Skocz do zawartości
taras.belskyy

Wtryskarki na Ukrainie

Polecane posty

taras.belskyy

Witam! Jesteśmy firmą która pracuje od wielu lat na Ukrainie .  
Posiadamy wolne moce produkcyjne na wtryskarkach wieloletnie doświadczenie w produkcji na wtryskarce. Przyjmiemy zlecenia produkcji elementów z tworzyw sztucznych (PP, PE, PS, ABS)
Dysponujemy  wtryskarkami o sile zwarcia od 100 do 650 ton 

viber image 2019-03-05 , 17.01.31.jpg

viber image 2019-03-05 , 17.00.08.jpg

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobne tematy

• Obórba CNC elementów stalowych

Elementów stalowych które posłużą do zbudowania linii produkcyjnej. Gdzie szukać usług z tego zakresu? Czy ktoś już to może przerabiał wcześniej i byłby w stanie podpowiedzieć co i jak?

w Ogólnie o biznesie

• Radzenie sobie z własna firmą

Niestety prowadzenie własnego biznesu w Polsce nie należy do łatwych, dlatego kwitnie u nas rynek firm doradczych. Sam miałam duży problem z własna działalnością i za namową znajomego uderzyłam do firmy doradczej i od tamtej pory prowadzenie firmy jest dużo przyjemniejsze. Możecie o nich poczytać więcej na Blue Oak. Korzystacie tez z usług firm doradczych?

w Ogólnie o biznesie

• Firma transportowa

A może ktoś chciałby zainwestować w branżę transportową?
      Albo już jeździ i chce przejść na swoje?
      Pomagamy, zapraszam na wlasnytransport.pl

w Pomysł na biznes

• Firma usługowa

Witam,chcę założyć działalność gospodarczą usługową w poszczególnych branżach.Dokładnie chodzi o usługi z zakresu sprzątanie mieszkań,pracę ogrodowe,pracę porządkowe,transport.Mówiąc usługi ogrodowe mam na mysli takie usługi jak;koszenie trawy przygotowanie gleby pod trawnik,wycinka drzew,zima myślałem o odśnieżaniu(samochod terenowy +plug)typowe pracę ogrodowe.Chciałabym w tej ofercie mieć też takie usługi jak malowanie dachu czy mycie wysokociśnieniowe np kostki brukowej,dachu czy ogrodzeń.Jeżeli chodzi o pracę porządkowe to mam na myśli np porządki po budowie czy rozbiórkę małych budowli typu stara drewniana altanka czy niewielki garaż.Mając te wszystkie usługi muszę posiadać samochód dostawczy,a więc czemu nie zająć się transportem i np przeprowadzkami,myślałem też o zakupie busa 9 osobowego i świadczyć usługi transportu podczas imprez okolicznościowych,wyjazdów firmowych czy wyjazdy na lotniska.Co myślicie o tym pomyśle?Czy jest wgl możliwość założenia działalnośći mając kilka branży w jednej usłudze czy lepiej skupić się na jednym?proszę o opinię na ten temat.

w Pomysł na biznes