Jump to content
domin0s

Szukam dostawców oryginalnych części samochodowych

Recommended Posts

domin0s

Dzień dobry.
Szukam dostawców oryginalnych, nowych i używanych części samochodowych.
Interesuje mnie szczególnie grupa Audi/VW.
Możliwość zakupu określonych części, pakietów samochodów lub całych samochodów.
Pozdrawiam, Dominik.

kapagapl

Witaj, mam kontakt ktory kupilem kiedys od faceta , dostajesz co tydzien / 2 tygodnie maila z oferta kompletne samochody po testowe z premi na rozbiorke ida kupujesz caly samochod rozebrany juz na kartony masz opis czy jest silnik skrzynia itd . 

za kontakt zaplacilem 1500 euro ... serio :) chetnie oddam kontakt za 600 e 

przykladowo ostatnia oferta 

tuareg 2018 

golf 2019 

polo 2019 - 3 samochody w 2 sa skrzynie i silniki w polo nie ma silnika i skrzyni 

za pakiet samochodow 10,000 Euro chca :)

Saszka

W kwestii zakupu oryginalnych elementów do lamp i żarników xenon to serdecznie polecam serwis, który ma swój sklep http://www.xenon24.eu/ .  Prowadzą już bardzo długo swoje usług i mają duży krąg wiernych klientów. To wynika z doświadczenia i rzetelnego podejścia do każdej osoby. Poza tym usługi regeneracji reflektorów wykonują już na drugi dzień. Jeśli ktoś nie mieszka na miejscu, to może nawet wysłać do nich lampy kurierem.

motors15

jakie roczniki Cie interesują ?

basia.cz

A co myślicie o częściach używanych? Znalazłam taką ofertę http://impresja.auto.pl/czesci-uzywane-z-demontazu/ i zastanawiam się, jak to się sprawdza? Czytałam dobre opinie. Macie może jakieś doświadczenia?

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Similar Topics

• Pakiety oryginalnych części samochodowych

Witam,
      Sprzedamy pakiety oryginalnych części samochodowych.

Dostępne marki.
      - Audi
      - VW
      - BMW
      - Mini
      - Mercedes
      - Seat
      - Skoda

Szukamy stałych odbiorców na terenie Polski oraz krajach Europy Wschodniej.

Pozdrawiam.

in Oferty Towar

• Szukam pomysłu

Witam szukam pomysłu na biznes jak i wspólnika. Woj. Świętokrzyskie. Posiadam dwie hale 2x 500m2. Wózki widłowe, zgrzewarki wielopunktowe, linie do drutu (ciągarnie), kanał samochodowy, duży plac z kostki, Maszyny do gwoździ, tokarki itp. Co mógłbym zdziałać? Kapitału początkowego nie posiadam.

in Szukam pomysłu na Biznes

• Szukam sklepu z wyposażeniem laboratoryjnym

Dostaliśmy dotację na wyposazenie laboratorium, tak wiec szukam sklepu w którym mogę kupić odpowiedni sklep. Doradzicie jakiś? 

in Ogólnie o biznesie

• Szukam pomysłu na biznes

Witam, poszukuję pomysłu na biznes, niewielki kapitał początkowy (~50 k). Najlepiej, jeśli byłyby to usługi. Lokalizacja: województwo kujawsko-pomorskie.

in Szukam pomysłu na Biznes

• Szukam maszyny do usuwania etykiet z butelek PET

Witam. Od pewnego czasu szukam maszyny do usuwania etykiet z butelek PET . Coś w tym stylu jak na tym video https://youtu.be/xOzpk3WKcv4?t=18s  . Można kupić  z Chin lub są też firmy w Polsce  , które oferują taki sprzęt właśnie ściągnięty z Chin . Szukam dokładnie czegoś z drugiej ręki , używaną . W kraju czy może na zachodzie (Niemcy , Belgia) . Jeżeli ktoś zna osoby lub firmy , które handlują takimi maszynami lub zajmują się przetwórstwem/recykling prosiłbym o kontakt . 

in Oferty Towar