Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
kubuswujo

Poszukiwany Inwestor

Polecane posty

kubuswujo
Napisano (edytowany)

Witam 

Poszukuję Inwestora z wkładem własnym 45 000 zł . Do zainwestowania w zakład recyklingu zużytych opon. Więcej informacji udzielę pod numerem telefonu

793 005 903

Pozdrawiam 

Jakub

Edytowano przez kubuswujo

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobne tematy

• Poszukuje pomysłu na biznes

Witam. Poszukuje ciekawego pomysłu na biznes, mieszkam w mieście ok 50tys mieszkańców. Oczywiście wszystko w mieście już jest bary, sklepy, fitness, siłownie, markety budowlane, pizzerie, itp. Mam troszkę oszczędności. Mam duży budynek gospodarczy więc z miejscem na start nie było by problemu. Co polecacie szukam jakiejkolwiek inspiracji. Chciałbym dodać że z zawodu jestem stolarzem i mam doświadczenie w tej branży. Pozdrawiam 

w Pomysł na biznes

• Szukam inwestora - sklep internetowy - biznes konopny

Witam serdecznie, Poszukuję inwestora, który ma doświadczenie w ecommerce w połączeniu ze sklepem stacjonarnym, dużo zapału do działania i chęć zarobienia na nowo wzrastającym rynku konopnym w Polsce. Najlepiej Śląsk! Wszelkich informacji udzielę mailowo i telefonicznie 786-984-512. Zapraszam! Pozdrawiam Dawid 

w Szukam inwestora

• Poszukuje osób które sprzedają na ebay allegro

Witam serdecznie forumowiczow.Szukam osób sprzedających na allegro,ebay.Mam trochę ciekawych produktow na których można  zarobić.Najlepiej jak jest ktoś ze slaska okolice Katowic.Podrzucam towar nie wykladasz ani grosza i zarabiasz prowizja wysoka nawet 50/50 przy zaangażowaniu.Odliczamy koszty a dochodem dzielimy się na równo.

w Biznes oferty

• Szukam inwestora na zakup spółek z finansowaniem.pilne !

Witam, Szukam inwestora na zakup spółki z finansowaniem.Do sprzedaży 2 spółki medyczna i prawnicza(specjalistyczne z kontraktami) Na 1 spółkę można uzyskać finansowanie 3-5milionow złotych natomiast na do 10-15Milionow złotych. Realizacja do 15 stycznia.  Spółka kosztuje 180tys- dogadany jestem w ten sposób iż koszty początkowe to 75 tys reszta na depozyt notarialny,natomiast druga spółkę zakupimy po uzyskaniu finansowania z pierwszej(druga spółka kosztuje 450tys ) Oczywiście proponuje wspólne dalsze zainwestowanie pieniędzy z finansowan. Temat pilny do realizacji w tylko w tym tygodniu.   Kontakt 723 588 558

w Szukam inwestora

• zainwestuję 200 tysięcy lub więcej..

Zainwestuję do 200 000 zł szukam kogoś o podobnych parametrach finansowych do wspólnego przedsięwzięcia tylko realne oferty bez forex'ów i innych cudów zapraszam

w Zainwestuję