Jump to content
Henioo71

Materace Kieszeniowe Black Art

Recommended Posts

Henioo71

Materace kieszeniowe Black Art jaką macie opinie o tych meblach?

Posiadają oni swoją stronę internetową?

Jak to jest z wykonaniem tych materacy? Czy firma Black Art daje radę?

Kordian

Wykonanie materacy Black Art stoi na wysokim poziomie ponieważ sam z nich korzystam to mam doświadczenie związane z użytkowaniem i jestem bardzo zadowolony.

Henioo71

Mógłbyś mi podać stronę sklepu?

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Similar Topics

• Znajomość języka Holenderskiego jak wykorzystać

Witam Bardzo dobrze znam język holenderski w mowie i piśmie. W Holandii przebywam od dobrych 20 lat, lecz praktycznie co miesiąc przez około 2 tyg jestem w Polsce. Macie może jakiś pomysł w jaki sposób mogę wykorzystać znajomość języka, lokalnego rynku i częstej obecności w Polsce aby zawszę coś sobie dorobić? Pozdrawiam

in Szukam pomysłu na Biznes

• księgowość internetowa

Czy ktoś z was prowadzi samodzielnie księgowość online? Z jakich oprogramowań korzystacie? Ja trafiłem na ofertę https://wfirma.pl/ i muszę się przyznać ze jetem zainteresowany. Serwis wfirma.pl udostępnia narzędzia do samodzielnego prowadzenia księgowości przez internet, pozwala również wystawiać faktury jak i zarządzać magazynem. Jako jedyny udostępnia rozbudowany system kadrowo płacowy. Ten system uchodzi za jeden z lepszych w Polsce, a i koszt nie jest wysoki.

in Misz Masz

• Strona internetowa w NaSTARTUP.pl

Cześć, Mam pytanie głównie do osób, które korzystały z NaSTARTUP.pl. Czy polecanie ich usługi? Jaka jest wasza opinia?   Pozdrowienia!

in Marketing i Reklama

• [Pizzeria] Jak można rozreklamować dużą pizzerię w małym mieście ?

Dzień dobry,   Prowadzę dużą pizzerię około 400 m2 w miasteczku powiatowym z liczbą mieszkańców 15 tys.. Pizzeria jest już otwarta prawie 2 miesiące, a zysków z niej nie ma chociaż sale konsumpcyjne przeszły remont, ponieważ wcześniej tam była pizzeria 13 lat, która na początku fajnie funkcjonowała, a potem zrobiła się z niej speluna. Wydaje mi się że chyba że starym klientom się nie podoba styl nowoczesny i stoliki dla dzieci tylko woleli wcześniejszy ciemny, ponieważ nawet bilardy daliśmy bardziej na środek i zburzyliśmy ścianki żeby patologia nie miała się gdzie chować i żeby było widać jak duża jest ta pizzeria.   Ciasto mamy bardzo fajne, tylko konkurencja nam daje na internecie cały czas jedynki bez opisu, albo tylko z opisem wystrój jak w barze mlecznym czy że pizza nie dobra bez żadnych zdjęć Czekam na porady, Pozdrawiam,   Kuba

in Marketing i Reklama

• Firma budowlana

Witam Serdecznie. Zastanawiam się od dłuższego czasu nad założeniem firmy budowlanej. Dlatego może ktoś zajmował się kiedyś tą branżą, więc liczył bym o jaką pomoc. Szukam również wspólnika do tego biznesu. Nie chodzi mi o małą firmę budowlaną, ale o taką, która buduje bloki, mieszkania. Na samym początku nie trzeba kupywać całgo wyposażenia, bo jest możliwy wynajem maszyn. Co o tym sądzicie ?

in Pomysł na biznes