Skocz do zawartości
maciejo

prośba o opinię - aplikacja do zarządzania

Polecane posty

maciejo

Dzień dobry,

napisałem dla żony program do zarządzania salonem/firmą, który następnie na przełomie lat rozwinąłem do aplikacji, z której mogliby korzystać inni.

W związku z tym, że feedback jest znikomy, czy mógłbym prosić o ocenę tego produktu - jakie ma braki, co "źle brzmi" w jego odbiorze? 

https://www.timebox.pl

Jak promować taki projekt oprócz Google Adwords?

Pozdrawiam,

Maciej

Frankie33

Portale z programami do ściągnięcia, www i seo. Adwords raczej nie warto, że względu na koszty. Może email marketing do takich salonów nie byłby zbyt drogi.

DarekPiw

Wygląda przyzwoicie. Nie jest tak rozbudowany jak na przykład microsoft ax, no ale przecież i skala inna. A jak promować? Mogę ci to wypromować jak chcesz :D No problem. Ale jak to aplikacja to dobrze byłoby to przez Google Play nawet w uciętej wersji wrzucić, albo tę bezpłatną wersję. Poza tym Social Media i reklama w nich, jak i SEO. Jak chcesz abym przy tym podziałał to pisz na priv, na pewno odpowiem. I pytanie. Ktoś już oprócz twojej żony z tego korzysta?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobne tematy

• Program do faktur - jaki wybrać?

Niedługo otwieram własną działalność. Pytanie jak w tytule. Jak widać, jakoś nie mogę się zdecydować na konkretny program, bo na rynku jest dostępnych wiele różnych wariantów. 

w Ogólnie o biznesie

• Dobry telefon dla biznesu?

Czy możecie podpowiedzieć jaki smartfon warto mieć do firmy? Przeglądałam na Komórkomacie, rozważam zakup Samsunga albo I Phone, ale do końca nie wiem. Czy możecie coś podpowiedzieć? 

w Firma

• Firma budowlana 10 lat na rynku - Sprzedam Spółkę z o.o.

Witam serdecznie Oferta:
      - know-how oraz rozpoznawalna marka w pow. poznańskim
      - fanpage Facebook
      - wy pozycjonowana strona internetowa w wyszukiwarce google + domena
      - sprawdzone biuro rachunkowe
      - wirtualne biuro korespondencyjne
      - samodzielna brygada budowlana (sso bez dachu)
      - baza podwykonawców
      - baza klientów
      - kontakty w hurtowniach budowlanych
      - wieloletni numer kontaktowy (wiele telefonów z poleceń zadowolonych klientów)
      - działka budowlana z gotowym projektem i pozwoleniem na budowę; wartość 70 000zł; szacowany zysk po zakończeniu inwestycji 200 000zł
      * ubezpieczenie OC firmy na 1 000 000zł
      - sprzęt:
      * samochód dostawczy Sprinter 212D, Peugeot Partner 5os; wartość 13 000zł
      * maszyna tarczowa na wodę fi600; wartość 4500zł
      * rusztowanie klinowe kompletne ok. 75m2, + rusztowanie Warszawskie; wartość
      15 000zł
      * szalunki systemowe wielootworowe f. Enco 5 słupów= 36m2= 40 elementów;
      wartość 16 000zł
      * stemple stalowe 150szt, doki systemowe (150m2 stropu), żabki ok. 400szt, tarcica,
      płyty szalunkowe czarne ok. 70m2; wartość 18 000zł
      * betoniarki, drobny sprzęt (wiertarki markowe, wibratory, mieszadło, piły kątowe, piły
      do porothermu elektryczne, niwelator optyczny, niwelator laserowy, odwiertnica do
      gleby, sprzęt drobny); wartość 17 000zł
      * aktualne budowy: 
      * aktualne kosztorysy i budowy w trakcie negocjacji
      * 3 miesiące bezpłatnej opieki po sprzedaży firmy
      * kosztorysowanie na korzystnych warunkach oraz po za kolejką (1 rok)
      Wartość spółki: 490 000zł w tym ruchomości i nieruchomości o wartości; 153 500zł Zarząd dopuszcza możliwość płatności w 2 ratach, osoby zainteresowane proszę o pozostawienie danych kontaktowych w wiadomości prywatnej lub w odpowiedzi na post.  Szczegółów udzielam wyłącznie na indywidualnym spotkaniu oraz po podpisaniu dokumentu o zachowaniu poufności o przekazanych informacjach. 

w Sprzedam biznes, sprzedam firmę

• Nieruchomość pod wynajem- dobry biznes?

Zastanawiam się nad zakupieniem nieruchomości w dobrej lokalizacji, tj. Warszawa i okolice, ewentualnie Wrocław. W celu zarobkowym- pod wynajem.  Wpadło mi w oko takie osiedle http://www.ventana.pl/ umiejscowione moim zdaniem w idealnym miejscu, z dobrym połączeniem  ze stolicą oraz pobliskim Błoniem gdzie teraz powstało wiele miejsc pracy. Domy są duże i można były je przystosować na lokale dla przynajmniej kilku a nawet kilkunastu najemców. Co sądzicie o tym pomyśle i całej lokalizacji? Lepiej postawić na Warszawę czy na Wrocław?

w Pomysł na biznes