Jump to content
basia.cz

catering dietetyczny Warszawa

Recommended Posts

basia.cz

Mam parę kilogramów, których nie mogę zrzucić... Rozważam catering dietetyczny. Czy ktoś z Was zamawia? Która firma ma najlepszy catering dietetyczny wg Was? Bardzo dobre opinie ma Maczfit z tego co czytałam i sporo gwiazd u nich się "stołuje"...? 

Tatiana

To, że gwiazdy tak robią to żaden argument ...zakrawa o snobizm. Lepiej i taniej samemu przyrządzać dietetyczne dania. To nie jest trudne:)

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Similar Topics

• Firma transportowa

A może ktoś chciałby zainwestować w branżę transportową?
      Albo już jeździ i chce przejść na swoje?
      Pomagamy, zapraszam na wlasnytransport.pl

in Pomysł na biznes

• Firma pożyczkowa/bank

Witam mam x kapitału co zostanie moja tajemnica. I chciałbym to zainwestować w finansach. Tzn udzielac kredyt chwilówki przez internet. Czy jakieś specjalne pozwolenia potrzebuje? A drugi temat to bank. Jestem zainteresowany otworzeniem placówki bankowej.

in Pomysł na biznes

• Radzenie sobie z własna firmą

Niestety prowadzenie własnego biznesu w Polsce nie należy do łatwych, dlatego kwitnie u nas rynek firm doradczych. Sam miałam duży problem z własna działalnością i za namową znajomego uderzyłam do firmy doradczej i od tamtej pory prowadzenie firmy jest dużo przyjemniejsze. Możecie o nich poczytać więcej na Blue Oak. Korzystacie tez z usług firm doradczych?

in Ogólnie o biznesie

• Firma usługowa

Witam,chcę założyć działalność gospodarczą usługową w poszczególnych branżach.Dokładnie chodzi o usługi z zakresu sprzątanie mieszkań,pracę ogrodowe,pracę porządkowe,transport.Mówiąc usługi ogrodowe mam na mysli takie usługi jak;koszenie trawy przygotowanie gleby pod trawnik,wycinka drzew,zima myślałem o odśnieżaniu(samochod terenowy +plug)typowe pracę ogrodowe.Chciałabym w tej ofercie mieć też takie usługi jak malowanie dachu czy mycie wysokociśnieniowe np kostki brukowej,dachu czy ogrodzeń.Jeżeli chodzi o pracę porządkowe to mam na myśli np porządki po budowie czy rozbiórkę małych budowli typu stara drewniana altanka czy niewielki garaż.Mając te wszystkie usługi muszę posiadać samochód dostawczy,a więc czemu nie zająć się transportem i np przeprowadzkami,myślałem też o zakupie busa 9 osobowego i świadczyć usługi transportu podczas imprez okolicznościowych,wyjazdów firmowych czy wyjazdy na lotniska.Co myślicie o tym pomyśle?Czy jest wgl możliwość założenia działalnośći mając kilka branży w jednej usłudze czy lepiej skupić się na jednym?proszę o opinię na ten temat.

in Pomysł na biznes