Skocz do zawartości
CarbonCleanPoland

Regeneracja filtrów DPF pomysłem na biznes

Polecane posty

CarbonCleanPoland

Jak powszechnie wiadomo filtry DPF to utrapienie każdego posiadacza auta z silnikiem diesla. Przy użytkowaniu takiego samochodu na krótkich dystansach filtry te zapychają się, następuje spadek mocy auta i szereg innych niedogodności.
Sposobem na ten poradzenie sobie z tym problemem może być wycięcie filtra, jednak nigdy nie wiadomo czy prawodawcy nie zmienią regulacji w tej sprawie i nie zaczną karać za ten proceder zarówno kierowców, jak i właścicieli warsztatów.

Rozwiązaniem jest regeneracja takiego filtra.
CARBON CLEAN POLAND przedstawia...DCS-16

Urządzenie DCS-16 zostało zaprojektowane w taki sposób, aby łatwo i bezpiecznie dopasować każdy filtr DPF/KAT/FAP i przeprowadzić pełną regenerację wraz z zabezpieczeniem.

⚠️ Wykonanie jednej regeneracji pozwala na spłatę miesięcznej raty leasingu. RESZTA TO CZYSTY ZYSK 💰💰💰

Co zyskuje Twoja firma posiadając DCS -16 Standard:
➡️ Uzyskujesz 2 letnią gwarancję
➡️Serwis D2D (door to door) i wymianę urządzenia na czas serwisu dłuższego niż 3 dni robocze.
➡️ Bezpłatne szkolenie przygotowawcze
➡️ Opiekę merytoryczną techniczną 24/7
➡️ Zestaw CHEMII do czyszczenia filtrów / na 20 filtrów
➡️ Wysokie upusty na chemię
➡️ Upusty na inne maszyny z grupy CARBON CLEAN oraz SYSTEMY KOMPUTEROWE
➡️ Gotowy system dotarcia do klientów

Zapytaj w komentarzu lub na PRIV o szczegóły a My podeślemy Tobie ofertę. Przekonaj się jak niewiele trzeba, aby przestać marnować czas na myciu części

IMG_4832.JPG

Adrian1995

Prosiłbym o szczegóły. Pozdrawiam.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobne tematy

• Dobre okulary -jak dopasować?

Z mojego doświadczenia powiem, że w pierwszej kolejności wybierając okulary trzeba się kierować względami praktycznymi no i oczywiście zaleceniami okulisty. Przyznam, że ja miałam z tym spory problem, ponad rok czasu nie mogłam dobrać takich okularów, w których mogłabym komfortowo i pewnie prowadzić samochód. Dopiero jak trafiłam na ofertę http://zobacztozjzo.com.pl/eyedrive.html zrozumiałam gdzie tkwił błąd. Dioptria była OK, natomiast tradycyjne okulary nie posiadały powłoki antyrefleksyjnej i dlatego tak męczyłam się podczas jazdy. A czym Wy kierujecie się wybierając okulary korekcyjne? Modnymi oprawkami, ceną a może podobnie jak ja- zaletami, które pozwolą na co dzień sprawnie funkcjonować w każdej sytuacji?

w Misz Masz

• Solargroup - biznes dla każdego.

Poznaj i korzystaj z biznesu który może Ci wygenerować nawet kilkaset tys zł w 2 lata. Możesz tu zarabiać na dwa sposoby - z polecaniem biznesu, jak i bez żadnego polecania. Biznes dotyczy udziału w start-apie firmy technologicznej Solargroup. Wprowadzającej w świat motoryzacji silniki elektryczne nowej generacji. Aby tu zarobić bez żadnego polecania wykupujesz sobie dowolne ilości akcji w ratach. Raty już od 50 $ miesięcznie. Nawet najmniejszy pakiet wygeneruje Ci minimum te 100 tys zł. licząc nawet najniższą możliwą wartość akcji.  Akcje możesz też mieć całkowicie za darmo jeśli się zarejestrujesz i zaczniesz budować biznes. Program partnerski firmy pozwala tu zarobić nie tylko na zakup dowolnej ilości akcji ale i też na systematyczny co miesięczny dochód. Od kilkuset do nawet kilku tyś $ miesięcznie. Wszelkie szczegóły na stronie. https://solargroup1.pl.tl/   [ kontakt na stronie ]

w Pomysł na biznes

• Jak zarobić a się nie narobić?

Czy macie jakieś fajne pomysły / patenty aby niedużym nakładem pracy zarobić? proszę o jakieś konkretne przykłady...

w Szukam pomysłu na Biznes

• Każde Auto dla Każdego - Fabrycznie nowe- okazja- Taniej niż w Salonie :)

Jeżeli są Państwo zainteresowani wynajmem, najmem długoterminowym, leasingiem lub kupnem wymarzonego auta- teraz jest na to okazja Auto prywatne lub firmowe, kupione bezpośrednio od producenta to nasza zaleta. Jesteśmy w stanie sprowadzić każde auto jakie klient sobie zażyczy. Samochody są sprzedawane po niższych cenach niż w salonie, a dla osób zadłużonych mamy korzystne warunki jak np. pomoc w finansowaniu. Auto do firmy? Bus? Flota pojazdów? Wymarzony samochód dla siebie? To wszystko jesteśmy w stanie dla Państwa zorganizować. Dodatkowo informujemy że nasza firma obsługuje teren całego kraju :) Zatem jeżeli są Państwo zainteresowani, prosimy o wysłanie wiadomości na adres e-mail: samochoddlakazdego@gmail.com o treści: 1. Marka samochodu, model oraz ilość
      2. Najem/Wynajem długoterminowy/leasing/kupno
      3. Imię Nazwisko oraz numer telefonu Dodatkowo informujemy że nasza firma obsługuje teren całego kraju Po wysłaniu wiadomości prosimy oczekiwać na kontakt od nas :) Pozdrawiamy  

w Biznes oferty

• Jak jeździć zimą?

siemka, zima nadchodzi wielkimi krokami, już mnie to irytuje, wyjątkowo nie lubię jeździć samochodem zimą. Co roku obawiam się trudnych warunków na drogach, najbardziej nie lubię tego przeklętego śniegu. Jakie macie sposoby na jazdę zimą? Wiadomo, że podstawa to dobre opony, ale bardziej chodzi mi o styl jazdy. Poczytałem trochę jak jeździć po śniegu na stronce https://www.uniroyal.pl/samochod/opony-poradnik/doswiadczenie-zimowe/jak-jezdzic-na-sniegu Cenne porady, warto zajrzeć.

w Misz Masz