Skocz do zawartości
Ada
Ada

Poszerzenie działalności - salon kosmetyczny

Rekomendowane odpowiedzi

Ada
Ada

Witam.  Od dwóch lat prowadzę niewielki salon kosmetyczny. Mam całkiem sporo stałych klientek i biznes całkiem nieźle się kręci, mimo iż oferuję tylko takie podstawowe zabiegi - depilacja, manicure, pedicure, różnego typu maseczki, itp. Ale widzę, że jest potencjał, aby wprowadzić coś bardziej zaawansowanego. Myślę o kupnie takiej termolizy - https://mimari.com.pl/pl/p/TERMOCELL-Radiotermoliza-/1095 . Koszt nie jest mały więc chcę mieć pewność, że się zwróci. Stąd moje pytanie, czy ktoś z was ma taki sprzęt u siebie w gabinecie? Jak duże jest zainteresowanie tego typu zabiegami? U mnie jak popytałam, to większość klientek wyraziło chęć skorzystania z takiej usługi, ale wiadomo, że jak przyjdzie co do czego - to różnie z tym może być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
cezhaw
cezhaw

Policz sobie dokładnie zakup takiego sprzętu. Koszty leasingu, rat...Zadaj sobie również pytanie czy Klientka, która skorzysta z takiej usługi zapłaci np. 500-2500zł za cały zabieg? (1-5 wizyt). Fajnie jest posiadać nowoczesne i bardziej zaawansowane urządzenia, ale ważne jest czy będzie zarabiało na siebie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
AnnaKowalik
AnnaKowalik

Osobiście z doświadczenia mogę Ci podsunąć zabiegi infuzji tlenowej - DermaOXY. U nas w salonie wprowadziliśmy ten zabieg stosunkowo niedawno a już cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Poprawia ogólny stan cery, redukuje zmarszczki oraz odżywia. Co najlepsze zabieg daje szybkie rezultaty, na czym klientkom zależy. Jeśli chcesz możesz zamówić prezentacje w gabinecie dzięki czemu sama zobaczysz jak to wszystko wygląda i przekonasz się osobiście czy takie rozwiązanie Cię interesuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Slaweq
Slaweq

Prowadzenie własnej działalności to duże wyzwanie. Trzeba mieć wiarę w powodzenie pomysłu, a musi być ona podparta faktami. Chyba każdy się zgodzi, że w dzisiejszych czasach jedną z najpewniejszych jest branża piękna. Kobiety każdego dnia bardzo chętnie odwiedzają salony piękności. Dlatego tak ważne jest zlecenie badania lokalnego rynku pod kątem tego typu usług. Może to być chociażby profesjonalne manicure z wykorzystaniem sprawdzonych produktów typu Rich Beach kolekcja od Indigo Nails. Pozwoli to zaoferować najwyższą jakość jaka jest aktualnie dostępna na rynku. A jak doskonale wiadomo to każemu to sprawi, że otrzymamy świetną reklamę.

Edytowane przez Slaweq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...