Skocz do zawartości
Tompol

Rosja,Białoruś,Kazachstan .Usługi Import,Eksport

Polecane posty

Tompol

Oferuje pomoc w eksporcie i imporcie na rynki Unii Celnej tj;

Rosja, Białoruś, Kazachstan, Armenia oraz Litwa, Łotwa, Estonia

Usługi;

·         Pomoc w załatwieniu, Certyfikacji GOST i rejstracji TC.

·          Pomoc w Logistyce Transporcie

·         Rozpoznania marketingowe rynku

·         Wyszukanie kontrahenta

·         Import towarów i maszyn

·         Pomoc na Targach i wystawach

·         Wyjazdy indywidualne bezpośrednio do zainteresowanych firm.

·         Pomoc w uruchamianiu firm

·         Prowadzenia kontraktu

·         Sprawdzenie kontrahenta

·         Zagadnienia celne i prawne

·         Przygotowanie reklamy na daną republikę

Nie sprzedaje i nie kupuje towarów.

Świadczę usługi, cena jest zależna od Republiki i złożoności problemu jej wykonania.

Zasady współpracy do omówienia.

Zapraszam na moją stronę internetową.

https://www.rosja-eksport-import.com/

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobne tematy

• Baza spółek Ukraina, Białoruś

Witam! Sprzedaję bazę kontaktów (mail, telefon, adres, strona www) spółek na Ukrainie, Rosji, Białorusi. Także jest możliwość załatwienia call-centru, który będzie dzwonił do waszych przyszłych klientów/partnerów i oferować Państwa usługi lub towar. Z napisaniem tekstu w języku rosyjskim też pomogę.

To jest idealna szansa na rozwój dla firm, które chcą rozwijać się i działać nie tylko na rynku krajowym ale i na rynku zagranicznym.

Ciężko będzie zacząć eksport lub import bez takiej bazy. Bez klientów/partnerów nie ma biznesu.

Cena takiej bazy zależy od kraju, branży i innych danych. 

Proszę pisać na maila: vladklinkoff(małpa)gmail(kropka)com

w Import/Eksport

• Usługi przewozowe HDS

Witam.  Mam 26 lat. Od 5 lat pracuję w hurtowni budowlanej jako kierowca ciężarówki z dźwigiem HDS. W mieście gdzie pracuje jest kilka hurtowni budowlanych, w regionie też ich jest sporo. Ostatnio dużo jeżdżę w formie wynajmu dla innych hurtowni, ponieważ nie mają kierowców. Stąd mój pomysł na biznes by otworzyć firmę świadczące usługi przewozowe z dźwigiem HDS, ponieważ taki w budowlance jest niezbędny. Pytanie czy to się opłaca. Mam 15 000zl. Teraz kupno ciężarówki, licencja, ubezpieczenie, leasing. Na początku są zawrotnie wysokie, ale czułbym że dałbym  sobie  w tej pracy rady bo już to robię. Czy warto się w to pchać? Szef mój nawet taki podsunął pomysł i mógłbym mu świadczyć usługi oraz innym hurtowniom. Co o tym myślicie?

w Pomysł na biznes

• Rosja,Białoruś,Kazachsatan Import-Eksport

Oferuje pomoc w eksporcie i imporcie na rynki Unii Celnej tj; Rosja, Białoruś, Kazachstan, Armenia oraz Litwa, Łotwa, Estonia  Usługi; ·         Pomoc w załatwieniu, Certyfikacji GOST i rejstracji TC. ·          Pomoc w Logistyce Transporcie ·         Rozpoznania marketingowe rynku ·         Wyszukanie kontrahenta ·         Import towarów i maszyn ·         Pomoc na Targach i wystawach ·         Wyjazdy indywidualne bezpośrednio do zainteresowanych firm. ·         Pomoc w uruchamianiu firm ·         Prowadzenia kontraktu ·         Sprawdzenie kontrahenta ·         Zagadnienia celne i prawne ·         Przygotowanie reklamy na daną republikę Nie sprzedaje i nie kupuje towarów. Świadczę usługi, cena jest zależna od Republiki i złożoności problemu jej wykonania. Zasady współpracy do omówienia. Zapraszam na moją stronę internetową. https://www.rosja-eksport-import.com/  

w Biznes oferty

• Rosja,Białorus,Kazachstan Import-Eksport

Oferuje pomoc w eksporcie i imporcie na rynki Unii Celnej tj; Rosja, Białoruś, Kazachstan, Armenia oraz Litwa, Łotwa, Estonia  Usługi; ·         Pomoc w załatwieniu, Certyfikacji GOST i rejstracji TC. ·          Pomoc w Logistyce Transporcie ·         Rozpoznania marketingowe rynku ·         Wyszukanie kontrahenta ·         Import towarów i maszyn ·         Pomoc na Targach i wystawach ·         Wyjazdy indywidualne bezpośrednio do zainteresowanych firm. ·         Pomoc w uruchamianiu firm ·         Prowadzenia kontraktu ·         Sprawdzenie kontrahenta ·         Zagadnienia celne i prawne ·         Przygotowanie reklamy na daną republikę Nie sprzedaje i nie kupuje towarów. Świadczę usługi, cena jest zależna od Republiki i złożoności problemu jej wykonania. Zasady współpracy do omówienia. Zapraszam na moją stronę internetową. https://www.rosja-eksport-import.com/  

w Import/Eksport