonamentu na korzystanie z oprogramowania przygotowanego przez firmę. Wysokość abonamentu zależy od określonej ilości wysyłanych paczek. Abonament zawiera w sobie dostęp do dedykowanej aplikacji dla sprzedawców. Pozycja nr 3 w modelu biznesowym, czyli sprzedawanie licencji biznesowej innym podmiotom, które chcą prowadzić ten biznes. Podmioty te będą mogły korzystać z tych pierwszych dwóch pozycji do zarabiania. Dedykowane oprogramowanie dla biznesu Cały trik w tym biznesie polega na stworzeniu dedykowanego oprogramowania, które musi zawierać w sobie zarówno elementy logistyczne, jak i organizacyjne. Logistyka będzie bardzo istotną kwestią. System będzie tworzyć najbardziej rentowną trasę odbioru przesyłek i jaką trasę dostarczenia przesyłek. Natomiast element organizacyjny służyć będzie zwiększeniu sprzedaży towarów wśród klientów – co przełoży się na zwiększenie wpływu z abonamentów. Dzięki temu oprogramowaniu firmy będą mogły obsłużyć tych klientów lepiej i szybciej. Biznes będzie skupiać się na tym, żeby pokazać korzyści finansowe dla firmy lokalnych, które dzięki tej usłudze będą mogły zwiększyć sprzedaż. Skalowanie biznesu Po stworzeniu oprogramowania biznes będzie łatwo skalowalny na rynki zagraniczne i tak jak powiedziałem na początku — zarabiać będziemy na sprzedawaniu licencji, które będą zawierały w sobie oprogramowanie, pełne know-how i sprzęt potrzebny do prowadzenia tego biznesu. Do tego biznesu szukam inwestora lub kogoś, kto jest zainteresowany tym pomysłem i chce go kupić na własność. Po więcej moich pomysłów zapraszam na mojego bloga, kanał na YouTubie i na FB A co? pieniądze · władza · przyszłość

   in Pomysł na biznes

  • Jaki dobry salon optyczny w Warszawie byście polecili

   Czy polecicie dobry salon optyczny w Warszawie? Chciałbym wyrobić sobie nowe okulary do komputera. 

   in Ogólnie o biznesie

  • Jak reklamować swoje usługi na facebooku?

   W jaki sposób reklamować swoje usługi na facebooku? Czy ktoś już to może wcześniej przerabiał?  Która opcja z dostępnych będzie najbardziej efektywna pod względem ceny do jakości?

   in Ogólnie o biznesie

×