Skocz do zawartości
Paweł

Zainwestuje 30.000 - 50.000 zł

Polecane posty

Paweł

Witam,

Mogę zainwestować kwotę podaną w tytule.

Najchętniej jako inwestor pasywny natomiast do rozważenia rola inwestora aktywnego w ograniczonym zakresie. mam doświadczenie w logistyce

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobne tematy

• Potrzebny inwestor / warsztat inny niż wszystkie

Dzień dobry, poszukuje pasywnego inwestora. Kwotę jaką potrzebuje to 100 tys. Zwrot z inwestycje maksymalnie po 2 latach (najszybciej po roku) 

W kwocie znajduję się :
      -30 tys na półroczny agresywny marketing 
      -23 tys na koszty stałe na pół roku (wynajem małej hali na pół roku i 10 tys na nieprzewidziane wydatki które nie muszą być wykorzystane oraz mały remont hali ok 1 tys - kupno dobrych lamp i odmalowanie)
      -reszta pieniędzy na sprzęt 

Jeśli chodzi o halę to znajduje się bardzo blisko centrum, ma wszystkie pozwolenia oraz w praktyce będzie bardzo tania bo mam zapewnione stałe zlecenia od właściciela tej hali. Tak więc koszt stałe są na bardzo niskim poziomie. 

Aktualnie prowadzę działalność i mam już zainwestowane 30 tys. Mam klientów ale chce wszystko zmaksymalizować i poszerzyć zakres usług. 
      Miesięczny przychód będzie oscylować w granicach 10-20 tys. 

Jeśli chodzi o branże to usługi dla transportu/motoryzacji. 

Więcej informacji pod numerem telefonu 799 981 511 
      Biznesplan przedstawię na spotkaniu. 

Zapraszam do kontaktu.
      Miejsce prowadzenia działalności to Gliwice

w Szukam inwestora

• Szukam inwestora na zakup spółek z finansowaniem.pilne !

Witam, Szukam inwestora na zakup spółki z finansowaniem.Do sprzedaży 2 spółki medyczna i prawnicza(specjalistyczne z kontraktami) Na 1 spółkę można uzyskać finansowanie 3-5milionow złotych natomiast na do 10-15Milionow złotych. Realizacja do 15 stycznia.  Spółka kosztuje 180tys- dogadany jestem w ten sposób iż koszty początkowe to 75 tys reszta na depozyt notarialny,natomiast druga spółkę zakupimy po uzyskaniu finansowania z pierwszej(druga spółka kosztuje 450tys ) Oczywiście proponuje wspólne dalsze zainwestowanie pieniędzy z finansowan. Temat pilny do realizacji w tylko w tym tygodniu.   Kontakt 723 588 558

w Szukam inwestora

• Szukam inwestora - recykling

Witam,   Szukam inwestora w recykling. Do sprzedaży sp. z o.o. z historią, teren ag 1h. W Wielkopolsce 60 km od Poznania. Firma funkcjonuje, zarabia, obraca własnym kapitałem. Zaopatruje dużego klienta od 10 lat. Wymagany wkład ok. 3 mln euro.    Nie interesują mnie dotacje i kredyty. marcin.materialy@gmail.com  

w Pomysł na biznes

• Szukam inwestora-kawiarnia

Witam, Szukam pilnie inwestora, który wspomoże mnie przy otwarciu kawiarni w nowo powstałej Galerii na Śląsku. Z racji świetnego miejsca pod działalności oraz małej konkurencji szanse na powodzenie szacuje jako wysokie. Proszę o pilny kontakt osoby zainteresowane współpracą. Pozdrawiam

w Pomysł na biznes

• Szukam inwestora-kawiarnia

Witam, Szukam pilnie inwestora, który wspomoże mnie przy otwarciu kawiarni w nowo powstałej Galerii na Śląsku. Z racji świetnego miejsca pod działalności oraz małej konkurencji szanse na powodzenie szacuje jako wysokie. Proszę o pilny kontakt osoby zainteresowane współpracą. Pozdrawiam  

w Szukam inwestora