Jump to content
kava

Gdzie teraz po OC?

Recommended Posts

kava

Ktoś z Was może niedawno ubezpieczał auto? Kończy mi się w grudniu ubespieczenie OC  i nie mam pojęcia które towarzystwo ubezpieczeniowe wybrać, teraz płacę bardzo dużo za OC

irek711

Idź do agenta ubezpieczeniowego co ma ofertę kilkunastu firm  ubezpieczeniowych. On Ci obliczy według Ciebie gdzie będzie najtaniej .  Zniżki są różne, za wiek kierowcy , za ubezpieczenie budynków w tym samym towarzystwie itp. itd. W zależności co Ciebie dotyczy , jakie masz auto itd. 

Tatiana

Ja wykupiłam OC za pośrednictwem SKOK-u. Bardzo korzystnie wyliczyli składkę- niespełna 700 zł /rok.

Raziel

Rynek ubezpieczeń komunikacyjnych jest przepełniony ofertami oc, tak naprawdę wybór jest ogromny tym bardziej zawierając ubezpieczenie przez Internet. Sporo firm wystosowało tzw. ofertę typu direct, czyli bez udziału agenta ubezpieczeniowego. Sam Kupowalem pakiet dla mojego VW Golfa i najtaniej udało mi się podpisać umowę z jedną z firm znalezionych w porównaniu ubezpieczeń oc.  Wcześniej korzystałem z lokalnego oddziału PZU, ale jak kolega przedstawił mi kalkulację gdzie zapłaciłem o 460 zł mniej to aż podskoczyłem z radości, wiadomo że coraz trudniej z kasą. 

Zerknijcie sobie najlepiej na stronę:

https://www.portalkonsumenta.pl/jak-wybrac-najtansze-oc-dla-mlodego-kierowcy-kilka-prostych-trikow/

jest tutaj kilka porad jak znaleźć dobre oc.