Jump to content
truck

Jak wybrać firmę kateringową na imprezę

Recommended Posts

truck

Szykuje się nam w firmie spory event I zastanawiam się na co warto zwrócić uwagę przy wyborze firmy kateringowej.

Doradzicie? 

Star

No coż. Firm kateringowych jest bardzo dużo. Kiedy decydujemy się na zorganizowanie cateringu firmowego, to musimy wykluczyć wszystkie firmy oferujące catering na komunię lub mniejsze przyjęcia okolicznościowe.  Firma kateringowa powinna mieć możliwość obsłużenia większej imprezy.  Doświadczona firma cateringowa doskonale zdaję sobie sprawę z tego, w jaki sposób przygotować catering dla bardzo dużego grona osób i najczęściej na catering firmowy decydują się osoby, które zatrudniają wiele osób. Polecam tutaj nie kierować się jedynie ceną ale opinią firmy oraz jej doświadczeniem.

Więcej informacji na tej stronie:

https://faktykrakowa.pl/20190212139572/jak-wybrac-najlepsza-firme-cateringowa-na-impreze

Opisane jest tutaj jak wybrać dobrą firmę. 

Tatiana

Ja myślę, że najlepiej zacząć od początku- czyli wybierając obiekt na imprezę firmową od razu zwrócić uwagę czy na miejscu jest kuchnia serwująca catering.  Sama bardzo dużą wagę przywiązuję do organizacji konferencji i eventów w naszej firmie i przyznam że jestem dość wymagająca. Ostatnio na mnie spoczęła w dużej mierze organizacja szkolenia na Dolnym Śląsku, wybrałam hotel dysponujący świetnie wyposażoną salą multimedialną, można zerknąć na http://www.terminalhotel.pl/centrum-konferencyjne-wroclaw/sala-multimedialna-wroclaw/ , ze znajdującą się na miejscu kuchnią i restauracją gdzie mogliśmy zamówić catering ze świeżych produktów, w skład którego wchodziły różnorodne przekąski, w tym wegetariańskie.  Catering z dowozem to raczej marna sprawa. 

Iza1985Iza

My taką imprezę  robiliśmy w hotelu  Solec pod Warszawą , który znajduję się ulicy Solec 28 D.  W hotelu była super zabawa i super pyszne jedzenie.