Jump to content
mzar

Opony lato/zima czy wielosezonowe do auta firmowego

Recommended Posts

mzar

Pytanie z natury szukania oszczędności, optymalizacji kosztów. Opony wielosezonowe byłyby z pewnością korzystna opcją pod względem finansowym. Pytanie czy warto?

Share this post


Link to post
truck

Trudno stwierdzić jednoznacznie. Z jednej strony opony wielosezonowe, to bez wątpienia jest jakaś oszczędność. Z drugiej strony bezpieczniejszą opcją jest zakup opon letnich/zimowych. Po prostu latem używa się zupełnie innego bieżniak czy zupełnie innej mieszkanki w oponach niż ma to miejsce zimą.

Chociaż przyznać trzeba, że opony wielosezonowe stanowią coraz większy kawałek rynkowego tortu. Na http://klub4x4drezdenko.pl/rodzaje-opon/historia-i-ewolucja-w-budowie-opon-uniwersalnych/  fajnie zostało to opisane.

 

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

 • Similar Topics

  • Jaki kurs warto zrobić

   Witam. Jaki kurs , szkolenie warto zrobić , po których można znależć dobrze płatną pracę? lub rozpocząć biznes z tym kursem związanym? 

   in Ogólnie o biznesie

  • kredyt, pożyczka na firme, czy warto?

   Pieniądze na rozwój firmy, temat rzeka. Myślicie, że lepiej zaryzykować, wziąć kredyt i mieć szanse na zarobienie więcej, powiększenie biznesu, czy zostać przy tym co mam, co właściwie starcza mi spokojnie na życie i żyć bez stresu, bez zadłużenia w bankach no i bez tego całego załatwiania jeszcze zanim sie dostanie pieniądze. 

   in Ogólnie o biznesie

  • Kupię opony demo lub po testach

   Tak jak wyżej oferty wraz z cenami proszę kierować na pw  hurt pozdrawiam  

   in Szukam dostawcy towaru

  • Gdzie warto waszym zdaniem zamówić bramę kutą ?

   Hejoo razem z moim mężem przeprowadzamy porządny remont naszej rezydencji oczywiście wymieniliśmy już wnętrze kuchni, pokój gościnny. Ale pozostała jeszcze wymiana naszej bramy kutej który wygląda ohydnie zamierzamy zakupić nową we firmie Pana Mieczysława Nylec. Chodzi nam o bramę taką masywną i coś w rodzaju dworskiej. Ktoś może z was korzystał z usług tego Pana ? W internecie znalazłam wiele pozytywnych opini na temat twórczości kowalstwa artystycznego tej że firmy ale jakie jest wasze zdanie Może ktoś z was korzystał z ich usług ?

   in Oferty Towar

×