Jump to content
Hellz

Współpraca, biznes. Warsztat, mechanika, auto serwis, mechanik lub pokrewne. Partner poszukiwany.

Recommended Posts

Hellz

Witam,

Planuję otworzyć zakład mechaniki pojazdowej bądź usługi pokrewne jeśli chodzi o motoryzację, kwestia uzgodnienia. Dysponuję dużą działką budowlaną pod Krakowem (miejscowość Niedźwiedź k/Słomnik), blisko głównej drogi, bardzo dobra lokalizacja. Planuję zatrudnić zaprzyjaźnionego mechanika z 30 letnim stażem pracy w branży, bardzo dobrego i rzetelenego fachowca, plus drugą osobę do pomocy (do ustalenia). Mam wkład ok. 50 000zł. Szukam partnera, który wspomoże finansowo i będzie partycypował w zyskach. Sprawami formalnymi zajmuję się osobiście. Więcej szczegółów udzielę telefonicznie - 513 786 360.

Pozdrawiam,
Michał

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Similar Topics

• Szukam importera ze wschodu - folia budowlana

Witam. Szukam importera folii budowlanej ze wschodu. Ilości hurtowe. Parametry: - grubość od 0,2 do 0,5 - szerokość 4, 5 i 6 metrów. Pozdrawiam.

in Import/Eksport

• Usługi utrzymania czystosci w hotelach

Firma Inwemer specjalizuje się w usługach utrzymania czystości w różnego rodzaju obiektach w tym hotelach. W skład usługi wchodzą: - codzienne dyskretne sprzątanie pokoi hotelowych oraz pozostałych pomieszczeń w hotelach; - prace związane z utrzymanie czystości i porządku wokół hoteli (w tym pielęgnacja obszarów zieleni i prac ogrodniczych); - inne prace okresowe i specjalistyczne; Szczegóły oferty dostępne są pod niniejszym linkiem: https://inwemer.pl/oferta/utrzymanie-czystosci/hotele

in Biznes oferty

• Usługi spawalnicze - produkcja jakie dokumenty pozwolenia itd

Witam 

Jestem tu nowy i z góry proszę mi wybaczyć jeśli nie odpowiednie miejsce wybrałem na zamieszczenie tego tematu. 

Sprawa dotyczy strony prawnej. 
      Dokładnie interesuje jakie wymogi trzeba spełniać oraz gdzie trzeba zgłosić tego typu działalność. 
      Dodam iż będę prowadził produkcje bram balustrad itd całą gamę usług spawalniczych typowo budowlanych oraz naprawy różnego rodzaju aluminiowych podzespołów czy komponentów. Drugą sprawa jest to że będę produkował na sprzedaż różnego rodzaju elementy metalowe od ozdobnych po wyposażenie wnętrz a w głównej mierze produkcja będzie skupiała się na sprzęcie sportowym np drążkach do podciągania się. Co w takim przypadku muszę posiadać ( w sensie dokumentów) aby w pełni legalnie to robić i sprzęt był legalny

Z góry dziękuję za odpowiedzi 

POZDRAWIAM

in Pomysł na biznes

• Świadczę usługi : Obsługa Sprzedaży Internetowej

Dzień dobry, mam do zaoferowania usługi w sprzedaży internetowej :  - obsługa sprzedaży Allegro, OLX, Facebook
      - administracja sklepów internetowych
      - obsługa Social Media * tworzenie opisów
      * edycja zdjęć
      * research informacji o produkcie i konkurencji Posiadam kilkuletnie doświadczenie w administrowaniu sklepów internetowych, aukcji sprzedażowych  w wielu branżach( rtv -agd, sport, kosmetyki, odzież, dom i ogród ... ). Mam również aktywne od 12 lat konto Allegro i OLX Zainteresowane osoby proszę o kontakt : email : wielobranzowy85@gmail.com  

in Sklepy Internetowe