Jump to content
kaliber44

Woda w firmie - konieczność?

Recommended Posts

kaliber44

Witajcie. Kilku klientów zwróciło nam ostatnio uwagę o braku wody mineralnej w poczekalni. Jeszcze nie ma upałów, więc problem jest mniejszy. Myślę, że latem rzeczywiście może nabrać większych rozmiarów. Wcześniej nie pomyślałem, żeby woda była koniecznością. Chcąc dbać o zadowolenie klientów, będę musiał ją postawić. Poczytałem trochę na ten temat i z tego co widzę mam dwie opcje: dystrybutor http://aquamo.com.pl/dystrybutory_VIP_Bezbutlowe_Dystrybutory_z_Filtrem albo woda typowo butelkowana oczywiście z dowozem. Co waszym zdaniem będzie najlepszym rozwiązaniem?

Share this post


Link to post
Magdaa

Woda powinna być dostępna. Jeżeli masz miejsce i nie koliduje to z wyglądem wnętrza to postaw dystrybutor lub dzbanek + szklanki. Butelka wody to słaby pomysł. Druga sprawa to koszty. Popatrz na oferty typu  https://www.frisco.pl/c,2596/cat,napoje-woda/stn,searchResults i zestaw to z kosztami dystrybutora. Optymalne rozwiązanie dla twojej firmy wybierzesz po takiej analizie bez problemu.

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

 • Similar Topics

  • Olbrzymi problem z długami...

   Cześć wszystkim od niedawna odkąd moja firma splajtowała mam porządny problem z długami i już nie radzę sobie z ich spłatą. Do tego często nachodzi mnie komornik... Postanowiłem rozwiązać ten problem, co radzicie w takiej sytuacji?

   in Oferty Usługi

  • Gdzie szukać firm / osób, które pozyskają klientów do firmy?

   Witam, Jeśli to zły dział to proszę o przeniesienie. Czy ktoś zna jakieś miejsca (fora) lub firmy gdzie mogę pozyskać osoby, które będą pozyskiwać klientów w zamian za % od pozyskanego klienta? Dzięki!

   in Marketing i Reklama

  • Pomysł na produkt-problem

   Witam mam pomysł na produkt, który niestety  prawdopodobnie jest opatentowany i wykorzystywany przez dużą firmę z zabawkami TOMY. Potrzebuje dokładnie tą matryce do rysowania -link- https://babyboom.net.pl/tabliza-znikopis-z-pieczatkami-tomy-megasketcher6555.html Jest jakiś sposób by sprawdzić ten patent kiedy nie wiem jak się to nazywa? Istotną informacją dla mnie jest też to czy jest opcja ominięcia patentu przez wprowadzenie jakiś zmian.

   in Pomysł na biznes

  • Problem z działalnością

   Cześć. Postanowiłem zająć się i internetowa sprzedażą odzieży. Odzież jest w większości nowa, z metkami dlatego też cena jest wyższa. Nie posiadam na razie strony internetowej. Sprzedaje na różnych portalach internetowych. Coś tam sprzedaje ale to nie jest to czego oczekiwałem. Założyłem też Fanpage dodałem trochę rzeczy, zrobiłem też konkurs. Pojawiła się jakaś aktywność na stronie ale tylko pod postem z konkursem, nic więcej. Zastanawiam się jeszcze co mogę zrobić żeby większyć sprzedaż ? Wydaję mi się że strona internetowa też nie pomoże bo ludzie chyba wolą kupować po grupach na FB czy Olx.

   in Ogólnie o biznesie

  • Wyszukiwanie klientów na eksport

   Witam, nasza firma zajmuje się wyszukiwaniem klientów zagranicznych dla naszych partnerów. Działania zrealizowaliśmy w ponad 50 krajach. Więcej informacji można znaleźć na stronie http://www.get-lead.pl/  Pozdrawiam, Łukasz

   in Import/Eksport

×