Jump to content
basia.cz
basia.cz

meble biurowe

Recommended Posts

basia.cz
basia.cz

Hej, kupował ktoś z Was ostatnio meble do biura? Szukam firmy z Warszawy, która kompleksowo zajmie się zmianą mebli w naszej firmie. Przyjedzie, wymierzy, tak abyśmy sami nie musieli się głowić. Dobre opinie ma ta firma http://www.10office.pl/ - ktoś może z nich korzystał? 

Share this post


Link to post
kaliber44
kaliber44

My niedawno robiliśmy podstawowe wyposażenie naszego biura. Mamy trzy pomieszczenia, w tym jedno typowo pracownicze. Nie wynajmowaliśmy firmy, bo to dla nas zbyt duży i niepotrzebny koszt. Za te pieniądze mamy dodatkowe meble. Potrzebowaliśmy przede wszystkim dobrych i tanich biurek dla naszych pracowników. Zamówiliśmy je przez internet w sklepie https://sklep.akord.net.pl/9-tanie-biurka-komputerowe Bardzo dobre jakościowo meble posiadające klasyczny wygląd. Polecam.

Share this post


Link to post
brem
brem

Tak, niedawno wyposażyliśmy nasze biuro w nowe meble. Wiele z nich, przede wszystkim w zakresie biurek i stołów, kupiliśmy prosto od producenta MILADESIGN, są to dokładnie metalowe stelaże do biurek i stołów z linii Mobilar https://www.miladesign.com.pl/produkty/mobilar . To wysokiej jakości produkty, które świetnie nam się sprawdzają. Meble te są zaprojektowane zgodnie z zasadami ergonomii pracy, wykorzystując w pełni dostępną przestrzeń. To wygodne i solidne produkty, posiadają stopki poziomujące, pozwalające na zmianę wysokości podstawy oraz stabilizację biurka czy stołu. Serdecznie je polecam.

Share this post


Link to post
Marek82
Marek82

Jestem tego samego zdania co poprzednicy. Prowadząc własny biznes, musimy zadbać o jak najwięcej szczegółów bo to one robią różnicę. Pytanie jakie trzeba sobie zadać, to w jaki sposób zrobić pozytywne wrażenie na naszych klientach? Odpowiedź jest bardzo prosta, należy zadbać o nowoczesne urządzenie naszego gabinetu. Oprócz wygodnych krzeseł, warto jest mieć wysokiej jakości biurka do gabinetu - https://meblezych.pl/biurka-do-gabinetu Te wykonane z drewna prezentują się bardzo prestiżowo i spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających ludzi. Pamiętajmy też, że są wykonane z drewna więc starczą na długie lata.

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...