Jump to content
Pastor Osas Ben

Pilnie potrzebujesz pieniędzy? Możemy Ci pomóc!

Recommended Posts

Pastor Osas Ben

Pilnie potrzebujesz pieniędzy? Możemy Ci pomóc!
Czy w obecnej sytuacji masz kłopoty lub grozi ci kłopot?
W ten sposób dajemy ci możliwość podjęcia nowego rozwoju.
Jako bogaty człowiek czuję się zobowiązany do pomocy ludziom, którzy starają się dać im szansę. Każdy zasłużył na drugą szansę, a ponieważ rząd przegrał, musi pochodzić od innych.
Żadna kwota nie jest dla nas zbyt szalona, a dojrzałość ustalamy w drodze wzajemnego porozumienia.
Bez niespodzianek, bez dodatkowych kosztów, ale tylko uzgodnione kwoty i nic więcej.
Nie czekaj dłużej i komentuj ten post. Proszę podać kwotę, którą chcesz pożyczyć, a my skontaktujemy się z Tobą z wszystkimi możliwościami. skontaktuj się z nami już dziś na pastorosasben@outlook.com

Pilnie potrzebujesz pieniędzy? Możemy Ci pomóc!

Share this post


Link to post
Walter

Potrzebujesz pomocy finansowej, pożyczek? Jeśli tak, napisz więcej informacji

E-mail: winniefredwalter@gmail.com
Numer WhatsApp: + 1- (802) -327-3165

Podziękować

Panie Walter

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

 • Similar Topics

  • Angalżujące posty na facebooku - w jaki sposób tworzyć?

   W jaki sposób można tworzyć angażujące posty na facebooku? Czy ktoś już to może wcześniej przerabiał i byłby w stanie podpowiedzieć co i jak?

   in Marketing i Reklama

  • Stoisko z perfumami- czy to się opłaca?

   Nie raz widziałam w centach handlowych stoiska z tanimi perfumami, będącymi ponad 10 dziesięciokrotnie tańszymi zamiennikami tych markowych. Taki biznes nie wymaga raczej zbyt wielkiego wkładu finansowego, dlatego zastanawiam się, czy warto byłoby zająć się sprzedażą takich produktów. Obawiam się jednak konkurencji, zwłaszcza internetowej, znalazłam w sieci m.in, ofertę e-perfumerii https://perfumy.pl/firm-pol-11-Giorgio-Armani.html gdzie oryginalne perfumy i wody toaletowe znanych na całym świecie producentów są oferowane w mega atrakcyjnych cenach. Tak więc opłaca się sprzedawać zamienniki czy raczej nie?

   in Pomysł na biznes

  • Reklama strony na facebooku czy reklama strony internetowej w Google Adwords ?

   W zależności od branży stosuje się różne metody na pozyskanie klientów dla jednych odpowiednia będzie strona na facebooku a dla innych reklama na Adwrods. Z Facebooka korzystają już praktycznie wszyscy ale tak naprawdę ile osób szuka na facebooku  usług ?  Na facebooku łatwiej sprzedaje się produkty typu sukienki, bluzki itp. ale czy profesjonalne usługi np. budowlane czy elektrotechniczne ? Moim zdaniem najważniejsze na początek jest stworzenie dobrej strony internetowej. Polecę wam tutaj https://stronadlafirm.pl/ tworzą nowoczesne strony i możecie zainteresować nimi klientów.Bo jezeli macie starą stronę nie bawcie się w Adsy stracicie tylko kasę. Adsy najlepiej róbcie sami będziecie wiedzieć za co płacicie.  Jeżeli chodzi o Adwordsy prowadzę je sam i moim zdaniem jest to najlepszy sposób na pozyskanie dużej ilości klientów na swoje usługi ale potrzeba tutaj dobrej  strony internetowej.Ile to mniej więcej kosztuje ? Jak chcecie coś porządnego to ja zapłaciłem 1600 zł w https://stronadlafirm.pl/ ale strona naprawdę daje mi dużo klientów praktycznie 90% ponieważ ci co wpadają z polecenia to zazwyczaj i tak osoba która mnie poleca była ze strony.  Więcej osób wyszukuje w Google niż na Facebook, a głównie inni przedsiębiorcy. Widział ktoś żeby jakiś prezes firmy zazwyczaj w podeszłym wieku szukał usług pisząc post na facebooku " Szukam firmy budowlanej do wybudowania 2 magazynów o powierzchni 1000 m2 ? " na pewno pisałby tłumy.   Co wy o tym sądzicie ?

   in Marketing i Reklama

  • kasza jaglana czy gryczana?

   Która kasza waszym zdaniem jest zdrowsza? Kasza jaglana czy gryczana? 

   in Misz Masz

  • Reklama/marketing wewnątrz swojego sklepu internetowego czy strony www

   Dlaczego by nie prowadzić marketingu wewnątrz swojej witryny  Narzędzie:  https://www.callchat.pl/   posiada przydatne funkcje do przeprowadzenie wspomnianego marketingu w swoim sklepie czy stronie www. 1) czat, dzięki któremu perfekcyjnie wręcz obsłużysz klienta. 2) telefon/słuchawka na stronę -  wiele osób nie lubi pisać, preferując kontakt tel. Klient podaje swój numer i aplikacja automatycznie oddzwania wciągu 25 sekund 3) akcje automatyczne. Możliwość ustawienia informacji (wysuwającej się) np. kiedy był ostatni zakup w sklepie, ile osób odwiedziło dziś sklep.... itd. To niesamowicie uwiarygadnia sklep. Zaproszenia do rozmowy lub popup z x komunikatem np. rabatem/wyprzedażą....... 4) CRM, wszystkich klientów będziesz mieć w jednym miejscu. Narzędzie daje możliwość sprzedaż już pozyskanym klientom  Jeśli chcesz prowadzić skuteczny marketing na swojej stronie, kliknij w poniższy link i zarejestruj się: https://www.callchat.pl/ Czat można uruchomić na dowolnej stronie czy sklepie internetowym oraz są udostępnione wtyczki: wordpress, joomla, prestashop, magento, opencart..... Na poniższej stronie znajdziesz informacje jak zaimplementować czat na Twojej stronie czy sklepie internetowym: https://www.callchat.pl/strona/pomoc 

   in Reklama w internecie

×