Skocz do zawartości
Sk.kooperacia

PL - Sk współpraca

Polecane posty

Sk.kooperacia

Cześć, 

Szukam wspólnika na sprzedaż przez sklep internetowy. Jeśli masz dobre towary będę twoim kupującym. Jeśli masz towary który ma dobrą cenę kupię to natychmiast.

Sorry for my translation, I used google translate. I prefer communication in English language. Send me your offer on e mail : dions@dions.sk

Kamilswiatt

Cześć jakie towary cię interesują mogę zostać twoim dostawca...

Zajmuje się dostarczaniem towarów produktów..

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobne tematy

• Ile kosztuje sklep internetowy?

Ile kosztuje stworzenie sklepu internetowego i jego promocja? Czy można kupić sklep internetowy gotowy do sprzedaży? Znalazłam ofertę i wstępnie uzyskałam dobre warunki współpracy. Nie wiem tylko, czy ta hurtownia w Wólce Kosowskiej umożliwia pobieranie produktów.  Bez tego szybkie zatowarowanie nie będzie pewnie możliwe? 

w Sklepy Internetowe

• Szukam pomysłu w trójmieście

Zakładam luźny temat , bo chciałbym porozmawiać z bardziej doświadczonymi ode mnie. Otóż: Mam 20 lat, jestem zaocznym studentem i od września razem z moją dziewczyną przeprowadzamy się ze wschodu Polski (woj, Lubelskie) do trójmiasta. Szukam pomysłu na siebie. Na początku myślałem o Uberze. Chyba można tam zarobić ale wiadomo jak jest z legalnością ... na forum spotkałem się z pomysłami handlu obwoźnego  np. https://www.biznesforums.pl/topic/767-rower-gastronomiczny-biznes-caffe-rower-saturator-lemoniada-i-inne/?tab=comments#comment-1736 Chciałbym poznać wasze opinie . Może ktoś chciałby się podzielić jakąś radą. Pozdrawiam  

w Szukam pomysłu na Biznes

• KUPIE 30 sztuk nietypowych świetlówek: Mini SAD Light Box Tube 45W 6500K

Potrzebuje kogoś, kto ogarnie mi tego typu świetlówki, wykorzystywane są one do lamp antydepresyjnych, światła dziennego. W PL nie ma ich od dawna (przynajmniej u moich dostawców). Niedawno jeszcze były dostępne na Amazonie: https://www.amazon.co.uk/Light-Single-Accessory-220-240V-Zero-Plus/dp/B00TPQYZ10?SubscriptionId=AKIAILMHRLAHKOJFI2XA&tag=lighttherapylampr-21&linkCode=xm2&camp=2025&creative=165953&creativeASIN=B00TPQYZ10  Znalazłem coś takiego w CHINACH, ale koszt wysyłki na tej stronie jest astronomiczny, może ktoś, kto importuje towar z chin, jest w stanie sprowadzić partię 30 sztuk, albo ma gdzieś niesprzedany zapas na magazynie? https://www.yoycart.com/Product/575797205790/#   

w Szukam dostawcy towaru

• Kupie towar na dalsza sprzedaż

Witam,kupie jakikolwiek towar,ktory bede mogl pozniej sprzedac z zyskiem,oferty na priv

w Szukam dostawcy towaru

• Butik internetowy

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów 🙂 Noszę się z zamiarem otwarcia butiku internetowego z odzieżą damską. Opierałoby się to głównie na portalach społecznościowych:  Facebooku oraz Instagramie. Zdaje sobie sprawę, że z początku może być ciężko, gdyż konkurencja jest duża. Potencjalne zaopatrzenie takie jakie mi odpowiada  u hurtowników już przeglądłam. Aktualnie pracuje na pełny etat - 8 godz. dziennie od pon-pt. Czy jest sens zaczynać małymi krokami po godzinach normalnej pracy ( w formie dorobku ) od małej ilości przy czym sukcesywnie zdobywać klinetów? Dodam również, że miejsce na magazynowanie towaru w domu posiadam więc tutaj odpadają koszty za lokal, biuro czy magazyn. Wkład własny na pierwszy towar ok 10 tys. zł . Kwota śmieszna.. i doskonale zdaje sobie sprawę, że z początku nie będę zarabiać. Proszę o rady czy spróbować czy jednak dać sobie siana 😉 

w Pomysł na biznes