Skocz do zawartości
Shadi25

Wzięcie kredytu leasingowego

Polecane posty

Shadi25

Dzień dobry !
Chciałbym Was prosić o poradę. Mój sąsiad, z którym mam dobrą relacje, często sobie pomagamy, poprosił mnie o pewną przysługę. 
Zamierza otworzyć biznes z busami i przewozić różne rzeczy. Finansować ma go jego kolega, który ma już firmę i to całkiem dobrze prosperującą. Przysługa polega na tym, że miałbym wziąć na niego kredyt leasingowy, a po trzech miesiącach do pół roku on by go ode mnie przejał. Dlaczego ? Bo on ma spółkę z O.O. i nawet wpłacając 20 % kredytu nie dają mu kredytu, bo nie mają żadnej historii. Na wszystkie trzy raty pieniądze dostałbym od razu, tak, żeby mieć zabezpieczenie. Problem polega na tym, że ja się kompletnie na tym nie znam, nie wiem, czy taki samochód mogę zwrócić w razie gdyby się im nie udało? Z tego co ten kolega mówił, to można ten samochód oddać na trochę mniej korzystnych warunkach, ale nie mówił nic co z resztą kredytu. Nie podoba mi się ten pomysł, ale chciałbym się was poradzić, co o tym myślicie ?
Pozdrawiam ! 
Damian

Olga1981

Uczciwie jak na mnie lepiej, zajmować nie duże, lecz bardziej stabilne kredyty. Szybka forma wypełnienia i szybka decyzja
Wszystkim rekomenduję )

https://binixo.pl/

gabrysia21

Nie polecam tego

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się