Skocz do zawartości
cpp_dev
cpp_dev

[Szukam wspólnika, inwestora] Programista szuka członków zespołu

Rekomendowane odpowiedzi

cpp_dev
cpp_dev

Jestem programistą. Obecnie pracuję w amerykańsko-niemieckiej korporacji jako Senior Developer.

Poszukuję wspólnika lub potencjalnego inwestora dla mojego prywatnego projektu. Chcę stworzyć gotowy produkt a do tego niestety jedna osoba to za mało niezależnie jak ciężko by ta osoba pracowała.

Specjalizuję się w aplikacjach desktopowych (Windows/Linux) - głównie C++. Szukam osoby która wspomogłaby mnie w pracach nad aplikacją, na początek tylko desktopową. Z tego powodu musi to być osoba techniczna. Chętnie wejdę w spółkę i rozpocznę wspólny rozwój aplikacji jednak na początek nie w pełnym wymiarze, ponieważ na to nie mogę sobie pozwolić. Nie gwarantuję żadnego zwrotu poniesionych kosztów finansowych oraz czasowych. Być może całkowitym zyskiem z tego projektu będzie tylko nabyta wiedza lub zawarte znajomości.

Jestem również otwarty na współpracę z innymi osobami, które chcą stworzyć swój produkt w branży software w roli pełnoprawnego wspólnika.
Akceptuję również osoby, dla których głównym celem takiej współpracy byłaby nauka i rozwój.

W branży pracuję od blisko 10 lat (również duże korporacje) i chętnie się podzielę wiedzą  o procesie wytwarzania oprogramowania podczas takiej współpracy.

Proszę o kontakt metodą wiadomości prywatnej lub w tym wątku.
Na pytania również odpowiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Sebastian L.
Sebastian L.

Witam,

Poprosze portfolio, ilosc inwestycji ktora jest potrzeba oraz informacje dot. prywatnego projektu na ktory Pan ta inwestycje potrzebuje.

 

Pozdrawiam,

Sebastian L.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...