Skocz do zawartości
Własny Transport
Własny Transport

Firma transportowa

Rekomendowane odpowiedzi

Własny Transport
Własny Transport

A może ktoś chciałby zainwestować w branżę transportową?
Albo już jeździ i chce przejść na swoje?
Pomagamy, zapraszam na wlasnytransport.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Domino
Domino

hej, masz na myśli transport do 3,5t ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Własny Transport
Własny Transport

13,6 m firanki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
szczurek29
szczurek29

Moim zdaniem to całkiem dobry pomysł. Profesjonalnych firm transportowych w Polsce wciąż brakuje, a o prawdziwych specjalistów jest naprawdę ciężko. Jestem za branżą TSL, jak najbardziej. Pytanie, czy zamierzasz zajmować się tylko transportem, czy masz na oku jakieś magazyny logistyczne itd?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Ada
Ada

Czy ja wiem, czy brakuje tego typu firm? Wydaje mi się, że jest w czym wybierac i jest całkiem spora konkurencja. Może rynek jeszcze nie jest nasycony w pełni, ale na pewno nie ma tak, że jest duży niedobór tego typu usług.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Viktoria
Viktoria

Firm transportowych jest wiele więc może być problem z wybiciem się. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Maras
Maras

Zgadzam się, też mi się wydaje, że to raczej firmy walczą o klienta niż klient szuka firmy i się prosi o wykonanie usługi. Trochę ryzyko wchodzić teraz z taką firmą na rynek. U nas w firmie potrzebny nam jest czasami transport towarów sypkich, ale nie szukamy nigdy nowych firm do tego, bo mamy już sprawdzoną firmę, która nam taką usługę wykonuje. Jest to firma  https://www.dpvlogistic.pl/transport-spedycja/ladunki-sypkie . Bardzo solidna, terminowo wykonuje każde zlecenie, a i cenowo są konkurencyjni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
DarekPiw
DarekPiw
Dnia 25.03.2019 o 11:47, Ada napisał:

Czy ja wiem, czy brakuje tego typu firm? Wydaje mi się, że jest w czym wybierac i jest całkiem spora konkurencja. Może rynek jeszcze nie jest nasycony w pełni, ale na pewno nie ma tak, że jest duży niedobór tego typu usług.

Zgodzę się z tym, że tego typu firm transportowych to jest pod dostatkiem. A co do samego magazynu logistycznego to i przy takim to trzeba o jakiś konkretny program do zarządzania wspomnianym magazynem zadbać. Z tego co wiem to firma Sente takowymi systemami dysponuje. Więc warto choćby rzucić okiem w przypadku, w której dojdzie się, aż do własnych magazynów logistycznych. Choć branża transportowa to trudna i wymagająca jest. W sumie jak każda inna branża...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
basia.cz
basia.cz

Ze swojego doświadczenia mogę polecić firmę Cargo Transport http://www.cargotransport.com.pl/ Solidna i terminowa firma transportowa, zajmują się też spedycją. Mają trasy krajowe i międzynarodowe. Naprawdę solidna firma! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
KordianKomar
KordianKomar

Szczerze to nie znam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
mzar
mzar

Firma transportowa - no spoko opcja. Zwłaszcza, jeżeli posiada jakiś stałych klientów, dla których może realizować transporty.

Transport przeżywa w naszym kraju prawdziwy boom, a firmy transportowe, z racji centralnego położenia naszego kraju, urosły tak bardzo w siłę, że stały się potentatem na miarę europy.

To na czym nie warto oszczędzać to oprogramowanie z przeznaczeniem do transportu. Chodzi o to, aby było niezawodne oraz efektywne. Proponuję jeszcze tutaj sprawdzić: https://itcenter.pl/oferta/oprogramowanie-dedykowane/oprogramowanie-dla-transportu/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
wirn
wirn

Jestem jak najbardziej za, my sami korzystamy z usług takiej firmy - Stalspeed http://www.stalspeed.pl/uslugi/ z Kościerzyna. Oni zajmują się nie tylko spedycja i transportem naszych produktów, ale także ich magazynowaniem , odpowiednim pakowaniem i ogólnie logistyką. To firma TSL, która działa na rynku już od dłuższego czasu, mają atrakcyjne ceny, są rzetelni. Prowadzą transport nie tylko w Polsce, ale także międzynarodowy, nasze towary są z nimi bezpieczne. Mają rozbudowaną i różnicowaną flotę, dlatego ich usługi są wszechstronne, spisują się doskonale, polecam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
brem
brem

Wiecie co spisuje się świetnie jak macie firmę transportową? Monitoring logistyczny, to świetne rozwiązania w zakresie satelitarnych systemów wspomagających zarządzanie flotą pojazdów. Produkty w tym celu pomocne, a raczej niezbędne, zakupiliśmy z firmy M2M Group http://m2mgroup.pl/monitoring-logistyczny/ , ich oferta produktowa jest kompleksowa, ceny mają korzystne, a systemy z tego co zdążyliśmy zauważyć i przetestować, działają niezawodnie. Dzięki monitoringowi logistycznemu możemy precyzyjnie określić najważniejsze parametry pojazdów w czasie rzeczywistym, rejestrować trasę pojazdów, czy graniczyć nieprzepisowe kursy, zalet takiego rozwiązanie jest o wiele więcej, ale nawet na podstawie wymienionych można łatwo zobaczyć, że jest on przydatny. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
farn
farn

Taka pomoc na pewno na początku by nam się przydała. Obecnie już działamy na rynku od kilku lat i doskonale dajemy sobie radę. Od dłuższego czasu korzystamy z usług firmy BiK https://bik-transport.pl/oferta/transport-krajowy/ z Aleksandrowa Łódzkiego, których mogę wam szczerze polecić. Pracują rzetelnie, zajmują się transportem samochodów z Polski, ale także z zza granicy. Spisują się świetnie, to firma z doświadczeniem, mają atrakcyjne stawki cenowe i można śmiało im zaufać. Trafiliśmy na naprawdę dobrych fachowców w swojej branży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
romi
romi

My też potrzebowaliśmy firmy transportowej. Sami zajmujemy się produkcją nasze towary są dostarczane na miejsce przez firmę Polcat Trans https://www.polcattrans.pl/oferta/spedycja w województwie małopolskim. Oni są terminowi, rzetelni, ich pojazdy działają niezawodnie. Jest to zdecydowanie firma godna polecenia, nigdy się na niej nie zawiedliśmy. Uważam, że to dobry wybór, opłaca się skorzystać z ich usług. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Myszka
Myszka

Prowadząc firmę transportową warto zainwestować w monitoring GPS oraz system Flotman. Dzięki tym narzędziom mamy kontrole nad całą flotom aut, wiemy gdzie w danej chwili się znajduje. Dodatkowo pozyskujemy informacje o czasie kierowców, ilości zużytego paliwa, stylu jazdy kierowców itp. Narzędzia też są dużym ułatwieniem dla kierowców gdyż mają wgląd odnośnie korków, wypadków lub zamknięć dróg jak i nie muszą się martwić o uiszczenie opłat za płatne odcinki dróg gdyż można go połączyć z e-Toll.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...