Jump to content
Katarzynaskr88

Sprawa o kontakt z dzieckiem

Recommended Posts

Katarzynaskr88

Poszukuję prawnika z okolicy Opola, póki co wyszukałam w internecie kancelarię http://kdkancelaria.pl/prawo-rodzinne-i-opiekuncze/ jednak potrzebuję opinii. Nie mam pojęcia ile kosztuje prowadzenie takiej sprawy. Chodzi o regulację kontaktu z dzieckiem, w sytuacji gdy zostało już wydane postanowienie. Kontakty odbywają się przy obecności kuratora, chciałabym jednak aby to się zmieniło.

Czy ktoś miał podobną sytuację? Jeśli tak, to jak poradziliście sobie, czy postanowienie może w ogóle zostać zmienione?

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Similar Topics

• Poszukuje pomysłu na biznes

Witam. Poszukuje ciekawego pomysłu na biznes, mieszkam w mieście ok 50tys mieszkańców. Oczywiście wszystko w mieście już jest bary, sklepy, fitness, siłownie, markety budowlane, pizzerie, itp. Mam troszkę oszczędności. Mam duży budynek gospodarczy więc z miejscem na start nie było by problemu. Co polecacie szukam jakiejkolwiek inspiracji. Chciałbym dodać że z zawodu jestem stolarzem i mam doświadczenie w tej branży. Pozdrawiam 

in Pomysł na biznes

• Praca w Internecie nie taka zła :_)

Witam serdecznie wszystkich tu zgromadzonych, od jakiegoś czasu zajmuje się inwestowaniem drobnych kwot pieniężnych na platformie Adblast, jedni pewnie słyszeli, inni nie. Chciałbym się z wami podzielić tą formą zarobku. Mam już kilkuosobowom grupę na Facebooku, gdzie wspólnie zapraszamy osoby chętne zarabiania i wspólnie budujemy swoją strukturę. Jeśli chciałbyś dołączyć do mojego teamu, napisz do mnie tutaj na priv, lub na email: marceliharacz@wp.pl . Jeśli chciałbyś zobaczyć jak to wygląda, podaje link do darmowej rejestracji : https://adblast.alternet.com/r/marceliharacz . ZAPRASZAM  

in Zarabianie w internecie

• Poszukuję osoby znającej język czeski lub słowacki

Witam serdecznie,   poszukuję osoby mieszkającej na stałe w Czechach lub Słowacji, mówiącej w języku polskim, czeskim i/lub słowackim.   Proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny.

in Ogólnie o biznesie

• Ile kosztuje sklep internetowy?

Ile kosztuje stworzenie sklepu internetowego i jego promocja? Czy można kupić sklep internetowy gotowy do sprzedaży? Znalazłam ofertę i wstępnie uzyskałam dobre warunki współpracy. Nie wiem tylko, czy ta hurtownia w Wólce Kosowskiej umożliwia pobieranie produktów.  Bez tego szybkie zatowarowanie nie będzie pewnie możliwe? 

in Sklepy Internetowe

• Zarabiamy w internecie

Witam!!
      Jakiś czas temu założyłem biznes w internecie i jak się okazało można na tym zarobić wiele. Jak w każdym poważnym biznesie trzeba włożyć żeby wyjąć. Jak to działa? Wystarczy zainwestować pieniądze i później raz dziennie oglądać reklamy. W zależności od wkładu zarobki są różne. Oczywiście czym więcej zainwestujesz tym więcej zarobisz. Ale nie ma limitów ile trzeba zainwestować. Inwestujesz ile dasz radę. Po obejrzeniu reklam co trwa około 3-5min dziennie, jesteś zakwalifikowany do zarabiania pieniędzy. Naliczenia są mniej więcej co godzinę. Jeśli zarejestrujesz się z mojego linku, pomogę ci i poprowadzę na początku. Link do rejestracji: https://adblast.alternet.com/r/tig3r

in Marketing i Reklama