Jump to content
praktyczny

biuro rachunkowe

Recommended Posts

praktyczny

Jeśli poszykujecie dobrych oprogramowań  to zobaczcie tę ofertę https://mojebiuro24.pl/ Serwis mojebiuro24.pl udostępnia oprogramowanie dla biur rachunkowych do prowadzenia księgowości przez internet. Platforma pozwala m.in. na wystawianie faktur, prowadzenie kadr i płac oraz znacznie usprawnia przepływ informacji pomiędzy biurem, a klientem. Dodatkowo można skorzystać z darmowego okresu próbnego.

Edited by praktyczny

Share this post


Link to post
BeciaKorpo

Ja korzystam z usług biura rachunkowego Biuro Kooperacja z Poznania. Są wyśmienici, pełen profesjonalizm :) Osobiście wolę zlecać prowadzenie księgowości firmie zewnętrznej, aniżeli samemu się tym zajmować (zero głowy do rachunków), dlatego zachęcam do tego samego ;) Sprawdźcie sobie ich ofertę bo warto: Usługi księgowe Poznań

Share this post


Link to post
Tatiana

Często usługi małych biur rachunkowych są lepsze niż dużych spółek zajmujących się księgowością, sama się o tym przekonałam.

Share this post


Link to post
Iminoo

Super, że obecnie na rynku jest tyle możliwości optymalizacji kosztów i usprawnienia funkcjonowania firmy. Ja spróbowałem przenieść swoją księgowość do biura rachunkowego online i nie zawiodłem się.  

Jeśli ktoś z Was chciałby porównać oferty biur rachunkowych online takich jak Infakt czy Wfirma, może zrobić to Tutaj

Pozdrawiam :)

Share this post


Link to post
Viktoria

Redukcja kosztów w firmie ważna jest od samego początku. Dlatego oprócz biura rachunkowego online warto zwrócić uwagę na ofertę wirtualnego biura, by uniknąć kosztownych inwestycji. Rozwiązanie to jest idealne dla osób, które pragną rozpocząć własną działalność, otworzyć oddział w innym mieście lub obniżyć koszty prowadzenia firmy. Wirtualne biuro poza prestiżowym adresem umożliwia również wynajęcie biurka (co-working) lub sali konferencyjnej. Dodatkowo siedziba wirtualnego biura zazwyczaj znajduje się w centrum miasta, co ułatwia swobodną komunikację. 

Share this post


Link to post
biznik4

Pomoc w prowadzeniu księgowości może się przydać. Choć teraz wiele osób także samodzielnie decyduje się na jej kontrolowanie. Też program do faktur  http://wfirma.pl/program-do-faktur-online może nam pomóc kontrolować dokumenty i samodzielnie wystawiać faktury w 6 językach.

Share this post


Link to post
karol

Przyznam się, że również szukałem możliwości powierzenia wszelkich formalności związanych z księgowością zewnętrznej firmie, która załatwiłaby to za mnie, a ja nie martwiłbym się o niezbędną dokumentację. Powierzyłem prowadzenie księgowości rzeszów firmie, która jest jedna z najlepszych w moim regionie https://asset.rzeszow.pl/swiadczone-uslugi/ksiegowosc/ Jeśli ktoś chciałbym podobnie jak ja, powierzyć swoje rachunki doświadczonej firmie, polecam. 

Share this post


Link to post
mineralna

W moim wypadku samo oprogramowanie nie było wystarczające, to musiała być firma zewnętrzna, która zajmuje się finansami firmy.
Namierzyłam tę: https://goldentax.pl/ i muszę przyznać, że zakres ich usług wygląda bardzo ciekawie, a do tego działają na naprawdę nowoczesnych narzędziach.
Znacie? Ktoś współpracuje już z nimi dłużej? Ja na razie jestem bardzo podekscytowana tym, że w końcu ktoś będzie mógł zdjąć z mojej głowy kawał roboty!

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

 • Similar Topics

  • Oprogramowanie do rejestracji do przychodni medycznej

   Szukam oprogramowania z przeznaczeniem do rejestracji pacjentów. Oprogramowanie miałoby zostać wdrożone w przychodni. Zależy mi na takich funkcjonalnościach jak możliwość rejestracji online, osobistej oraz przez telefon. Może ktoś już to przerabiał wcześniej i byłby w stanie podpowiedzieć?

   in Firma

  • Program do faktur - jaki wybrać?

   Niedługo otwieram własną działalność. Pytanie jak w tytule. Jak widać, jakoś nie mogę się zdecydować na konkretny program, bo na rynku jest dostępnych wiele różnych wariantów. 

   in Ogólnie o biznesie

  • Współpraca, biznes. Warsztat, mechanika, auto serwis, mechanik lub pokrewne. Partner poszukiwany.

   Witam, Planuję otworzyć zakład mechaniki pojazdowej bądź usługi pokrewne jeśli chodzi o motoryzację, kwestia uzgodnienia. Dysponuję dużą działką budowlaną pod Krakowem (miejscowość Niedźwiedź k/Słomnik), blisko głównej drogi, bardzo dobra lokalizacja. Planuję zatrudnić zaprzyjaźnionego mechanika z 30 letnim stażem pracy w branży, bardzo dobrego i rzetelenego fachowca, plus drugą osobę do pomocy (do ustalenia). Mam wkład ok. 50 000zł. Szukam partnera, który wspomoże finansowo i będzie partycypował w zyskach. Sprawami formalnymi zajmuję się osobiście. Więcej szczegółów udzielę telefonicznie - 513 786 360. Pozdrawiam,
   Michał

   in Pomysł na biznes

  • Poradnik jak zarabiać pieniądze przez internet

   Chciałbym wam przedstawić stronę, dzięki której można dorobić parę złotych. Co prawda raczej nie zostaniecie milionerami, przynajmniej nie od razu, ale dzięki udostępnianiu skróconych linków możecie dorobić na dobry obiad  ;)Ta strona to https://adf.ly.Zarabianie polega na wklejeniu linka strony docelowej i kliknięciu skróć link. Później rozsyłasz takie linki po forach czy też innych serwisach.No i to wszystko. Zarabiasz na wyświetlaniu reklam, przez innych użytkowników. Nie musisz wpłacać swoich pieniędzy, żeby mieć z tego zysk. Polecam sam zarobiłem już 100$ na paliwo 

   in Zarabianie w internecie

  • Serwis klimatyzacji samochodowej Wrocław

   Od niedawna w moim Fordzie Mondeo wydala się nieprzyjemny zapach z klimatyzacji więc w sumie nie pozostaje mi nic innego jak zlecenie kompleksowego serwisu klimatyzacji, mieszkam we Wrocławiu kto waszym zdaniem przeprowadza je najrzetelniej, szybko i w dobrej cenie?

   in Oferty Towar

×