Skocz do zawartości
Matmot

Wspólnik dobry grafik potrzebny Łódź okolice

Polecane posty

Matmot

Witam serdecznie, 

Tak jak w tytule poszukuję grafika z dobrymi umiejętnościami do spółki. Tematyka portal społecznościowy. Osoba nie wnosi żadnego wkładu finansowego. Jeśli jest ktoś z was zainteresowany proszę o kontakt w celu ustalenia ewentualnego spotkania. 

Mateusz 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobne tematy

• Poszukuje osób które sprzedają na ebay allegro

Witam serdecznie forumowiczow.Szukam osób sprzedających na allegro,ebay.Mam trochę ciekawych produktow na których można  zarobić.Najlepiej jak jest ktoś ze slaska okolice Katowic.Podrzucam towar nie wykladasz ani grosza i zarabiasz prowizja wysoka nawet 50/50 przy zaangażowaniu.Odliczamy koszty a dochodem dzielimy się na równo.

w Biznes oferty

• Twoja firma kuleje i nie starcza na wszystko? Nie tylko Ty tak masz...

Jest ktoś, kto pomoże.   Witam, mam 31 lat, mieszkam na Mokotowie i jestem freelancerem (mówiąc wprost: wolnym strzelcem) - zajmuję się SEO/SEM, marketingiem, designem, budową stron internetowych i sklepów internetowych.

Obecnie szukam zleceń, które pozwolą mi normalnie funkcjonować: zasilić konto w telefonie i wreszcie zadzwonić do siostry, kupić pikantne skrzydełka w Biedronce czy wreszcie kupić nowe skarpetki. Mam duże poczucie humoru, więc proszę wziąć poprawkę na wstęp, który może się wydawać zbyt bezpośrednio czy wręcz naturalistyczny. :-)

Jedno jest pewne, wszystko, co piszę i co oferuję, jest sprawdzone i szczere. Każde zlecenie traktuję indywidualnie. Nie ograniczam się tylko do rozwiązań, które już ktoś wymyślił - lubię przecierać szlaki, być pionierem w rozwiązaniach, które dziś mogą się wydawać niedorzeczne lub abstrakcyjne. A ja mam takie zboczenie, że im coś bardziej abstrakcyjnego, tym lepiej, tym bardziej się na tym skupiam i tym mocniej próbuję znaleźć jakieś praktyczne zastosowanie (albo estetyczne - koniec końców to także pozwala czerpać ogromną satysfakcję).

Ale do rzeczy. Oto moja oferta, żeby nie powiedzieć "propozycja" (to słowo niemoralnie mi się kojarzy). :-)

Po pierwsze.
      Copywriting, tzw. cichy PR, zakręcone virale (czyli marketingowe wpisy, które budują albo - jeśli źle przeprowadzone - niweczą markę), usługi reklamowe, w tym SEO/SEM (z użyciem Google AdWords i AdSense), pozycjonowanie strony internetowej, a nawet konkretnej usługi lub produktu. Kręci mnie też mailing, stonowany, dyskretny, nienatrętny, nienatarczywy sposób, żeby pokazać ludziom, że mogą skorzystać z czegoś fajnego.

Po drugie.
      Chętnie podejmę się budowy nieliniowego sklepu internetowego z produktem lub usługą, które mogłyby się dobrze sprzedawać. Nic nie stoi na przeszkodzie, bym zajął się budową niebanalnej, opartej o nowoczesne rozwiązania, strony internetowej (prywatnej lub firmowej).

Po trzecie.
      Nawiążę bliższą współpracę w zakresie SEO/SEM lub dziedzin pokrewnych z osobą, która ma zadatki na dobrego managera.

Jaki to jest dobry manager?

Pierwsze, co dobry manager powtarza tym, którzy pytają go o porady dotyczące założenia biznesu, to — znajdź sobie odpowiedniego człowieka. Kontakty z ludźmi, którzy wierzą w to samo co my i mają na to pomysł, są nieocenione.

Tak! Tak właśnie widzę biznes. Świetne rzeczy w biznesie nigdy nie mają jednego autora (tak jak porażki nie mają jednego ojca). Najdoskonalsze produkty i pożądane usługi, gdy ludzie biją się, by do nich dotrzeć (i nie mówię tutaj o polu bitewnym w Lidlu o karpia przed świętami Bożego Narodzenia ;-) są dziełem zespołu ludzi. Dlatego, dobierając swoich współpracowników czy partnerów na ścieżce zawodowej warto starać się, aby nie dublowali kompetencji, a je uzupełniali. W ten sposób można stworzyć silniejszy zespół, który razem będzie mógł przenosić góry.

Ktoś? Gdzieś? Coś?

w Oferty Usługi

• Portal internetowy opiniujący hotele i miejsca noclegowe.

Szukasz biznesu, który może ruszyć z miejsca i nie wymaga dodatkowego wkładu pieniężnego ? Otóż mam do sprzedania portal opiniujący hotele i miejsca noclegowe - www.polecamhotel.pl Cena jaką pragnę uzyskać to tak na prawdę symboliczne 3000 zł dzięki którym otrzymujesz :   - portal z bardzo mocną domeną .pl - Jesteś jedynym właścicielem portalu - Intuicyjny i łatwy w obsłudze panel administratora - adres pocztowy biuro@polecamhotel.pl - portal działa od niedawna i bez adwordsów ma już pierwsze dodane obiekty   Zapraszam do kontaktu - maripo1738@o2.pl lub pisać priv

w Szukam pomysłu na Biznes

• Portal z ogłoszeniami dla prawników i kancelarii

Witam, Właśnie uruchomiliśmy nowy portal z ogłoszeniami dla prawników i kancelarii. Zaletą strony jest możliwość znalezienia i dodania ogłoszeń tylko związanych z branżą prawa. Ogłoszenia o pracę, fotokopie, substytucje oraz powierzchnie biurowe do wynajęcia. Zapraszam do przetestowania strony. Darmowy dostęp do 15 listopada! https://www.jobforlawyer.pl/ @jobforlawyer

w Biznes oferty

• Tanio sprzedam portal opiniujący Hotele i miejsca noclegowe

Sprzedam portal o bardzo mocnej nazwie w domenie www.polecamhotel.pl W skład sprzedawanego portalu wchodzą : - Domena - hosting - Skrypt z intuicyjnym panelem administratora - Atrakcyjny serwis z pierwszymi juz zarejestrowanymi obiekatmi - bez wkładu finansowego w promocje adwords - Możliwość rozbudowania dochodowego biznesu - Fanpage z ponad 300 fanami To wszystko tylko za 4000 zł  w ciągu jednego dnia mogę przekazać właśnie Tobie. Zachęcam do zakupu. Sprzedaję ponieważ obecnie mocniej finansowo angażuję się w inny projekt.

w Zarabianie w internecie