Skocz do zawartości
amberus

Lokaty z dobrym zyskiem.

Polecane posty

amberus

Większość z nas nadal każdy pieniądz niesie do banku, na całe 1 lub 2 % na rok. W dobie internetu to już raczej żart. Ale nauczeni widzimy tylko te rozwiązanie. Obecnie możliwości mamy masę. Jednak warunek, musimy znaleźć bezpieczne rozwiązanie. Korzystam osobiście z kilku, gdzie mam lokaty na 50 % rocznie i więcej. Nie są to bankowe, ale również bezpieczne, wszystko w tym temacie też do sprawdzenia, nawet osobistego. skype janubers1 

Kbrzemiala

Bezpieczne lokaty 50%?

W dzisiejszych czasach lokaty bankowe nie są bezpieczne. Zabezpieczenie przez Fundusz to lokaty do 100.000€.

% na lokatach są bodajże do 4%. Więc tym bardziej się dziwie, że Ty oferujesz "bezpieczne lokaty" z zyskiem do 50%. Kolejna piramida finansowa? Chciałbym, byś opowiedział coś więcej o tej "lokacie".

amberus

Jaki sens objecywać ok. 50 % rocznie jeśli tego się nie udokumentuje. Wszystko musi być sprawdzalne, inaczej nie wolno pisać. I jak ktoś chce korzystać to zapraszam. Pokażę dokładnie, gdzie co i jak. 

Gynk

Zagraj w otwarte karty , gdzie co i jak?

amberus

Pierwszą możliwością jest udział jako partner biznesowy w firmie Expasset.  [ możliwości o wiele więcej, ale zacznę od tej ]  Inwestycje w grupie którą prowadzę doszły już prawie do 300 tys $. I jeśli np. ktoś chce mieć wyższy % to po prostu reinwestuje środki naliczane mu co tydzień.  To nie tylko w pewnym sensie lokata ale i stały biznes.  Nawet nie przykładając się zarobiłem od lipca do tej pory ok. 10 tys $. Skromnie, ale to już zawsze coś. [ dodam że zajmuję się zarabianiem i żyję z pracy poprzez internet ] :)  Więcej w temacie na stronie http://zarabianieodzaraz.pl.tl/Expasset%2C-biznes%2C-nauka.htm

Gynk

Tak z ciekawości wszedłem poczytać.

No i to :

Risk warning: The EXPASSET services provided by the Company should not be seen as investment advice or recommendation by the Company or affiliated companies to perform buy, sell or hold a particular security, financial product or instrument that has a relation to the performance of such investment.

The Company is not registered as an investment advisor or brokerage firm.

To raczej nie wygląda na pewną lokatę kapitału. Ryzyko ekstremalne bez zabezpieczeń.

Fakt , kto może ten ryzykuje . Niestety straty moim zdaniem mogą wykończyć każdego.

Ja osobiście na krypto popłynąłem na jakieś 2000$ ale było to dla zabawy i nie będę narzekał.  Wszystko szło pięknie, też miałem advise od tradera z jednego z serwisow (platnych) ale tego co wskoczyło Wrzesień/Październik nikt nie przewidział  ??

amberus

Expasset to już znana firma. Pracuję w niej od początku. Znam zarząd, ludzi i wiem że wszystko jest ok.  Firma ma audyt.  Wiele dodatkowych form dochodu, między innymi jedna z wiekszych w Polsce kopalni kryptowalut. A atutem też może być to że ruszył Dom Maklerski. W przygotowaniu następne projekty które jeszcze bardziej uwiarygodnią firmę na rynkach światowych.  Dla tych co chcą się uczyć tradingu, arbitrażu to jedna z lepszych firm.  

Co do kryptowalut, zarabiam na automacie jak i samemu wykupując właściwe kryptowaluty na dłuższy okres. Jak do tej pory nie straciłem na nich ani centa. Zarabiam na fazach lendingowych, ICO. Mam 3 dające dochód miesięczny do ok. 40 % [ jedna pracuje non-stopponad 1.5 roku] i nadal się rozwija.  W samych tych 3 inwestycje mojej grupy to już ok 50 tys $. Czyli wybrane zostały trafnie, inaczej to nikt by nie włożył w nie nawet 1 $.

calvados57

chcesz dostać  GWARANTOWANE + 9% w skali roku - napisz.... minimum logistyczne " 100K=  100000zl  " -gwarancja - notarialna ...  lepiej mieć 9% niż~~ 3% na ;lokacie ;)

jak by nie było to 300% wzrostu ...   .. lepiej mało -REALNIE bez ryzyka ..niż 100% niż "walić w gacie "  ... u mnie prosta zasada - raty możesz dostać miesięczne   0.75 % -kapitału .. lub po okresie rocznym  damy 12% - czyli 1% w skali miesiąca - znajdziesz lepiej - pisz.. potwierdź lokatę z wyższym oprocentowaniem niż 3%    .... a inaczej nie pisz - PISZE JASNO I KLAROWNIE  - jak nie rozumiesz nie pisz ...  Oferta skierowana do osób z kapitałem od 10k - co chcą gwarancji  notarialnej  .. anie tylko na papierze ...  

