Jump to content
andrzej_2019

Potrzebne wsparcie 400.000zł - zawarta umowa

Recommended Posts

andrzej_2019


Dzień dobry.

Poszukuję pilnie inwestora - max. okres zwrotu inwestycji: październik 2019r.
Lokalizacja inwestycji: małopolskie,
Branża: dostawa urządzenia

Zawarta umowa, termin dostawy: czerwiec 2019r.

Realizuję kontrakt dostawy urządzenia i mam zagwarantowane w umowie z odbiorcą natychmiastową wypłatę zaliczki w
tej kwocie m.in. na zakup komponentów składowych uwarunkowaną zabezpieczeniem zwrotu tej zaliczki. Problem polega
na tym, że firma wzięła cały limit kredytowy (wyczerpaliśmy zdolność) na realizację tego zadania i szukam wsparcia
silniejszego ode mnie przedsiębiorcy, celem realizacji zadania.

W przypadku zainteresowania, proszę o kontakt telefoniczny - informacje szczegółowe wyłącznie na spotkaniu
osobistym. 

PS. Temat bardzo pilny.

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

 • Similar Topics

  • Nieruchomość pod wynajem- dobry biznes?

   Zastanawiam się nad zakupieniem nieruchomości w dobrej lokalizacji, tj. Warszawa i okolice, ewentualnie Wrocław. W celu zarobkowym- pod wynajem.  Wpadło mi w oko takie osiedle http://www.ventana.pl/ umiejscowione moim zdaniem w idealnym miejscu, z dobrym połączeniem  ze stolicą oraz pobliskim Błoniem gdzie teraz powstało wiele miejsc pracy. Domy są duże i można były je przystosować na lokale dla przynajmniej kilku a nawet kilkunastu najemców. Co sądzicie o tym pomyśle i całej lokalizacji? Lepiej postawić na Warszawę czy na Wrocław?

   in Pomysł na biznes

  • Duża firma dobry zysk

   Witam chciałem zaprezentować projekt który jest już na rynku 4 miesiące sprawdzony przez duże grono osób które zarabiają w ten sposób. Na samym początku chce podkreślić, że jest to biznes pracujesz sam na siebie nie jest to oferta pracy dlatego jak w każdy biznes trzeba zainwestować. Cały kapitał który zostanie włożony do projektu zostanie zwrócony z zyskiem 30% w ciągu 6 miesięcy co pozwala nam traktować tą inwestycje jak lokate tyle, że zwiększym procentem niż w banku jedyne co należy robić to oglądnąć 8 reklam zajmuje to dosłownie minute dziennie. Cały system zarabiania jest oparty na budowaniu swojej struktury z czego mamy pieniądze, zwykły marketing internetowy a osoba którą zdobędziemy będzie przynosić nam zyski regularnie. Program jest bardzo mocno rozwojowy plany które zakładają sobie właściciele są realizowane, nie czeka się na to po kilka lat czy nawet rok w czasie startu przez 4 miesiące zrobili takie rzeczy jak własny system płatniczy Omegapay, otworzyli biuro w Azji, wydali karty płatnicze omega (fizyczny plastik) oraz nawiązują współprace z coraz większymi markami (ponieważ nasze naliczenia do kapitału który został zainwestowany bierze się z pieniędzy reklamodawców firma dzieli się częścią zysków). Natomiast w planach ma jeszcze zarejestrować własną firme inwestycyjną, wypuścić własny energetyk na rynek, ulepszyć i wprowadzić możliwość kopania przez nas kryptowalut oraz wiele wiele więcej.  Co dostajesz w takim razie ode mnie? Dostajesz pełne wsparcie 24/7 możliwość udziału w szkoleniach z marketingu oraz pełno video uczących pierwszych kroków jak zacząć jak zdobyć pierwszego klienta. Wydaje się mało lecz uwierzcie mi na słowo, że wiedzy którą oferujemy jest masa i zawsze jesteśmy otwarci do pomocy jeżeli ktoś nie rozumie lub ma problem z którymś etapem każdy członek naszej społeczności jest chętny do pomocy razem z zawodowcami którzy rozbudowali swój biznes do tego poziomu gdzie dzienne ich zarobki to około 2 tysiące złotych ! Mam nadzieję, że zainteresowałem ciebie tematem próbowałem napisać wszystko jasno jeżeli masz jakieś wątpliwości lub pytanie jak zacząć zapraszam do napisania maila. Osoby którym się nie podoba pomysł i tak dziękuje za uwage a ludziom którzy nie mają nic ciekawego do napisania tylko bezsensowny hejt nie odpisuje i mogą sobie darować komentarze Pozdrawiam i życzę miłego dnia !

   in Pomysł na biznes

  • Pilnie potrzebujesz pieniędzy? Możemy Ci pomóc!

   Pilnie potrzebujesz pieniędzy? Możemy Ci pomóc!
   Czy w obecnej sytuacji masz kłopoty lub grozi ci kłopot?
   W ten sposób dajemy ci możliwość podjęcia nowego rozwoju.
   Jako bogaty człowiek czuję się zobowiązany do pomocy ludziom, którzy starają się dać im szansę. Każdy zasłużył na drugą szansę, a ponieważ rząd przegrał, musi pochodzić od innych.
   Żadna kwota nie jest dla nas zbyt szalona, a dojrzałość ustalamy w drodze wzajemnego porozumienia.
   Bez niespodzianek, bez dodatkowych kosztów, ale tylko uzgodnione kwoty i nic więcej.
   Nie czekaj dłużej i komentuj ten post. Proszę podać kwotę, którą chcesz pożyczyć, a my skontaktujemy się z Tobą z wszystkimi możliwościami. skontaktuj się z nami już dziś na pastorosasben@outlook.com Pilnie potrzebujesz pieniędzy? Możemy Ci pomóc!

   in Kredyty

  • Kraków dobry gabinet fizjoterapii

   Jaki gabinet fizjoterapii w Krakowie polecicie? Mam od jakiegoś czasu bóle kręgosłupa

   in Ogólnie o biznesie

×