Jump to content
adam

Pomoc w wybraniu szkoły ?

Recommended Posts

adam

Hej czy mógłby mi ktoś pomóc w wyborze szkoły ?

Tylko chodzi oto że jak będę miał 18 lat to otworze firmę ?

Sebastian L.

Witam,

Szukasz szkoly dzieki ktorej bedziesz mogl otworzyc firme w wieku 18 lat tak?

Wiedz o tym ze wcale nie musisz miec 18 lat by otworzyc firme.

adam

Znaczy chodzi oto,że szkoły nie uczą jak zakładać firmy ?

Chciałbym iść do szkoły gdzie nie będzie mi przeszkadzać i zabierać większość czasu w prowadzeniu biznesu.

Marek

Zaraz szkola...jak zalozyc firme dowiesz sie tutaj

https://www.google.com/search?source=hp&ei=WsX-XOL8E5G-ggfo5o6oDw&q=jak+za%C5%82o%C5%BCy%C4%87+firm%C4%99&oq=jak+zalozyc+firme&gs_l=psy-ab.1.2.0l9.14163.19019..25860...0.0..0.123.1507.13j4......0....1..gws-wiz.....0..0i131.LpnBMkKqm24

Ale wiedze co firma czyni to trzeba zdobyc w szkole, zalezy co masz zamiar produkowac czy oferowac. im wiecej wiesz tym trudniej bedzie cie oszukac.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Similar Topics

• Pilnie potrzebujesz pieniędzy? Możemy Ci pomóc!

Pilnie potrzebujesz pieniędzy? Możemy Ci pomóc!
      Czy w obecnej sytuacji masz kłopoty lub grozi ci kłopot?
      W ten sposób dajemy ci możliwość podjęcia nowego rozwoju.
      Jako bogaty człowiek czuję się zobowiązany do pomocy ludziom, którzy starają się dać im szansę. Każdy zasłużył na drugą szansę, a ponieważ rząd przegrał, musi pochodzić od innych.
      Żadna kwota nie jest dla nas zbyt szalona, a dojrzałość ustalamy w drodze wzajemnego porozumienia.
      Bez niespodzianek, bez dodatkowych kosztów, ale tylko uzgodnione kwoty i nic więcej.
      Nie czekaj dłużej i komentuj ten post. Proszę podać kwotę, którą chcesz pożyczyć, a my skontaktujemy się z Tobą z wszystkimi możliwościami. skontaktuj się z nami już dziś na pastorosasben@outlook.com Pilnie potrzebujesz pieniędzy? Możemy Ci pomóc!

in Szukam inwestora

• kredyt, pożyczka na firme, czy warto?

Pieniądze na rozwój firmy, temat rzeka. Myślicie, że lepiej zaryzykować, wziąć kredyt i mieć szanse na zarobienie więcej, powiększenie biznesu, czy zostać przy tym co mam, co właściwie starcza mi spokojnie na życie i żyć bez stresu, bez zadłużenia w bankach no i bez tego całego załatwiania jeszcze zanim sie dostanie pieniądze. 

in Ogólnie o biznesie

• Jak wybrać firmę kateringową na imprezę

Szykuje się nam w firmie spory event I zastanawiam się na co warto zwrócić uwagę przy wyborze firmy kateringowej. Doradzicie? 

in Firma

• Jak założyć firmę - krok po kroku?

Może zbierzmy jak to się robi i o czym pamitęać.   Przeczytałem już sporo a dalej mi się wszystko gmatwa, powiedzcie czy dobrze myślę:   1. przychodzę do urzędu miasta, składam wpis do CDEIG. 2. Zgłaszam firmę do ZUS i US. 3. do 25 dnia kolejnego miesiąca muszę opłacić VAT i ZUS, podatek, NFZ i złozyć księgę przychodów i rozchodów i księgi rachunkowe i faktury? Na jakie konto mam przelewać vat, zus i nfz?   A co jak chcę mieć firmę od 1 marca ale uruchomić od 1 kwietnia? Wtedy pierwsze płatności zus i nfz dopiero za kwiecien? Gdzie to zglaszac potem?

in Firma