Skocz do zawartości
Matt1207

Forum

Polecane posty

Matt1207

Witam, chciałbym założyć forum internetowe. Czy ktoś może się podzielić poradnikami na ten temat? Z góry dziękuje :)

ŁukaszJ

Z czym masz problem? Odezwij się do mnie na jankowiakonline@gmail.com

int

jaka tematyka ?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobne tematy

• Jak założyć firmę - krok po kroku?

Może zbierzmy jak to się robi i o czym pamitęać.   Przeczytałem już sporo a dalej mi się wszystko gmatwa, powiedzcie czy dobrze myślę:   1. przychodzę do urzędu miasta, składam wpis do CDEIG. 2. Zgłaszam firmę do ZUS i US. 3. do 25 dnia kolejnego miesiąca muszę opłacić VAT i ZUS, podatek, NFZ i złozyć księgę przychodów i rozchodów i księgi rachunkowe i faktury? Na jakie konto mam przelewać vat, zus i nfz?   A co jak chcę mieć firmę od 1 marca ale uruchomić od 1 kwietnia? Wtedy pierwsze płatności zus i nfz dopiero za kwiecien? Gdzie to zglaszac potem?

w Firma

• Płatności internetowe, jaki moduł?

Mam takie pytanie, otwieram sklep internetowy i jestem na etapie wybierania systemów płatności. Czy możecie podpowiedzieć z jakim systemem warto zintegrować ze sklepem? 

w Ogólnie o biznesie

• Chciałbym spełnić marzenia kilku osób...

Witajcie. Potrzebuje sposobu bądź dodatkowej pracy, dzięki której będzie możliwa realizacja marzeń kilku kobiet, które nie do końca wierzą że im się to uda. Niestety, w moim przypadku praca na pełen odpada, gdyż jestem uczniem (klasa maturalna), a po zdanej maturze zamierzam iść na studia dzienne (kierunek Informatyka).     Jakby ktoś mi zarzucił, że nic nie robię to będzie w błędzie - pracuje jako copywriter, jednakże ciężko jest oszczędzić tyle, aby móc spełnić marzenia jednej osoby (raz mi się to udało).   Będę wdzięczny za udzieloną mi pomoc.

w Praca