Skocz do zawarto艣ci
Marcia

Badanie na prawo jazdy - w Warszawie

Polecane posty

Marcia

Hejo聽馃槂

W ko艅cu zdecydowa艂am si臋 偶e b臋d臋 zdawa艂a na prawko.

Z tego co powiedzia艂a mi kole偶anka s艂ysza艂am 偶e trzeba przej艣膰 badanie lekarskie na prawo jazdy.

I tutaj moje pytanie jest takie ile takie badanie kosztuje i gdzie je mog臋 przej艣膰 w Warszawie ?

Udost臋pnij ten post

Kordian

No to pierwszy krok ju偶 podj臋艂a艣 odno艣nie zdawania teraz pozosta艂o nic innego jak na pocz膮tek przeprowadzi膰 w艂a艣nie te badania lekarskie.

Musisz je przej艣膰 je偶eli chcesz mie膰 prawko poniewa偶 dzi臋ki jemu mo偶esz wyrobi膰 pkk.

Co do koszt贸w nie pami臋tam dok艂adnie ile kosztuje.

Udost臋pnij ten post

Marcia

A drogo og贸lnie to wychodzi kto艣 wie ?

Udost臋pnij ten post

Kordian

Nie mnie bada艂a 30 min mojego kolege 20 minut.

To tak jakby podstawowe badanie.

Udost臋pnij ten post

Marcia

W takim razie jutro si臋 wybior臋.

I napisz臋 wam jak by艂o.

Udost臋pnij ten post

Marcia

Wszystko przebieg艂o do艣膰 szybko bo 15 minut :)

Udost臋pnij ten post

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋

• Podobne tematy

• Ile kosztuje sklep internetowy?

Ile kosztuje stworzenie sklepu internetowego i jego promocja? Czy mo偶na kupi膰 sklep internetowy gotowy do sprzeda偶y? Znalaz艂am聽ofert臋聽i wst臋pnie uzyska艂am dobre warunki wsp贸艂pracy. Nie wiem tylko, czy ta hurtownia w W贸lce Kosowskiej umo偶liwia pobieranie produkt贸w.聽 Bez tego szybkie zatowarowanie nie b臋dzie pewnie mo偶liwe?聽

w Sklepy Internetowe

• Dobre liquidy CBD gdzie kupi臋?

Gdzie mog臋 zakupi膰 liquidy CBD w dobrej cenie ? Zale偶y mi na szybkiej wysy艂ce i dobrej jako艣ci tych liquid贸w.

w Biznes oferty

• Gdzie warto waszym zdaniem zam贸wi膰 bram臋 kut膮 ?

Hejoo razem z moim m臋偶em przeprowadzamy porz膮dny remont naszej rezydencji oczywi艣cie wymienili艣my ju偶 wn臋trze kuchni, pok贸j go艣cinny. Ale pozosta艂a jeszcze wymiana naszej bramy kutej kt贸ry wygl膮da ohydnie zamierzamy zakupi膰 now膮 we firmie Pana Mieczys艂awa Nylec. Chodzi nam o bram臋 tak膮 masywn膮 i co艣 w rodzaju dworskiej. Kto艣 mo偶e z was korzysta艂 z us艂ug tego Pana ? W internecie znalaz艂am wiele pozytywnych opini na temat tw贸rczo艣ci kowalstwa artystycznego tej 偶e firmy ale jakie jest wasze zdanie Mo偶e kto艣 z was korzysta艂 z ich us艂ug ?

w Oferty Towar

• Gdzie szuka膰聽firm / os贸b, kt贸re pozyskaj膮 klient贸w do firmy?

Witam, Je艣li to z艂y dzia艂 to prosz臋 o przeniesienie. Czy kto艣 zna jakie艣 miejsca (fora) lub firmy gdzie mog臋 pozyska膰 osoby, kt贸re b臋d膮 pozyskiwa膰 klient贸w w zamian za % od pozyskanego klienta? Dzi臋ki!

w Marketing i Reklama