Jump to content
PomysłNaBiznes

Szukam pomysłu - 200-300 tyś zł kujawsko-pomorskie

Recommended Posts

PomysłNaBiznes

Witam. Jak w temacie, mam do zainwestowania ok 200-300 tyś zł lub troszkę więcej, Jestem otwarty na wszelkie normalne propozycje. Branża nieistotna. 

Zapraszam na prv, 

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Similar Topics

• zainwestuję 200 tysięcy lub więcej..

Zainwestuję do 200 000 zł szukam kogoś o podobnych parametrach finansowych do wspólnego przedsięwzięcia tylko realne oferty bez forex'ów i innych cudów zapraszam

in Zainwestuję

• używane rowery z Holandii lub inne propozycje

Mieszkam w Holandii ponad 10 lat ,mam dostęp do używanych i nowych rowerów na fakture ,wszystko legalnie ,czekam na propozycje 

in Pomysł na biznes

• Szukam przedstawiciela zagranicznego, branża spożywcza oraz gospodarstwa domowego

Witam, Poszukuję przedstawiciela zagranicznego (najlepiej Niemcy, Austria). W zakresie obowiązków; pozyskiwanie nowych klientów zagranicznych oraz prowadzenie utrzymywanie kontaktów handlowych. Branża spożywcza. Proszę o przesyłanie wiadomości pod adres; tratomhandel@gmail.com Pozdrawiam!

in Biznes oferty

• Dodatkowa od zaraz. Branża samochodowa.

Praca dodatkowa od zaraz w branży samochodowej. Masz tu zapewniony prosty sposób na swój nowy samochód. W firmie leasing, wynajem długoterminowy i nowe samochody taniej niż w salonach. Możliwość budowy swej grupy partnerskiej. Dochody do 45 %. Zapewniam wszelkie informacje, pomoc na starcie. https://bezkredytu.pl.tl/ [ kontakt na stronie ]

in Oferty Pracy

• Dzień dobry. Poszukuje inwestora do niszowego biznesu w polsce. Jestem wstanie pokryć napoczątek 20 % inwestycji.

Witam was. Szukałem długo inwestycji, która może przynieść wysoki zysk i znalazłem. Na wstępie powiem, że jest to jak każdy biznes i nie ma pewności, że osiągnie się z góry odpowiedni zysk, ale osoba która jest przygotowana na inwestycje musi wziąć to pod uwagę. Nie jest to żaden forex,giełda,kryptowaluty,opcje binarne czy bukhmacherka. Inwestycja nie jest zależna od koniunktury.  Potrzebne jest zamrozić kapitał na ok 12- 15 miesięcy . Po tym czasie mamy zwrot z inwestycji oraz generowanie zysków od kilkunastu procent rocznie do nawet ponad 100 % w ciągu kilku miesięcy. Potem możemy powtarzać ten cykl i reinwestować. Czas generowania zysków to 5 lat. 80/90 % zysków jest w pierwszym roku. W tym biznesie biorą udział znane w Polsce osoby. Minimum wejścia w ten biznes to 50 tys złotych. Ja dysponuje kapitałem 10 tys złotych więc szukam inwestora, który mógłby wejść za 40 tys złotych i połączylibyśmy kapitał i  było by  te 50 tys . Zysk wyglądałby następująca: 80 procent dla inwestora, który włożył 40 tys a 20 procent dla mnie, bo włożyłem 10 tys złotych. Ja będę do tego biznesu co roku dokładał 10 tys złotych wiec pula będzie coraz większa. Liczę z drugiej strony też na chęć do reinwestowania i wiary w sukces. Jestem z Wrocławia i mile widziane są osoby z tego miasta, ale może być to każdy z Polski. Biznes jest naprawdę niszowy więc nie chcę tutaj wszystkiego napisać. Popularniejszy jest w Ameryce. Zainteresowanych proszę o napisanie do mnie wiadomości. Tam powiem już w pełni co to jest za inwestycja oraz prześle materiały na emaila w co inwestujemy. Pozdrawiam

in Szukam inwestora