Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
praktyczny

wfirma.pl

Polecane posty

praktyczny

Czy ktoś z was korzysta z systemu wfirma.pl  Ja ostatnio trafiłem na tę ofertę tu https://wfirma.pl/

Zastanawiam się nad skorzystaniem z tej propozycji, bo wydaje mi się bardzo sensowna. A do tego pracodawca ma zapewnione wsparcie ekspertów księgowości, podatków, praw pracy. Ważne jest też to że  teraz wszyscy podatnicy VAT będą mieli obowiązek przesyłania Jednolity plik kontrolny w formie elektronicznej na strony MF, wfirma.pl już dawno posiada taką funkcjonalność.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobne tematy

• Piła łańcuchowa - elektryczna czy spalinowa?

Potrzebuję zakupić piłę łańcuchową - pytanie tylko czy lepiej pójść w kierunku piły spalinowej czy elektrycznej?

w Misz Masz

• Telefon na abonament czy kartę?

W jakiej sieci opłaca się obecnie miec telefon na abonament lub kartę? Niby porównywałam oferty w Komórkomacie, ale nie do końca jestem przekonana. W jakiej sieci macie telefony? 

w Misz Masz

• Leasing samochodu czy wynajem długoterminowy

Która opcja jest korzystniejsza jeżeli chodzi o zakup samochodu na firmę? Leasing czy wynajem długoterminowy. Kiedy i w jakich okolicznościach dana forma dzierżawy jest opłacalniejsza z punktu widzenia przedsiębiorcy?

w Firma

• VAT czy VAT-R

Witam, chce założyć  działalność gospodarczą ale nie wiem czy zdecydować się na bycie VATowcem czy na VAT-r , nie wiem co będzie korzystniejsze.  Będę zajmował się sprzedażą odzieży.  Wkrótce będzie to sklep internetowy.  Może ktoś kto się zna wyjaśnić co będzie dla mnie korzystniejsze i dlaczego ?

w Podatek dochodowy, podatek VAT

• kredyt, pożyczka na firme, czy warto?

Pieniądze na rozwój firmy, temat rzeka. Myślicie, że lepiej zaryzykować, wziąć kredyt i mieć szanse na zarobienie więcej, powiększenie biznesu, czy zostać przy tym co mam, co właściwie starcza mi spokojnie na życie i żyć bez stresu, bez zadłużenia w bankach no i bez tego całego załatwiania jeszcze zanim sie dostanie pieniądze. 

w Ogólnie o biznesie