Jump to content
praktyczny
praktyczny

prezenty dla dziecka

Recommended Posts

praktyczny
praktyczny

Jak nie macie pomyslu na prezent dla dziecka to zobaczcie artykuły w moim ulubionym blogu https://nianio.com.pl/category/strefa-dziecka/zabawki/ Tu znajdziecie propozycje zabawek, gier, maskotek itp dopasowanych do wieku dziecka. Zabawki edukacyjne, rozwijające wyobraźnię, poprawiające motorykę rąk.

Share this post


Link to post
Lucyna_33
Lucyna_33

Wcześniej chodząc w odwiedziny do dzieci kupowałam standardowo jakiś samochodzik dla chłopców, lalkę dla dziewczynek itd Jednak odkąd jestem mamą zmieniłam swoje podejście o 180 stopni :) Mam synka, 4 latka, która ma tonę zabawek i osobiście bardzo cenię kreatywne zabawki :) Najlepiej takie co rozwijają i są w stanie zająć dziecko na dłużej niż 5 minut :) Sama pracuję w placówce wychowawczej i dla naszych podopiecznych zamawiamy różne zestawy plastyczne, coś takiego http://mojebambino.pl/603-swietlica i powiem Wam, że w domu też się to sprawdzam. Co prawda to są duże zestawy, ale dzięki temu wystarczają na bardzo długo.

Share this post


Link to post
mineralna
mineralna

Ja właśnie będę zamawiać dla mojego chrześniaka super zabawne skarpetki dla dzieci:
https://fabrykaskarpet.pl/s/4/skarpetki-dzieciece w tym miejscu w sieci, w Fabryce Skarpet.
Uwielbiam, jak maluchy są tak kolorowo i wesoło ubrane, z jakimiś śmiesznymi akcentami.
A te skarpetki są tak słodkie, że zamówię pewnie kilka par od razu, żeby nosił codziennie inne.

Share this post


Link to post
Viktoria
Viktoria

Prezent dla dziecka to nie tylko jakaś zabawka. Warto postawić również na książki jak: przygody zagubionych skarpetek, pucio, czy seria o kocie Cukierku. Ciekawym pomysłem są również gry planszowe, które angażują całą rodzinę np. monopoly lub patyczki bambusowe, z których można stworzyć niebanalne budowle.  

Share this post


Link to post
biznik4
biznik4

Też na każdą okazję można dla maluszka zrobić album https://agred.pl/pl/34-akcesoria-do-wklejania-zdjec  z jego zdjęciami. Zawsze będzie to pamiątka. Kupowaliście taki prezent na chrzciny? Widziałam, że te albumy będą dobre na taką okazję.

Share this post


Link to post
jannett
jannett

Dobrze, że trafiłam na ten wątek, bo przy okazji zapytam Was, czy sesja zdjęciowa to dobry pomysł na prezent komunijny?
Moja kuzynka zaprosiła nas na komunię i przyjęcie w lokalu: http://www.rozdroze.pl/  i chcemy sprezentować coś oryginalnego.
Lokal jest blisko Łazienek Królewskich, więc padł pomysł na sesję w parku, jako pamiątka z komunii, za który chcemy zapłacić.
Czy podoba Wam się taka opcja, czy jednak zdecydować się na coś innego, bardziej klasycznego?

Share this post


Link to post
Viktoria
Viktoria

Dostaliśmy w prezencie na roczek sesję zdjęciową i jest to świetny prezent. Jednak w przypadku komunii warto ustalić to  rodzicami, gdyż mogą już mieć coś zaplanowane : )

Share this post


Link to post
Halina789
Halina789

Z moim dzieckiem to nie ma problemu :) przygarnie każda ilość hot wheelsów :)

Share this post


Link to post
Lucyna_33
Lucyna_33

Ostatnio wiele moich koleżanek zaszło w ciążę, część już urodziła, następna część planuję, więc zamawiam hurtem jakieś fajne prezenty, gdy będę przychodzić w odwiedziny :) Pomyślałam, że ubranka to dobry pomysł, bo zawsze się przydają. Dużo bodziaków pozamawiałam  https://www.newyorkstyle.pl/pl/c/BODY/8 i aż żałuję, że moje dziecko już tak duże, bo są urocze.

Share this post


Link to post
Saszka
Saszka

Dawaliście kiedyś prezenty dzieciom, które walczą z ciężkimi chorobami? Czy one będą się cieszyć z zabawek, skoro tak cierpią? Chcę w jakiś sposób zająć je, aby nie myślały o bólu. Są podopiecznymi Fundacji Szlachetny Gest https://szlachetnygest.pl/a ich rodziców nie stać na leczenie. Może chcielibyście poznać te maluchy?

Share this post


Link to post
Lucyna_33
Lucyna_33

Jeszcze tak mi przyszło do głowy, że można kupić coś praktycznego jak np. kosmetyki do pielęgnacji. Niemowlęta często mają problemy skórne. Mojej przyjaciółki syn miał bardzo suchą skórę za uszami. Wydawała sporo na różne preparaty, więc takie prezenty bardzo ją cieszyły. Sami zobaczcie ile chorób może mieć takie maleńkie dziecko  https://www.johnsonsbaby.com.pl/skora-niemowlecia .

Share this post


Link to post
sopcio
sopcio

Fajne i ciekawe pomysły na prezent są na stronie https://swiat-rodzicow.pl/jaki-prezent-dla-chrzesniaka-na-roczek  więc jakby ktoś miał problem to może tam znajdzie jakiś pomysł. Ja to staram się dawać dzieciom jakieś zabawki edukacyjne albo książeczki interaktywne ale to oczywiście zależy od wieku dziecka. Ale najlepiej to podpytać rodziców do dzieci chcą

Share this post


Link to post
Mvamya
Mvamya

Jeżeli dziecko ma problem ze skórą to dobrym rozwiązaniem będzie zakup naturalnych kosmetyków, które ze względu na swój skład nie spowodują uczuleń Ekopolka

Share this post


Link to post
Ddroz
Ddroz

A co myślicie o takich ekologicznych zabawkach z drewna? Ostatnio często takie widzę w Ikei.

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...