Jump to content
mineralna
mineralna

Odzież ochronna

Recommended Posts

mineralna
mineralna

Czy podrzucilibyście mi namiary na firmy, które zajmują się dystrybucją odzieży ochronnej (maski, zatyczki, kaski spawalnicze, ochronne, rękawice, etc)?

Share this post


Link to post
jannett
jannett

Dystrybutorów tego typu asortymentu jest sporo na rynku, ale ja mogę Cię odesłać do tej strony: http://aciro.pl/speedglas-9100v-przylbica-spawalnicza.html , bo tam zamawia mój szef tego typu rzeczy. Wszystkie produkty, które oferują, spełniają normy i są atestowane. Poza tym, mają świetne ceny, no i co ważne, terminy dostaw są regularne i szybkie. Polecam złożyć zamówienie u nich!

Share this post


Link to post
Tatiana
Tatiana

Ja zamawiałam od lahti pro i cerva (z Czech). Cerva jest tańsza.

Share this post


Link to post
romi
romi

Spoko, zerknij sobie na ofertę firmy MADO https://mado.com.pl/18-ochrona-ciala , oni prowadzą sklep bhp z odzieżą, akcesoriami, no i także maseczkami filtrującymi, 3-warstwowymi, itp. Wszystkie dostępne tam produkty są sprawdzone, to wysokiej jakości rzeczy, które dostępne są w atrakcyjnych cenach. My zaopatrujemy się w tej firmie już od dłuższego czasu i nie mamy na co narzekać. Posiadają w ofercie nawet pojemniki na odzież jednorazową, które bardzo się przydają. 

Share this post


Link to post
brem
brem

Ubrania robocze, ale także maseczki, itp., kupiliśmy w sklepie internetowym Zakłady Odzieżowe WYBRZEŻE Outlet https://www.zowsklep.com.pl/ubranie-robocze . Można też kupić od nich produkty stacjonarnie, bo ich sklep znajduje się w Gdyni. Mają tam naprawdę szorki zakres wielu różnych produktów, które są dostępne w dobrych cenach. Odzież od nich jest wygodna, świetnie się w niej pracuje, jest wytrzymała, doskonale spełnia swoją funkcję. Zaopatrujemy się tam od dłuższego czasu i sklep zdecydowanie polecam. 

Share this post


Link to post
wirn
wirn

U nas odzież ochronną mamy od producenta Flaxpol https://www.flaxpol.pl/clothing/clothing-main.html z Kluczborka. Ich odzież jest wykonana porządnie, bardzo wygodna do pracy, jest także zrobiona z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu nasi pracownicy są odpowiednio chronieni. Odzież, ubrania od nich są dostępne w atrakcyjnych cenach, ten producent zamówienia realizuje w ustalonych terminach, wyrabiają się bez problemu, polecam ich serdecznie. 

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...