Jump to content
Mazan1

Dotacje z PUP

Recommended Posts

Mazan1
Posted (edited)

Witam, wiem że jednym z wymogów na otrzymanie dotacji na własną działalność jest brak prowadzenia innej działalności gospodarczej w okresie 12 miesięcy przed składaniem wniosku. Czy to również dotyczy się działalności self employed za granicą? Czy w takim wypadku można otrzymać dotacje? 

Edited by Mazan1

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Similar Topics

• Płatności za granicą-karta czy gotówka?

Zdarza się Wam wyjeżdżać za granicę wypoczynkowo lub służbowo? Mi coraz częściej, przynajmniej kilka razy do roku.  Za noclegi, inne usługi i różne zakupy płacę przeważnie kartą do rachunku walutowego. Zauważyłam jednak,że wielu Polaków wciąż zabiera ze sobą gotówkę. Ma to sens? Mi się wydaje że nie bardzo, zwłaszcza gdy walutę kupuje się w tradycyjnym kantorze. Przecież bezgotówkowa wymiana jest dużo tańsza, kantor online oferuje kursy najbardziej zbliżone do rynkowych. Ja stawiam więc na oszczędność i wygodę. A Wy?

in Misz Masz

• Czy komornik powiadamia przed swoją wizytą?

No właśnie, czy komornik ma obowiązek powiadomić - nie wiem, wysłać jakieś pismo w sprawie planowanej wizyty, związanej z egzekucją środków, egzekucją długów?

in Prawo

• Radzenie sobie z własna firmą

Niestety prowadzenie własnego biznesu w Polsce nie należy do łatwych, dlatego kwitnie u nas rynek firm doradczych. Sam miałam duży problem z własna działalnością i za namową znajomego uderzyłam do firmy doradczej i od tamtej pory prowadzenie firmy jest dużo przyjemniejsze. Możecie o nich poczytać więcej na Blue Oak. Korzystacie tez z usług firm doradczych?

in Ogólnie o biznesie

• Ostrzegam przed Jakub Weis

Witam Chcę ostrzec przed firmą Best Of USA Corp ze Stanów Zjednoczonych, handlującą odzieżą markową. Najpierw dzwoni Pan Jacub Weis i przesyła ofertę na email.  Pakiet minimum to 100szt. odzieży, Oferta wygląda wiarygodnie ich strona także, niby zaopatrują TKMAX , po wpłacie na konto, zwodzi i nie odpowiada na emaile. Ktoś w Polsce kupił już coś od nich ,podał mi w emailu imię i nazwisko kupującego , znalazłem nr tel do gościa i on akurat dostał towar ,ale nie był w pełni zadowolony. Ja od 2 miesięcy nie mam z nimi kontaktu i telefonu także nie odbierają. Pozdrawiam Jacek Winiarski

in Import/Eksport

• Rozpoczęcie działalności a rachunkowość?

Właśnie jak to jest z rachunkowością? Dwa tygodnie temu rozpocząłem działalność gospodarczą ponieważ tworze świetne rękodzieła które mają spore wzięcie, ale nie mam zielonego pojęcia jak to jest z rozliczaniem zusu, rachunkowości jeden ze znajomych wspomniał mi coś że warto skorzystać z biura rachunkowego które robią to za bardzo niską kwotę a wtedy ja będę mógł się zająć w 100% swoją pracą. Dlatego zależy mi na tym aby rachunkowość mojej działalności była rozliczana prawidłowo przez takie biuro. Więc które biuro rachunkowe w woj. śląskim będzie najodpowiedniejsze?

in Biznes oferty