Jump to content
GRAL7

Otwieranie Firm w Niemczech

Recommended Posts

GRAL7

Nasza firma specjalizuje się:

- zakładanie firmy jednoosobowej w Niemczech tzw. samozatrudnienie
- otwieranie spółek oraz stowarzyszeń e.V w Niemczech
- firma w Niemczech bez meldunku
- użyczanie adresu biurowego na siedzibę Państwa firmy w Niemczech
- rejestrowanie i wyrejestrowanie Niemieckiej działalności gospodarczej
- sporządzanie umów ,wniosków, ponagleń, etc.. 
- przygotowanie Polskich firm budowlanych do wykonywania -zleceń na terenie Niemiec
- rejestracja w Niemczech Reisegewerbe, Gewerbe, GmbH, UG, GbR, AG (również pod naszym adresem)
- zakładanie i obsługa niemieckich kont firmowych na eBay i Amazon
- realny adres firmy na terenie Niemiec - żadne wirtualne biura !

Oferujemy również wsparcie dla już istniejących firm. w tym:

- użyczanie adresu biurowego na siedzibę Państwa firmy w Niemczech
- pomoc przy formalnościach związanych z wynajęciem mieszkania lub lokalu biurowego w Niemczech
- obsługa konsultingowa firmy i jej pracowników w Niemczech
- pomoc w wskazaniu najlepszych doradców podatkowych
- weryfikacja dokumentów pod względem ich poprawności
- rejestrowanie i wyrejestrowanie Niemieckiej działalności gospodarczej
- sporządzanie umów ,wniosków, ponagleń, etc.. 
- zakładanie i obsługa niemieckich kont firmowych na eBay i Amazon
- pośrednictwo w Niemieckiej certyfikacji TÜV i e-Trust

W naszej ofercie znieść można również usługi z zakresu:

-Doradztwa podatkowe
-Seroko pojęte Usługi IT

Zapraszamy do współpracy

https://firma-w-niemczech.eu/

STREAMLINE SERVICE

Witam. Mam firmę transportową w Warszawie. Działalność prowadzę w Niemczech. Interesuje mnie rejestracja działalności w Niemczech, oraz prowadzenie księgowości, Poszukiwanie klientów na usługi transportowe. 

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Similar Topics

• przeniesienie firmy transportowej - niższy podatek

Witam. Posiadam dwie spółki zajmujące się usługami księgowymi oraz wynajmem lokali użytkowych. Mam pomysł na rozwinięcie biznesu i szukam wspólnika, który podjąłby się działania w poszukiwaniu klientów dla mojego biura rachunkowego. Rozliczanie procentowe od wystawionej comiesięcznej faktury dla kontrahenta i udziały w spółce. Lokal posiada 360 m2 i jest nowoczesnym budynkiem, oddanym do użytku w 06.2019 r. Pokrótce, gmina w której wynajmuje lokal posiada bardzo niskie podatki od transportu: 1) dowolna firma transportowa zakłada lub przenosi istniejącą spółkę z o.o. (może być również sp. komandytowa) do lokalu, którego jestem właścicielem. Tym samym płaci podatki od transportu na terenie mojej gminy. 2) możliwe jest również przeniesienie usług księgowych. Klient oprócz dużo niższych podatków od swojej floty, w przypadku założenia spółki z o.o., zyskuje również niższy CIT 9% a nie 18% jak w przypadku działalności gospodarczej. Pomagamy w założeniu spółki z o.o. również sp. komandytowej. Osoby zainteresowane proszę o kontakt na maila biuro@apservice.pro lub tel. 500585112

in Pomysł na biznes

• W jakiej technologii budowa hali stalowej dla firmy

W jakiej technologii najlepiej bedzie wybudować halę dla firmy? Lepsza będzie hala murowana czy jednak hala stalowa?

in Ogólnie o biznesie

• Firma budowlana

Witam Serdecznie. Zastanawiam się od dłuższego czasu nad założeniem firmy budowlanej. Dlatego może ktoś zajmował się kiedyś tą branżą, więc liczył bym o jaką pomoc. Szukam również wspólnika do tego biznesu. Nie chodzi mi o małą firmę budowlaną, ale o taką, która buduje bloki, mieszkania. Na samym początku nie trzeba kupywać całgo wyposażenia, bo jest możliwy wynajem maszyn. Co o tym sądzicie ?

in Pomysł na biznes

• Poszukuję wspólnika z niewielkim kapitałem do istniejącej firmy - sprzedaż ( Warszawa )

Firma działa od kilku dobrych lat ( biuro na Mokotowie ) Zajmuje się wdrażaniem rozwiązań dla firm.  Biznes nie lubi monotonii dlatego poszukuję kogoś do wejścia w spółkę na zasadzie udziałów + wkład pracy. Kogo szukam? - Osoby która nie boi się jeździć ze mną na spotkania z klientami - Osoby która nie boi się rozmawiać przez telefon z klientem - Osoby która ma głowę pełną pomysłów, jest zdeterminowana i działa z pasją Jeśli zaciekawiła Cie moja propozycja - napisz coś o sobie. chain małpka interia pl Pozdrawiam Maciej  

in Szukam wspólnika

• Poszukuję wspólnika do firmy szkoleniowej

Poszukuję wspólnika do nowej firmy, która będzie zajmowała się szkoleniami w Warszawie. Najbardziej odpowiednią osobą byłaby taka, która interesuje się tematyką szkoleń. W firmie w sumie będzie 3 wspólników. Szczegóły po kontakcie na email toskento@gmail.com

in Szukam wspólnika