Jump to content
mzar
mzar

Stoiska handlowe, targowe: zabudowa stoisk targowych

Recommended Posts

mzar
mzar

Brandcreation jest firmą z branży usługowej specjalizującej się w wykonywaniu stoisk handlowych, targowych, zabudowach itd.

W celu zapoznania się ze szczegółami usługi, zachęcam sprawdzić jeszcze tutaj pod linkiem: https://brandcreation.pl/oferta/stoiska-targowe/

Share this post


Link to post
basia.cz
basia.cz

Jak szukacie firmy, która zadba o sprzęt na taki event jak targi czy konferencja, to polecam http://3tech.pl. Są naprawdę świetnie zaopatrzeni, mają sprzęt na każdą okazję i są przede wszystkim bardzo profesjonalni. 

Share this post


Link to post
Iza1985Iza
Iza1985Iza

Moja firma prezentowała nowy produkt i potrzebowaliśmy miejsca na prezentację. Potrzebowaliśmy miejsca w Warszawie albo zaraz pod.  Mój znajomy polecil mi hotel Solec pod Warszawą w Piasecznie i powiem wam, że to było idealne miejsce bo większość naszych klientów było właśnie z tej strony  Warszawy. 

Share this post


Link to post
betty123
betty123

Jak już znajdziecie miejsce na konferencję we Wrocławiu, to polecam współpracę z cateringiem Margaret - najlepsi w branży!

Share this post


Link to post
Myszka
Myszka

Znakomite pomysły na wykorzystanie systemów multimedialnych czy stworzenie ekspozycji interaktywnej ma Trias Avi. Z nimi zawsze współpracujemy gdyż zależy nam na nowoczesnych trendach, które robią wrażenie na ludziach odwiedzających nasze stoisko.

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...