Skocz do zawartości
TaniTowarNaReSell

Sprowadzę każdy towar w ilości hurtowej

Polecane posty

TaniTowarNaReSell

Jak w temacie🙄

Gość

Może opony tylko profil lub demo

TaniTowarNaReSell

Bez problemu, rozwiń nieco. 

Gość

Poszukuje w ilościach hurtowych w większych i mniejszych ilościach rozmiar od 16 w górę lato zima najlepiej demo po testach lub nowe ze starszymi dotami oraz używane ale bieżnik od 6 mm odbiór osobisty ,proszę o ceny  w razie pytań dzwoń 533898555 Krzysztof

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobne tematy

• Jak reklamujecie swoje firmy?

Tak jak w tytule – w jaki sposób reklamujecie swoje firmy? Ja, do tej pory inwestowałam głównie w reklamę w sieci, gdyż mam sklep internetowy z odzieżą. Ostatnio, zdecydowałam się zamówić dla moich klientek sok naturalny oferowany przez http://www.freshdrink.pl/pl/soki-naturalne,10048 – jest na nim nadrukowane logo mojego sklepu, co wzmocni wizerunek mojej firmy (soki dodawane są w do paczek zupełnie za darmo).

w Marketing i Reklama

• Marketing automation - co to takiego i jak wykorzystać w biznesie?

Czytam sobie o różnych koncepcjach i możliwościach związanych z marketing automation. Pytanie, do czego to można wykorzystać?

w Ogólnie o biznesie

• Jak założyć firmę - krok po kroku?

Może zbierzmy jak to się robi i o czym pamitęać.   Przeczytałem już sporo a dalej mi się wszystko gmatwa, powiedzcie czy dobrze myślę:   1. przychodzę do urzędu miasta, składam wpis do CDEIG. 2. Zgłaszam firmę do ZUS i US. 3. do 25 dnia kolejnego miesiąca muszę opłacić VAT i ZUS, podatek, NFZ i złozyć księgę przychodów i rozchodów i księgi rachunkowe i faktury? Na jakie konto mam przelewać vat, zus i nfz?   A co jak chcę mieć firmę od 1 marca ale uruchomić od 1 kwietnia? Wtedy pierwsze płatności zus i nfz dopiero za kwiecien? Gdzie to zglaszac potem?

w Firma

• Jak zarobić a się nie narobić?

Czy macie jakieś fajne pomysły / patenty aby niedużym nakładem pracy zarobić? proszę o jakieś konkretne przykłady...

w Szukam pomysłu na Biznes

• Jak otworzyć hurtownie z materiałem budowlanym

Witam serdecznie,

Czy mógłby ktoś podpowiedzieć gdzie znajdę wiedzę, wskazówki jak rozpocząć działalność hurtowni budowlanej? Obecnie wykonujemy montaże suchej zabudowy w Polsce i w Niemczech. Realizujemy projekty głownie na obiektach przemysłowych, gdzie np płyt gips-kartonowych zużywamy czasem 10 palet tyg. Tu mam dość obszerną bazę potencjalnych klientów na materiał. Po wstępnych rozmowach mam kilku zainteresowanych odbiorców, którym przedstawiałem propozycje współpracy opartej na zaopatrywaniu ich w materiał budowlany. 

Po wstępnym rozeznaniu cen u producenta, wychodzi na to, że albo maja takie same ceny jak markety budowlane (wiem, że te rządzą się swoimi prawami, zamawiają ogromne ilości na pewno po innych cenach, i tu mogą sobie pozwolić na niższą cenę końcowa) -zaryzykuję nawet stwierdzeniem, że producenci  sami zabiegają o to, by ich produkty znajdowały się na półkach marketów sieciowych (i pewnie ulegają warunkom takich marketów)

Wiem jednak, że też mam szanse mam już obmyśloną strategie sprzedaży popartą wstępnymi rozmowami, brakuje mi niestety wiedzy w tym temacie: czy materiał lepiej brać bezpośrednio od producentów, czy jednak lepiej od przedstawicieli handlowych danej branży, a może lepiej z lokalnych hurtowni. Mam doświadczenie z Niemiec, że na niektóre materiały przy powierzchniach 500 - 1000 m2, np tynku, docieplenia negocjujemy ceny do 40% rabatu. czy jest to sprawa zależna od negocjacji z producentem, czy może w grę wchodzi strategia sprzedaży o takim charakterze: Podam na przykładzie suchej zabudowy. Płyty gips-karton sprzedajemy bez marży by przyciągnąć klienta, a zarabiamy na reszcie asortymentu danego systemu, czyli na profilach, elementach mocujących, szpachla, farba itd. ile procent marży narzucają dystrybutorzy, hurtownicy, sprzedawcy detaliczni. Czy to wszystko jest kwestią negocjacji i wypracowanych kontaktów?
      Będę bardzo wdzięczny za każdą wskazówkę, odnośnik do wiedzy w tym temacie, oraz poleceń specjalistów, którzy chcieli by się podzielić swoją wiedzą, za co chciałbym się bardzo odwdzięczyć.

Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź

Pozdrawiam   
      Seweryn

w Pomysł na biznes