Skocz do zawartości
Sk.kooperacia

PL - SK współpraca

Polecane posty

Sk.kooperacia

Cześć, 

Szukam wspólnika na sprzedaż przez sklep internetowy. Jeśli masz dobre towary będę twoim kupującym. Jeśli masz towary który ma dobrą cenę kupię to natychmiast.

Sorry for my translation, I used google translate. I prefer communication in English language. Send me your offer on e mail : dions@dions.sk

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobne tematy

• Butik internetowy

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów 🙂 Noszę się z zamiarem otwarcia butiku internetowego z odzieżą damską. Opierałoby się to głównie na portalach społecznościowych:  Facebooku oraz Instagramie. Zdaje sobie sprawę, że z początku może być ciężko, gdyż konkurencja jest duża. Potencjalne zaopatrzenie takie jakie mi odpowiada  u hurtowników już przeglądłam. Aktualnie pracuje na pełny etat - 8 godz. dziennie od pon-pt. Czy jest sens zaczynać małymi krokami po godzinach normalnej pracy ( w formie dorobku ) od małej ilości przy czym sukcesywnie zdobywać klinetów? Dodam również, że miejsce na magazynowanie towaru w domu posiadam więc tutaj odpadają koszty za lokal, biuro czy magazyn. Wkład własny na pierwszy towar ok 10 tys. zł . Kwota śmieszna.. i doskonale zdaje sobie sprawę, że z początku nie będę zarabiać. Proszę o rady czy spróbować czy jednak dać sobie siana 😉 

w Pomysł na biznes

• Ile kosztuje sklep internetowy?

Ile kosztuje stworzenie sklepu internetowego i jego promocja? Czy można kupić sklep internetowy gotowy do sprzedaży? Znalazłam ofertę i wstępnie uzyskałam dobre warunki współpracy. Nie wiem tylko, czy ta hurtownia w Wólce Kosowskiej umożliwia pobieranie produktów.  Bez tego szybkie zatowarowanie nie będzie pewnie możliwe? 

w Sklepy Internetowe

• Szukam inwestora na zakup spółek z finansowaniem.pilne !

Witam, Szukam inwestora na zakup spółki z finansowaniem.Do sprzedaży 2 spółki medyczna i prawnicza(specjalistyczne z kontraktami) Na 1 spółkę można uzyskać finansowanie 3-5milionow złotych natomiast na do 10-15Milionow złotych. Realizacja do 15 stycznia.  Spółka kosztuje 180tys- dogadany jestem w ten sposób iż koszty początkowe to 75 tys reszta na depozyt notarialny,natomiast druga spółkę zakupimy po uzyskaniu finansowania z pierwszej(druga spółka kosztuje 450tys ) Oczywiście proponuje wspólne dalsze zainwestowanie pieniędzy z finansowan. Temat pilny do realizacji w tylko w tym tygodniu.   Kontakt 723 588 558

w Szukam inwestora

• Dobre okulary -jak dopasować?

Z mojego doświadczenia powiem, że w pierwszej kolejności wybierając okulary trzeba się kierować względami praktycznymi no i oczywiście zaleceniami okulisty. Przyznam, że ja miałam z tym spory problem, ponad rok czasu nie mogłam dobrać takich okularów, w których mogłabym komfortowo i pewnie prowadzić samochód. Dopiero jak trafiłam na ofertę http://zobacztozjzo.com.pl/eyedrive.html zrozumiałam gdzie tkwił błąd. Dioptria była OK, natomiast tradycyjne okulary nie posiadały powłoki antyrefleksyjnej i dlatego tak męczyłam się podczas jazdy. A czym Wy kierujecie się wybierając okulary korekcyjne? Modnymi oprawkami, ceną a może podobnie jak ja- zaletami, które pozwolą na co dzień sprawnie funkcjonować w każdej sytuacji?

w Misz Masz

• Sklep internetowy soczewek kontaktowych

Cześć wszystkim!
      Chciałbym się zająć sprzedażą soczewek kontaktowych przez internet. Nawiąałem współpracę z hurtownią, która rownież sprzedaje na allegro, i niestety konkurować z nią się nie da, ponieważ detaliczną cenę na allegro ma bardzo zbliżoną do hurtowej, a niżej niż ona nie daje nikt. Dlatego w tym momencie szukam dostawców w innych krajach UE. 
      W tym momencie się zastanawiam, być może ma sens zrobić swój sklep internetowy. Widząc ceny na stronach internetowych widzę że mógłbym dać i niższą cenę, największą obawą jest to, że nikt tej mojej strony nie zobaczy jeśli są już kilku największych graczy na tym rynku web-strony których zajmują pirwsze dwie strony w wyszukiwarce. 
      Czy myszlicie że jednak nie ma sensu się bać i że są narzędzia za pomocą których sklep internetowy dopiero stworzony ma szanse znaleść swojego konsumenta.

Dziękuję,
      Alex.

w Sklepy Internetowe