Skocz do zawartości
mzar

5 kroków do oddłużania

Polecane posty

mzar

Długi większe lub mniejsze posiadał na jakimś etapie swojego życia każdy z nas. Dług jest zjawiskiem akceptowalnym, jeżeli nie doprowadza do zagrożeń związanych z jego obsługą, ze spłatą zobowiązań. Jeżeli tak się dzieje, wierzyciele zaczynają dochodzić w bardziej aktywny sposób swoich roszczeń, co niekorzystnie wpływa  na dłużników.

Osoby które mają problemy z regulacja swoich zobowiązań odsyłam do: http://supernowosci24.pl/5-krokow-do-oddluzenia/

Interesujący artykuł w którym tematyka ta została trochę szerzej opisana.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobne tematy

• Świadczę usługi : Obsługa Sprzedaży Internetowej

Dzień dobry, mam do zaoferowania usługi w sprzedaży internetowej :  - obsługa sprzedaży Allegro, OLX, Facebook
      - administracja sklepów internetowych
      - obsługa Social Media * tworzenie opisów
      * edycja zdjęć
      * research informacji o produkcie i konkurencji Posiadam kilkuletnie doświadczenie w administrowaniu sklepów internetowych, aukcji sprzedażowych  w wielu branżach( rtv -agd, sport, kosmetyki, odzież, dom i ogród ... ). Mam również aktywne od 12 lat konto Allegro i OLX Zainteresowane osoby proszę o kontakt : email : wielobranzowy85@gmail.com  

w Sklepy Internetowe

• Zaopatrzę każdy sklep i hurtownie moto, także duże sieci

JW. Proponuję zaopatrzenie mniejszych lub większych sklepów i hurtowni motoryzacyjnych w filtry samochodowe FILTRON Zapraszam także partnerów dużych sieci motoryzacyjnych. Wysyłka cały kraj. Ceny niższe niż u oficjalnych dystrybutorów    

w Oferty Towar

• Świadczę usługi : Obsługa Sprzedaży Internetowej

Dzień dobry, mam do zaoferowania usługi w sprzedaży internetowej :  - obsługa sprzedaży Allegro, OLX, Facebook
      - administracja sklepów internetowych
      - obsługa Social Media * tworzenie opisów
      * edycja zdjęć
      * research informacji o produkcie i konkurencji Posiadam kilkuletnie doświadczenie w administrowaniu sklepów internetowych, aukcji sprzedażowych  w wielu branżach( rtv -agd, sport, kosmetyki, odzież, dom i ogród ... ). Mam również aktywne od 12 lat konto Allegro i OLX Zainteresowane osoby proszę o kontakt : email : wielobranzowy85@gmail.com

w Oferty Usługi

• Jak odzyskać długi?

Ja wolałbym windykację nie wirtualną. Mam klienta z fakturami przeterminowanymi o  3 miesiące. Pora z tym coś zrobić, ale nie wiem od czego zacząć. Do tej pory wysyłałem mu wezwania do zapłaty. Czy muszę iść od razu do sądu, czy mogę zgłosić się do komornika? Jak to wygląda w praktyce? 

w Windykacja wierzytelności