Skocz do zawartości
ukbiznes
ukbiznes

Miod pomysl na biznes

Rekomendowane odpowiedzi

ukbiznes
ukbiznes

Witam szukam pomyslu co zrobic z miodem oprocz normalnej sprzedazy w sloikach. Posiadam pasieke rodzinna i chcialbym zaczac robic cos z miodu. Do tej pory sprzedajemy tylko w sloikach. Jakies pomysly?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
K.Singh
K.Singh

Miód nie wiem. Ale wosk pszczeli można wykorzystać w dość wszelaki sposób 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
wlasciwa
wlasciwa

teraz na miodzie można dobrze zarobić. widziałam że na weselach daje się gościom w prezencie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
DarekPiw
DarekPiw

Dobre opakowanie, prosty sklep na WordPressie i jedziesz ze sklepem internetowym. Kurczę, sam chciałbym mieć taki sklep. Skoro na rynku jest na przykład taki sklep internetowy z ziołami i do tego dobrze funkcjonuje, to i miejsce dla sklepu z miodem z własnej pasieki zawsze się znajdzie.

W sumie to skąd jesteś? Może jakaś współpraca? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Marek
Marek

mozesz sprzedawac proplis - z rejonu ekologicznie czystego np na ebay.com. Europa wschodnia jest postrzegana na Swiecie jako region zdrowej zywnosci. Wykorzystaj to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
cwierzu
cwierzu

Wszystko to kwestia dotarcia do klienta. Nie ma co się oszukiwać po jaka cholerę wymyślać rzeczy które z miodu można zrobić skoro najlepszym sposobem jest sprzedaż go w słoikach. Często spotyka się tak jak kolega wyżej napisał na weselach - musisz pobiegać kolo sal weselnych pogadać z właścicielami, ludzi którzy wesela organizują tez dobry pomysł, pary młode z zaklepanym terminem podrzuć im pomysł na prezencik dla gości. Myślę ze przez instagram mogłbys to zrobic nawiazujac kontakty po hasztagach. #slub #wesele itp. Ostatnio widziałem tez dla nauczycieli jako prezent na dzien nauczyciela. Słoiczki takie po 100ml z ładna etykieta i napisem DZIĘKUJE. Tu musiał byś udać się do szkół i tego typu placówek, gminy, urzędy miasta. :D ludzie lubią miód bo ma dobre właściwości, czyli nawet reklamować tego nie trzeba. Opakowanie ładne i wychodzisz do ludzi... samo sie nakreci :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
FrancuskiFacet
FrancuskiFacet

W przypadku chęci założenia sklepu internetowego i promocji własnego miodu, polecam się. Doradzę, podpowiem i jak będzie trzeba, uruchomię sklep. Zależy mi na uczciwej współpracy, w razie czego mogę się spotkać i omówić ewentualne wątpliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
DarekPiw
DarekPiw

To ja jeszcze dorzucę, że mogę ten sklep pozycjonować :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Frankie33
Frankie33

Często można również spotkać w sklepach pyłek pszczeli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Michal80
Michal80

Świetny pomysł na biznes. Jak Ci idzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Manio27
Manio27

podbijam pytanie, bo sam myślałem o podobnym biznesie

Edytowane przez Manio27
literówka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Michal80
Michal80

Ja też uważam, że to bardzo ciekawy pomysł na biznes i chętnie dowiem się więcej o innych produktach na bazie miodu. Sam niedawno zainwestowałem w rozbudowę pasieki. Nawiązałem także współpracę z firmą https://pokarmpszczeli.pl/ , która zajmuje się dostarczaniem wysokiej jakości ciasta i syropu pszczelarskiego. Gwarantują pełnowartościowy pokarm dla pszczół, atrakcyjne ceny oraz profesjonalną obsługę klienta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
baeq
baeq

No właśnie propolis jest dobrym pomysłem, tak samo wosk pszczeli, no i sprzedawanie miodów z etykietami dla gości również. Sami mamy pasiekę i tak właśnie się to odbywa, dodatkowo tworzymy mieszanki miodów z konfiturami, czy z czekoladą, nasi klienci je uwielbiają. Co do samego biznesu, to mogę ci także polecić dobre zbiorniki dla pszczelarzy, z których korzystamy. Są to zbiorniki o różnej pojemności 55 l, 110 l, 220 l, 330 l oraz 440 l. z pompą od producenta MiM Mariusz Mańkowski https://sklep.zbiorniki.szczecin.pl/pl/c/Zbiorniki-dla-pszczelarzy/23 ze Szczecina. Oni mają wysokiej jakości produkty, wytrzymałe, z odpowiednich materiałów, które faktycznie sprawdzają się w praktyce. My z ich zbiorników jesteśmy w pełni zadowoleni, są one dostępne w korzystnych cenach. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...