Jump to content
Firma

Sprzedam portal internetowy - zarabiający

Recommended Posts

Firma

Sprzedam portal internetowy z branży transportowej - przewóz osób za granicę. Portal bardzo dobrze rozbudowany, działający ponad rok. Bardzo dobrze się rozwija i zarabia ponad 1000 zł miesięcznie. Zarejestrowanych użytkowników jest około 5000, w tym ponad 1300 przewoźników. Codziennie rejestruje się od 15 do 30 osób. Jest możliwość dodania kilku fajnych opcji w celu łatwiejszego korzystania z portalu oraz ekspansji na rynek wschodni ( mamy wyceny za każdą opcję którą można dodać u firmy która tworzyła portal od zera ).

Na portalu mamy takie zakładki jak:

-" praca " gdzie agencje pracy dodają swoje oferty pracy za granicą, dzięki czemu możemy liczyć na dużą liczbę odsłon. Każdy zarejestrowany użytkownik również może dodać taką ofertę.

- " aktualności " - zakładka z artykułami poradnikowymi ( jest ich 410 ) dotyczącymi pracy, życia i rozrywki w krajach Europy i Skandynawii. Dzięki artykułom portal dobrze się pozycjonuje ( dodaję kontakty do copywriterów którzy piszą dla nas za niską stawkę ).

- " ogłoszenia podróżujących " - tutaj podróżujący za granicę oraz wracający z za granicy, szukający transportu dodają ogłoszenia a przewoźnicy zarejestrowani lub Ci którzy się zarejestrują mogą się z nimi skontaktować i zaoferować im swoje usługi. Przy dodawaniu ogłoszenia podróżujący dostaje kod sms potwierdzający swój numer ( opcja dodana aby ogłoszenia były wiarygodne ).

- " trasy przewoźników " - przewoźnik sam dodaje swoją trasę. Wypełnia pola: miejsce wyjazdu, miejsce docelowe, miasta po drodze, cenę za przejazd, markę samochodu. Podróżujący może zarezerwować przejazd a przewoźnik otrzymuje sms o rezerwacji, ktorą może odrzucić lub zaakceptować .

- " o portalu " - opis działania

- " faq " - najczęściej zadawane pytania

- " kontakt " - wraz z mapą lokalizacji firmy

Napisany dokładny regulamin wraz z wszystkimi wymogami RODO oraz polityka prywatności. Logo oraz nazwa jest zastrzeżona patentem na 10 lat - wszystkie koszty opłacone.

Portal zarabia na reklamach oraz banerach reklamowych rozmieszczonych w kilku miejscach. Podpięte też przelewy Paypal dla przewoźników ( opcja jeśli konto przewoźnika będzie płatne ). Wszystko gotowe do włączenia.

Fanpage prowadzony regularnie, bez żadnych przerw, ponad 2350 polubień.

Strona jest responsywna, działa na każdym urządzeniu. Możliwość stworzenia aplikacji chociaż na razie nie ma takiej potrzeby.

Bardzo dobrze się rozwija. Serwer jest bardzo wydajny i nawet przy dużym obciążeniu bez problemu sobie poradzi.

Sprzedajemy ponieważ jesteśmy w trakcie budowy następnego portalu z branży sportowej,prowadzimy też swoją firmę transportową i w przyszłości może nie starczyć nam czasu na obsługę portalu. Nowy właściciel po zakupie może liczyć na naszą bezpłatną pomoc w obsłudze portalu przez okres 2-3 miesięcy. W przypadku zainteresowania zakupem portalu prosimy o kontakt telefoniczny, podamy nazwę portalu oraz ustalimy spotkanie w celu dokładnego omówienia szczegółów. Portal jest startupem więc można skorzystać z dotacji lub różnych dofinansowań sponsorowanych przez Unię Europejską. Wystawiam fakturę vat na całą kwotę zakupu. Telefon kontaktowy +48 796 927 007

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

 • Similar Topics

  • Szukam inwestora około 200 tyś.

