Skocz do zawartości
Pastor Osas Ben

Pilnie potrzebujesz pieniędzy? Możemy Ci pomóc!

Polecane posty

Pastor Osas Ben

Pilnie potrzebujesz pieniędzy? Możemy Ci pomóc!
Czy w obecnej sytuacji masz kłopoty lub grozi ci kłopot?
W ten sposób dajemy ci możliwość podjęcia nowego rozwoju.
Jako bogaty człowiek czuję się zobowiązany do pomocy ludziom, którzy starają się dać im szansę. Każdy zasłużył na drugą szansę, a ponieważ rząd przegrał, musi pochodzić od innych.
Żadna kwota nie jest dla nas zbyt szalona, a dojrzałość ustalamy w drodze wzajemnego porozumienia.
Bez niespodzianek, bez dodatkowych kosztów, ale tylko uzgodnione kwoty i nic więcej.
Nie czekaj dłużej i komentuj ten post. Proszę podać kwotę, którą chcesz pożyczyć, a my skontaktujemy się z Tobą z wszystkimi możliwościami. skontaktuj się z nami już dziś na pastorosasben@outlook.com

Pilnie potrzebujesz pieniędzy? Możemy Ci pomóc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Pieku

jakie warunki pożyczki z umową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Pastor Osas Ben

skontaktuj się z nami bezpośrednio pod adresem pastorosasben@outlook.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Yqiron

Nie odpowiadać!  OSZUSTWO!!  TRZYMAĆ SIĘ Z DALEKA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

 • Podobne tematy

  • Hala magazynowa stalowa czy może murowana

   Jaka hala będzie Waszym zdaniem najlepsza? Tak poza tym szukam dobrego wykonawcy. 

   w Misz Masz

  • Telefon na abonament czy kartę?

   W jakiej sieci opłaca się obecnie miec telefon na abonament lub kartę? Niby porównywałam oferty w Komórkomacie, ale nie do końca jestem przekonana. W jakiej sieci macie telefony? 

   w Misz Masz

  • Poszukujemy aktywnych inwestorów, którzy chcą zbudować dochodowy biznes na sprawdzonym modelu. Prawa autorskie B2B, sprawdzony biznes, udokumentowane przychody, duże możliwości rozwoju.

   Biznes polega na: - Dystrybucji praw autorskich w biznesie - Aktywnej sprzedaży - Poszerzaniu metod i kanałów dystrybucji   Co otrzymujesz? - Licencję niezbędną do prowadzenia biznesu - Gotowy biznes z możliwością natychmiastowego działania po odbyciu szkoleń - Szkolenia: sprzedażowe, prawne, produktowe - Wiedzę potrzebną do prowadzenia biznesu na temat rynku, produktu, prawa - Możliwość stałej współpracy i poszerzania swojej oferty - Stronę internetową z logo, regulaminem, polityką prywatności - Pomysły na rozwój oferty, poszerzenie kanałów dystrybucji,   Zalety: - Biznes nisko-kosztowy – do prowadzenia biznesu potrzebujesz działalności, laptopa i telefonu - Produkt pozytywnie odbierany przez klientów, przyczyniający się do optymalizacji kosztów - Brak logistyki i magazynowania – sprzedaż praw autorskich / produkty cyfrowe - 100% prowizji z sprzedanych produktów - Możliwość pracy zdalnej (wystarczy komputer i telefon) - Możliwość rozszerzania oferty o produkty, usługi komplementarne - Biznes oparty na 2 możliwościach budowania dochodu: sprzedaż doraźna oraz budowanie pasywnego dochodu miesięcznego   Kwota Inwestycji: Kwota inwestycji jest płynna i zależy od wielkości i zakresu licencji. Średnia kwota inwestycji to 50.000zł.   Kogo poszukujemy? - Poszukujemy osób nastawionych na działanie, którzy są zmotywowaniu do pracy, która ma przełożenie na realne korzyści finansowe. - Zalety to : Doświadczenie w sprzedaży i dystrybucji, umiejętność budowania relacji biznesowych   Średnie przychody Od 3 - 9 tyś / miesięcznie na osobę pracującą w firmie. Przedstawiamy udokumentowane przychody.   Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta napisz do Nas. W wiadomości proszę opisz swoją osobę w kilku zdaniach, kim jesteś, czym się zajmujesz, jakie masz doświadczenie zawodowe i pozostaw do siebie dane kontaktowe – adres email oraz numer telefonu. Obiecujemy, iż rozpatrzymy każde zgłoszenie, lecz odezwiemy się do wybranych osób.

   w Sprzedam biznes, sprzedam firmę

  • Angalżujące posty na facebooku - w jaki sposób tworzyć?

   W jaki sposób można tworzyć angażujące posty na facebooku? Czy ktoś już to może wcześniej przerabiał i byłby w stanie podpowiedzieć co i jak?

   w Marketing i Reklama

×