Skocz do zawartości
ukbiznes

Miod pomysl na biznes

Polecane posty

ukbiznes

Witam szukam pomyslu co zrobic z miodem oprocz normalnej sprzedazy w sloikach. Posiadam pasieke rodzinna i chcialbym zaczac robic cos z miodu. Do tej pory sprzedajemy tylko w sloikach. Jakies pomysly?

K.Singh

Miód nie wiem. Ale wosk pszczeli można wykorzystać w dość wszelaki sposób 

wlasciwa

teraz na miodzie można dobrze zarobić. widziałam że na weselach daje się gościom w prezencie

DarekPiw

Dobre opakowanie, prosty sklep na WordPressie i jedziesz ze sklepem internetowym. Kurczę, sam chciałbym mieć taki sklep. Skoro na rynku jest na przykład taki sklep internetowy z ziołami i do tego dobrze funkcjonuje, to i miejsce dla sklepu z miodem z własnej pasieki zawsze się znajdzie.

W sumie to skąd jesteś? Może jakaś współpraca? :D

Marek

mozesz sprzedawac proplis - z rejonu ekologicznie czystego np na ebay.com. Europa wschodnia jest postrzegana na Swiecie jako region zdrowej zywnosci. Wykorzystaj to

cwierzu

Wszystko to kwestia dotarcia do klienta. Nie ma co się oszukiwać po jaka cholerę wymyślać rzeczy które z miodu można zrobić skoro najlepszym sposobem jest sprzedaż go w słoikach. Często spotyka się tak jak kolega wyżej napisał na weselach - musisz pobiegać kolo sal weselnych pogadać z właścicielami, ludzi którzy wesela organizują tez dobry pomysł, pary młode z zaklepanym terminem podrzuć im pomysł na prezencik dla gości. Myślę ze przez instagram mogłbys to zrobic nawiazujac kontakty po hasztagach. #slub #wesele itp. Ostatnio widziałem tez dla nauczycieli jako prezent na dzien nauczyciela. Słoiczki takie po 100ml z ładna etykieta i napisem DZIĘKUJE. Tu musiał byś udać się do szkół i tego typu placówek, gminy, urzędy miasta. :D ludzie lubią miód bo ma dobre właściwości, czyli nawet reklamować tego nie trzeba. Opakowanie ładne i wychodzisz do ludzi... samo sie nakreci :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobne tematy

• Szukam inwestora na zakup spółek z finansowaniem.pilne !

Witam, Szukam inwestora na zakup spółki z finansowaniem.Do sprzedaży 2 spółki medyczna i prawnicza(specjalistyczne z kontraktami) Na 1 spółkę można uzyskać finansowanie 3-5milionow złotych natomiast na do 10-15Milionow złotych. Realizacja do 15 stycznia.  Spółka kosztuje 180tys- dogadany jestem w ten sposób iż koszty początkowe to 75 tys reszta na depozyt notarialny,natomiast druga spółkę zakupimy po uzyskaniu finansowania z pierwszej(druga spółka kosztuje 450tys ) Oczywiście proponuje wspólne dalsze zainwestowanie pieniędzy z finansowan. Temat pilny do realizacji w tylko w tym tygodniu.   Kontakt 723 588 558

w Szukam inwestora

• Jak dobrze i tanio promować firmę w internecie i nie tylko?

Witam Od kilku miesięcy posiadam własną działalność gospodarczą. Zajmuję sie sprzedawaniem usług w zakresie wynajmu sprzętu audio na imprezy dyskoteki wesela; nagraniami dźwiękowymi na planach filmowych oraz nagraniami różnych spotkań biznesowych (konferencje, posiedzenia rad nadzorczych);
      oraz oprawą muzyczną imprez okolicznościowych. Posiadam sporo sprzętu, bardzo profesjonalnego. Zastanawiam się jak najlepiej mogę wypromować moją firmę, trafić do klientów, niewielkim kosztem. Jest bardzo dużo serwisów które oferują reklamę typu banner ( niestety nie jest to tanie). Obawiam sie że darmowe ogłoszenia na portalach społecznościowych nie są wystarczającym miejscem na reklamę.
      Jest wiele opcji reklamy i promocji firmy, prawie wszystkie sporo kosztują, no i nie wiadomo czy przyniosą zamierzony skutek.
      Jakie waszym zdaniem są najlepsze metody reklamy firmy świadczącej usługi z nagrań dźwiękowych oraz oprawy muzycznej imprez okolicznościowych??? Chciałbym promować swoje usługi ( nagrania dźwiękowe spotkań, konferencji itp) dla firm które potrzebują takich nagrań. Jak najlepiej do nich trafić aby zachęcić moją ofertą? Dziękuję za wszystkie pomocne komentarze. 

w Marketing i Reklama

• Wspólnika który pomoże w sprzedaży palet oraz stolików ze starego drewna...

Witam zajmuję się produkcją nowych palet jednorazowych i na wymiar, oraz produkcją nowoczesnych stołów ze starego drewna.Szukam wspólnika który zajmie się sprzedażą tychże produktów.

w Szukam wspólnika

• Jak zacząć grać na giełdzie?

Miałam nadzieję, że dowiem się czegoś więcej o inwestowaniu na giełdzie, a tym czasem ty pustki. Mam trochę oszczędności i chciałbym zainwestować. Ale nie mam pojęcia o giełdzie. Ktoś może wyjaśnić osobie całkowicie zielonej, od czego zacząć? I gdzie się zwrócić? Oczywiście wiem, że to niesie z sobą ryzyko. Jednak chciałbym postawić swoje pierwsze kroki. 

w GPW - Giełda Papierów Wartościowych

• Pośrednik w sprzedaży produktu za granicę

Witam, Jestem przedstawicielem spółki zajmującej się wyrobem produktów z litego drewna.  Szukam pewnego i uczciwego pośrednika w handlu zagranicznym. Chodzi o pozyskanie klientów poprzez promocję oraz uzyskanie stabilnego rynku zbytu na jeden z wyrobów. Produkt jest nowoczesny oraz unikalny, ponieważ został zrobiony w złożonym procesie technologicznym. Zainteresowanych zapraszam do wysyłania maili: vinci.bisnes@gmail.com lub na prywatnej. Pozdrawiam, Drew3D

w Import/Eksport