   Szukam inwestora do realnego dochodowego biznesu, który startuje. Mogę się wszystkim zająć sam, może być na zasadzie współpracy bez różnicy dla mnie. Mile widziane osoby ze śląska.

   in Szukam inwestora

  • Sprzedam dochodowy sklep online

   Sprzedam sklep Online działający na rynku od 3 lat (zostalem hurtownikiem nie potrzebuje klientów detalicznych) baza około 9 tys klientów którzy dokonali zakupu instagram 32 tys fb 22tys   udokumentowany przychód 200tys 2018r  sprzedam za 6tys - realna cena dużo większa, nie zamierzam sprzedawac go przez nastepne 2 lata dlatego zdecydowalem sie na bardzo niska cene towar właściwie jest równowartością kwoty za sklep(100 sztuk) sukienki, bluzki sprzedawany był w cenie 89-119 zł - nie jest mi potrzebny ponieważ jestem hurtownikiem nikt nie kupi 2,3,4 sztuk z modelu mozliwy dropshiping

   in Pomysł na biznes

  • Sklep internetowy - bez iwnest. w towar

   Dzień dobry,  Zajmuję się tworzeniem sklepów internetowych i oprogramowania pod nie. Oferowany sklep, działa od końca lutego - służył na początku jako projekt reklamujący moje usługi i przede wszystkim testujący pozyskaną hurtownię, nasza przygoda przeciągnęła się do dzisiaj z powodu dość dobrych jak na projekt startowy sprzedaży.  Sklep zintegrowany z magazynem hurtowni działającej w branży dziecięcej - jest to jedna z nielicznych hurtowni, które działają w tym modelu (dropshipping) oferując dobre ceny i towar. Znam ten model 6 lat i wiem jak rynek hurtowni przez co również sprzedaży się kształtuje.  Automatyczna aktualizacja towaru. W okresie tych 2 msc z hakiem, zostały zrealizowane 32 zamówienia, na łączną kwotę ~ 29000 zł (marża różna 15%, 20%, 38% - dokładne wyliczenie zysku dla osoby zdecydowanej). Co najważniejsze - jak widać wyżej, nie mówimy o sprzedaży drobnicy. Towar, który w sklepie głównie się sprzedaje to samochody na akumulator. Średnia zarobku to 130-230 zł/sztuka (zarobek, nie obrót). Nie było inwestowane w żadną reklamę, płatne ogłoszenia czy allegro. Odstępne za sklep - 5000 złotych. Sklep posiada wszystko, co niezbędne. Myślę, że nabywca będzie zadowolony, nie pozbywam się "kury znoszącej złote jajka", tylko tą sprzedażą, szukam nowego klienta na moje usługi.

   in Sprzedam biznes, sprzedam firmę

  • Kolorowe skarpetki sprzedam

   Dzień dobry,
   Jako przedstawiciel firmy DoPary, która jest polskim producentem skarpet,  chciałabym zaproponować Państwu współpracę. W załączniku przesyłam 2 foldery z przykładowymi wzorami, z których większość pochodzi z kolekcji letniej. 
   Z racji tego, że obecnie kolorowe skarpety stanowią bardzo modny dodatek, a ich popularność stale rośnie, uważamy że takie skarpetki będą hitem tego roku. Jesteśmy w stanie dostosować ofertę do Państwa indywidualnych potrzeb. Na przykład część wzorów posiada napisy z nazwami miejscowości lub charakterystyczne dla danego rejonu wzory (stąd latarnie morskie, mewy etc.). Wzory możemy zmodyfikować lub przygotować całkowicie (typowo garniturowe lub związane z tematyką sklepu -> wzory rockowe, górskie, motocyklowe etc.). Zajmujemy się całym etapem produkcji tj. projektowanie, produkcja, dołączenie etykiet, haczyków.
   Wszystkie skarpetki posiadają etykietki i haczyki dla łatwego eksponowania na stojakach (możemy przygotować etykiety z Państwa logo). Skład materiałowy: 80% bawełna najwyższej jakości, 15% poliamid (niezbędny przy tworzeniu wzorów), 5% elastan. Cały proces jest przeprowadzany w Polsce (począwszy od projektowania do produkcji) co jest zaznaczone na etykiecie. Skarpety występują w 3 rozmiarach: 35-38, 39-42, 
   43-46, wszystkie wykonany są na grubym podkładzie, co zwiększa ich jakość i wytrzymałość. 
   Cena:
   -Skarpety długie: 5,5 zl netto - cena takich skarpet przy sprzedaży detalicznej sięga nawet 25 zł
   - Skarpety krótkie: 4,5 zl netto - cena takich skarpet oferowana przez inne sklepy to około 15 zł 

   in Oferty Towar

×