KazimierzK

Te lokaty są na tak opłakanym poziomie , że aż szkoda gadać... Jeszcze kilka lat temu oprocentowanie było kilka razy wyższe . Niby rząd wszędzie chwali się , że wszystko idzie do przodu a itp . ale pod tym względem na pewno nie jest lepiej . Jakie jest Wasze zdanie W tym temacie ? bo moim zdaniem w tym momencie w ogóle nie opłaca się zostawiać pieniądzy na lokatę , ponieważ z powodu inflacji nie mają one tak naprawdę żadnej wartości dodanej

amberus

Dla osób oraz firm, które poszukuja trwałego dodatkowego pewnego dochodu. Tu masz możliwość bezpiecznego zarabiania lub pomnażania dowolnych funduszy.  Korzystaj z najlepszych rozwiązań oraz autentycznych firm. Sprawdzone sposoby do wyboru, które pozwolą Ci zarabiać systematycznie. Może to być 5 tys zł miesięcznie jak i 10 tys zł. - w/g własnych potrzeb. Lub też jednorazowy duży dochód. Biznes wybierasz jaki chcesz. Zarabiasz zawsze bez względu czy polecisz komuś biznes, czy nie.  Zapewniam pełne szczegółowe informacje, pomoc za darmo. Właściwe kontakty. Wskazany komunikator skype. www.zarabianieodzaraz.pl.tl 

KazimierzK

dzieki za propozycje

Elżbieta

Tak się składa, że na stronę nie można wejść. W czasach, gdy wszystkie lokaty są oprocentowane tak, że z trudem nadążają za inflacją, trudno uwierzyć w 50% w skali roku.  Chyba, że ryzyko to 90 %. Zdradź więcej szczegółów. Przyznam, że mnie zainteresowałeś, chociaż uważam, że to z lokatami nie ma nic wspólnego. Szybciej jakieś ryzykowne inwestycje. Bo piszesz o tym w temacie lokat, a mowa o polecaniu biznesu. 

amberus

Nic nie musowo tu polecać, możemy korzystać sami. Ale wracając do lokat, korzystają z nich wyłącznie osoby które nie znają innych możliwości. Internet mamy od lat, jeździmy nie tylko po UE i widzimy że życie wygląda troche inaczej. Zarobki inne i wyższe. Możemy korzystać tak jak w moim przypadku [ od wielu lat ] z znanych światowych firm. Gdzie po prostu lokujemy dowolne środki, nie ma ograniczeń. I spokojnie zarabiamy od 5 do ok 10 % miesięcznie. Zabezpieczone to kontraktami czy licenacjami bankowymi.  Masa ludzi z tego korzysta od lat. Bo czasami nawet widzimy 'sasiada' - nic nie robi a ma. Obecnie to już nie tajemnica i ten kto chce zarabia bez strachu i przez lata. Wyjaśnię, pokarzę nawet to od środka. Wystarczy skype.  [ janubers1 ] https://zarabianieodzaraz.pl.tl/

Elżbieta

Spójrz na to ze strony kogoś, kto chce zainwestować być może oszczędności całego życia. Jeżeli ktoś obiecuje duże zyski i mówi, że nie ma ryzyka, to nie dziw się, że  nikt w to nie wierzy. Tym bardziej, że ciągle słyszy się o różnego rodzaju piramidach finansowych. W każdym biznesie jest ryzyko.  Pytanie tylko jak wielkie? Czy jest jakieś minimum środków, które można zainwestować? Zainteresował mnie na tej stronie olej konopny, bo popyt na niego w naszym kraju na pewno wzrośnie. 

amberus

Olej konopny CBD jest bardzo dobrym biznesem. Pomijam ten CBD któremu przypisuje się % i inne. Bardzo dobry ale bardziej do sałatek. Ten co mam w swej firmie potrafi nie jedno, nawet w najcięższych przypadkach. 

Co do biznesu pasywnego z wkładem - ryzyko.  Jest, ale czy nie warto się skontaktować  i samemu sprawdzić ? Przecież to najprostsze wyjście. Co do wejścia w biznes - 250 euro. Ale to tylko start, na tym kasy nie zrobimy jesli nie bedziemy budowac tego biznesu. Jak ma się osiągnąć tu dochód roczny np. 100 tys zł nie robiąc nic. Na szczęście chętnym pomagam i podpowiadam co i jak aby to był normalny i dochodowy biznes.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się