Jump to content
kate.artex

Poszukuję osoby znającej język czeski lub słowacki

Recommended Posts

kate.artex

Witam serdecznie,

poszukuję osoby mieszkającej na stałe w Czechach lub Słowacji, mówiącej w języku polskim, czeskim i/lub słowackim.

Proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Similar Topics

• Poszukuje pomysłu na biznes

Witam. Poszukuje ciekawego pomysłu na biznes, mieszkam w mieście ok 50tys mieszkańców. Oczywiście wszystko w mieście już jest bary, sklepy, fitness, siłownie, markety budowlane, pizzerie, itp. Mam troszkę oszczędności. Mam duży budynek gospodarczy więc z miejscem na start nie było by problemu. Co polecacie szukam jakiejkolwiek inspiracji. Chciałbym dodać że z zawodu jestem stolarzem i mam doświadczenie w tej branży. Pozdrawiam 

in Pomysł na biznes

• Osoba z językiem czeskim/słowackim

Witam,    poszukuję kogoś, kto mieszka w Polsce i zna język czeski i/lub słowacki.   Proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny.

in Import/Eksport

• Poszukuje osób które sprzedają na ebay allegro

Witam serdecznie forumowiczow.Szukam osób sprzedających na allegro,ebay.Mam trochę ciekawych produktow na których można  zarobić.Najlepiej jak jest ktoś ze slaska okolice Katowic.Podrzucam towar nie wykladasz ani grosza i zarabiasz prowizja wysoka nawet 50/50 przy zaangażowaniu.Odliczamy koszty a dochodem dzielimy się na równo.

in Biznes oferty

• Towar po działalności na Słowacji upominki

Witam, mam do sprzedania troche towaru po zakonczonej dzialalności sklepu z upominkami, wiecej zdjec na email. tel. 500 410 424

in Oferty Towar