Jump to content
supi

Poszukuje osób które sprzedają na ebay allegro

Recommended Posts

supi

Witam serdecznie forumowiczow.Szukam osób sprzedających na allegro,ebay.Mam trochę ciekawych produktow na których można  zarobić.Najlepiej jak jest ktoś ze slaska okolice Katowic.Podrzucam towar nie wykladasz ani grosza i zarabiasz prowizja wysoka nawet 50/50 przy zaangażowaniu.Odliczamy koszty a dochodem dzielimy się na równo.

Share this post


Link to post
Horowitz1994

Priv

Share this post


Link to post
int

priv

Share this post


Link to post
M.skrzypiec88

Priv

Share this post


Link to post
Luis1906

priv 

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

 • Similar Topics

  • [Pizzeria] Jak można rozreklamować dużą pizzerię w małym mieście ?

   Dzień dobry,   Prowadzę dużą pizzerię około 400 m2 w miasteczku powiatowym z liczbą mieszkańców 15 tys.. Pizzeria jest już otwarta prawie 2 miesiące, a zysków z niej nie ma chociaż sale konsumpcyjne przeszły remont, ponieważ wcześniej tam była pizzeria 13 lat, która na początku fajnie funkcjonowała, a potem zrobiła się z niej speluna. Wydaje mi się że chyba że starym klientom się nie podoba styl nowoczesny i stoliki dla dzieci tylko woleli wcześniejszy ciemny, ponieważ nawet bilardy daliśmy bardziej na środek i zburzyliśmy ścianki żeby patologia nie miała się gdzie chować i żeby było widać jak duża jest ta pizzeria.   Ciasto mamy bardzo fajne, tylko konkurencja nam daje na internecie cały czas jedynki bez opisu, albo tylko z opisem wystrój jak w barze mlecznym czy że pizza nie dobra bez żadnych zdjęć Czekam na porady, Pozdrawiam,   Kuba

   in Marketing i Reklama

  • Kupie towar na dalsza sprzedaż

   Witam,kupie jakikolwiek towar,ktory bede mogl pozniej sprzedac z zyskiem,oferty na priv

   in Szukam dostawcy towaru

  • towar po likwidacji - 2-3zł/szt biżuteria, portfele

   Posiadam towar po likwidacji. Sprzedam najchętniej całość za 2-3zł/szt. W detalu towar wart minimum 10-30/zł szt.  Zależy mi na sprzedaniu całości - tylko wtedy taka cena. Całość 15tys. zł.

   in Oferty Towar

  • Kupię towar w dobrej Cenie Każdy

   Witam Kupię różnego rodzaju towar, w dobrej cenie do dalszej odsprzedaży, lub sprzedam dowolny produkt na terenie Holandii   Oferty wraz z cenami itp proszę kierować na priv. Tylko poważne oferty z dobrą marżą. 

   in Szukam dostawcy towaru

×