Jump to content
Henioo71

Materace Kieszeniowe Black Art

Recommended Posts

Henioo71

Materace kieszeniowe Black Art jaką macie opinie o tych meblach?

Posiadają oni swoją stronę internetową?

Jak to jest z wykonaniem tych materacy? Czy firma Black Art daje radę?

Share this post


Link to post
Kordian

Wykonanie materacy Black Art stoi na wysokim poziomie ponieważ sam z nich korzystam to mam doświadczenie związane z użytkowaniem i jestem bardzo zadowolony.

Share this post


Link to post
Henioo71

Mógłbyś mi podać stronę sklepu?

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

 • Similar Topics

  • Znajomość języka Holenderskiego jak wykorzystać

   Witam Bardzo dobrze znam język holenderski w mowie i piśmie. W Holandii przebywam od dobrych 20 lat, lecz praktycznie co miesiąc przez około 2 tyg jestem w Polsce. Macie może jakiś pomysł w jaki sposób mogę wykorzystać znajomość języka, lokalnego rynku i częstej obecności w Polsce aby zawszę coś sobie dorobić? Pozdrawiam

   in Szukam pomysłu na Biznes

  • księgowość internetowa

   Czy ktoś z was prowadzi samodzielnie księgowość online? Z jakich oprogramowań korzystacie? Ja trafiłem na ofertę https://wfirma.pl/ i muszę się przyznać ze jetem zainteresowany. Serwis wfirma.pl udostępnia narzędzia do samodzielnego prowadzenia księgowości przez internet, pozwala również wystawiać faktury jak i zarządzać magazynem. Jako jedyny udostępnia rozbudowany system kadrowo płacowy. Ten system uchodzi za jeden z lepszych w Polsce, a i koszt nie jest wysoki.

   in Misz Masz

  • Strona internetowa w NaSTARTUP.pl

   Cześć, Mam pytanie głównie do osób, które korzystały z NaSTARTUP.pl. Czy polecanie ich usługi? Jaka jest wasza opinia?   Pozdrowienia!

   in Marketing i Reklama

  • [Pizzeria] Jak można rozreklamować dużą pizzerię w małym mieście ?

   Dzień dobry,   Prowadzę dużą pizzerię około 400 m2 w miasteczku powiatowym z liczbą mieszkańców 15 tys.. Pizzeria jest już otwarta prawie 2 miesiące, a zysków z niej nie ma chociaż sale konsumpcyjne przeszły remont, ponieważ wcześniej tam była pizzeria 13 lat, która na początku fajnie funkcjonowała, a potem zrobiła się z niej speluna. Wydaje mi się że chyba że starym klientom się nie podoba styl nowoczesny i stoliki dla dzieci tylko woleli wcześniejszy ciemny, ponieważ nawet bilardy daliśmy bardziej na środek i zburzyliśmy ścianki żeby patologia nie miała się gdzie chować i żeby było widać jak duża jest ta pizzeria.   Ciasto mamy bardzo fajne, tylko konkurencja nam daje na internecie cały czas jedynki bez opisu, albo tylko z opisem wystrój jak w barze mlecznym czy że pizza nie dobra bez żadnych zdjęć Czekam na porady, Pozdrawiam,   Kuba

   in Marketing i Reklama

  • Firma budowlana

   Witam Serdecznie. Zastanawiam się od dłuższego czasu nad założeniem firmy budowlanej. Dlatego może ktoś zajmował się kiedyś tą branżą, więc liczył bym o jaką pomoc. Szukam również wspólnika do tego biznesu. Nie chodzi mi o małą firmę budowlaną, ale o taką, która buduje bloki, mieszkania. Na samym początku nie trzeba kupywać całgo wyposażenia, bo jest możliwy wynajem maszyn. Co o tym sądzicie ?

   in Pomysł na biznes

×