Jump to content
kaliber44
kaliber44

Woda w firmie - konieczność?

Recommended Posts

kaliber44
kaliber44

Witajcie. Kilku klientów zwróciło nam ostatnio uwagę o braku wody mineralnej w poczekalni. Jeszcze nie ma upałów, więc problem jest mniejszy. Myślę, że latem rzeczywiście może nabrać większych rozmiarów. Wcześniej nie pomyślałem, żeby woda była koniecznością. Chcąc dbać o zadowolenie klientów, będę musiał ją postawić. Poczytałem trochę na ten temat i z tego co widzę mam dwie opcje: dystrybutor http://aquamo.com.pl/dystrybutory_VIP_Bezbutlowe_Dystrybutory_z_Filtrem albo woda typowo butelkowana oczywiście z dowozem. Co waszym zdaniem będzie najlepszym rozwiązaniem?

Share this post


Link to post
Magdaa
Magdaa

Woda powinna być dostępna. Jeżeli masz miejsce i nie koliduje to z wyglądem wnętrza to postaw dystrybutor lub dzbanek + szklanki. Butelka wody to słaby pomysł. Druga sprawa to koszty. Popatrz na oferty typu  https://www.frisco.pl/c,2596/cat,napoje-woda/stn,searchResults i zestaw to z kosztami dystrybutora. Optymalne rozwiązanie dla twojej firmy wybierzesz po takiej analizie bez problemu.

Share this post


Link to post
serwisgrupa
serwisgrupa

Woda do dyspozycji klientów to dobry pomysł. Latem będzie wielką ulgą. Jeszcze lepiej byłoby, gdybyś zainwestował w klimatyzację. To spory wydatek, ale jednorazowy i znacznie podniesie komfort Twoich pracowników, jak i gości.

 

_________________

serwisgrupa.pl

Edited by serwisgrupa

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...