Jump to content
Alex
Alex

Sklep internetowy soczewek kontaktowych

Recommended Posts

Alex
Alex

Cześć wszystkim!
Chciałbym się zająć sprzedażą soczewek kontaktowych przez internet. Nawiąałem współpracę z hurtownią, która rownież sprzedaje na allegro, i niestety konkurować z nią się nie da, ponieważ detaliczną cenę na allegro ma bardzo zbliżoną do hurtowej, a niżej niż ona nie daje nikt. Dlatego w tym momencie szukam dostawców w innych krajach UE. 
W tym momencie się zastanawiam, być może ma sens zrobić swój sklep internetowy. Widząc ceny na stronach internetowych widzę że mógłbym dać i niższą cenę, największą obawą jest to, że nikt tej mojej strony nie zobaczy jeśli są już kilku największych graczy na tym rynku web-strony których zajmują pirwsze dwie strony w wyszukiwarce. 
Czy myszlicie że jednak nie ma sensu się bać i że są narzędzia za pomocą których sklep internetowy dopiero stworzony ma szanse znaleść swojego konsumenta.

 Dziękuję,
Alex.

Share this post


Link to post
Martynika
Martynika

Oczywiście, że są narzędzia, które mogą wypromować sklep internetowy, ale musisz liczyć się z tym, że nawet najlepszy towar nie sprzeda się sam. Więc przygotuj się na koszty założenia sklepu i jego pozycjonowania. Jeżeli chcesz mieć rezultaty, to konieczne jest zatrudnienie profesjonalnej firmy. Inaczej nikt nie znajdzie Twojego sklepu. Dobra agencja zajmie się reklamą i pozycją w wyszukiwarkach, tak, że sklep ruszy  od początku. Niektórzy otwierają sklep i myślą, że klienci sami ich znajdą, a to niestety tak nie działa. 

Share this post


Link to post
ArFeN
ArFeN

Promocja sklepu to 50% kosztów

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...